12 FAMILIEBERICHTEN Lijntje van der Hiele - Harinck Lenie Stoffelina Janna Wiskerke - de Bel OVERLEDEN Anna Elisabeth Valk - Siebesma Hannie Wolders-Meliefste - Lien - 09-01-1945 Dag Hannie Met verdriet in ons hart delen wij u mee dat, voor ons onverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde moeder, oma en overgrootmoeder 23 december 1935 2 februari 2020 sinds 9 april 2016 weduwe van Pieter Jan van der Hiele Kapelle: Marja Niewenhuijse-van der Hiele Leo Niewenhuijse Ede: Mart van der Hiele Trijn Romein Scherpenzeel: Els Verrips-van der Hiele Pieter Verrips Kleinkinderen en achterkleinkinderen J.A. Molstraat 17A, 4421 AT Kapelle De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. gehouden worden op zaterdag 8 februari om 10.00 uur in de 'Petrakerk', Goessestraatweg 18 te Kapelle. Voorafgaand is er van 9.15 tot 9.45 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kapelle, waarna de plechtigheid wordt afgesloten in bovengenoemd kerkgebouw. Tot ons verdriet is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Lenie van der Hiele - Harinck weduwe van Pieter Jan van der Hiele in de leeftijd van 83 jaar Werkendam: W.M. van der Klooster - van der Hiele Rilland: J.E. van der Hiele - Nieuwenhuijse Kamperland: M.C. van der Hiele M. van der Hiele - de Haze Neven en nichten Wij wensen de kinderen en kleinkinderen en achterkleinkinderen veel troost en sterkte toe. Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Met droefheid, maar ook dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een geduldig gedragen lijden is overleden onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Sinds 30 maart 2012 weduwe van Dingenis Wiskerke *10 juni 1924 - f3 februari 2020 Evert Wiskerke Dennis, Julian, Amalia Petra en Raymond Gregory, Kiyano, Serviniyo Maja Wiskerke (in liefdevolle herinnering) Onze dank gaat uit naar het personeel van SVRZ 'De Zwake 'voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. SVRZ 'De Zwake' Correspondentieadres: Wilgestraat 5,4431 CJ 's-Gravenpolder De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 8 februari om 10.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend is er in het uitvaart centrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er van 10.00 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid van Lien te nemen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lien de Bel woensdag 5 februari 2020 PM En niemand weet wat leven is alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en einde is. Huub Oosterhuis Vol liefde voor het leven is overleden onze lieve Njan en oma Anna 30 mei 1930 Kota Raja, Atjeh 1 februari 2020 Dirksland Weduwe van Cornelis Valk Afke en Wim in liefdevoile herinnering I rene en Jos Susanne en Eric Willemijn Charlotte Jacqueline en Chai Quinn Vita Jeroen en Beth Olivia Mariëlle en Guus Josephine Otis Anna Mae Ryanne Florens Correspondentie: Drent Uitvaartverzorging T.a.v. Families Boot - Valk, Bleijenberg - Valk Laantje zonder Eind 5 3701 BT Zeist Onze moeder en oma zal vrijdag 7 februari worden begraven op de Gemeentelijke Begraafplaats te Zeist. Niets is meer wat het was, stap voor stap een beetje meer op weg naar minder. Het is goed zo... Op 2 februari hebben wij afscheid moeten nemen van Middelburg 02-02-2020 Leonie en Rikus Chantal en Jonah Stefanie en Richard Miep en Medard kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: Dampoortweg 1,4232 AW Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 6 februari van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. Liever geen bloemen maar in plaats daarvan een donatie aan KWF Kankerbestrijding. Bij het condoleanceregister zal hiervoor een collectebus staan. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Het bankje blijft voor altijd leeg Jürgen, Colinda, Justin en Lynn Vincent, Heieen, Zoë en Senna Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante. echtgenote van Dies Wiskerke Wij wensen haar zoon, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Namens: Familie Wiskerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44