Cornelia Maria Francois - Leij dekker Corrie 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Maatje Adriana Wiemes Martinus de Looff Cobie de Nooijer - Meulenberg Pieter Christiaan Francois Corrie Frangois-Leijdekker Jan Piet van Sighem Sara Pieternella den Hollander Ellen den Hollander Suus Vader - van den Driest "En nu, wat verwacht ik, o Here? Mijn hoop, die is op U." Psalm 398 Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, nemen we afscheid van onze ma, schoonma, oma en overgrootoma weduwe van Adolf Frangois van Arenthals 14-4-1929, Axel f 1-2-2020, Zaamslag Riet en Aarnout f de Bokx-van Arenthals Kinderen Kleinkinderen Plemmie en Rick Vandervort-van Arenthals Kinderen Kleinkinderen Francien van Arenthals en Ron Janson Magda van Arenthals en Peter Cambeen Correspondentieadres: Beoostenblijsestraat 5 4571 PA Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 6 februari om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Onder de Toren. Onze dank gaat uit naar de verzorgers en vrijwilligers van zprgcentrum 'De Molenhof Na, voor hem, moeitevolle laatste jaren hebben we afscheid genomen van Levenspartner van Jo van Gaans f *28 april 1934 Middelburg f 28 januari 2020 Correspondentieadres Steenweg 3 4423 AL Schore Namens: Familie de Looff Familie van de Ouderaa Hij is in besloten kring begraven. Wij willen hetpersoneel van Verpleeghuis buitenrust, afd. Oesterschelp, bedanken voor alle goede %orgen. Geschokt en bedroefd door het plotseling overlijden van (Arnemuiden) denken we met grote dankbaarheid terug aan de vele jaren dat zij onze oudste zus Nel t tot bijzondere steun en als vriendin is geweest. We bidden haar man en (klein)kinderen Gods troost toe. Broers en zussen Kasse, voorheen Langevielesingel 22 Middelburg Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma weduwe van ☆Middelburg, 15 januari 194.3 t Goes, 2 februari 2020 Borssele: Jean-Pierre en Tommy Evy en DennisDavi Middelburg: Nicolette en Erwin Ferdy en Daphne Middelburg: Michel en Monique Yannick Bachtensteene 14, Middelburg. Correspondentieadres: Plein 30,4454 AV Borssele U kunt afscheid nemen van Corrie in het uitvaartcentrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op vrijdag 7 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 8 februari om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer. Onze speciale dank gaat uit het personeel van Willibrord voor de liefdevolle verzorging. dinsdag 4 februari 2020 Toch nog onverwachts hebben we afscheid moeten nemen van onze (schoon) zuster Peter en Nelleke Hans (in herinnering) en Lenie Marian en Gerard Neven en nichten We zullen haar missen ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve oom Westkapelle 27-09-1931 t Goes, 02-02-2020 Susan en Reinhard Mark en Leonie, Sjoerd Ruud en Jolanda Sander Correspondentieadres: Markt 90,4361 AG Westkapelle De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. PM Verdrietig melden wij u dat onze lieve Ellen na een kort ziekbed is overleden. Oostkapelle, Middelburg, 31 mei 1943 29 januari 2020 Ellen was mama, oma, zus, tante en vriendin. Wij houden veel van haar... Correspondentieadres: M. van Dis, Damplein 33,4331 GC Middelburg Op uitdrukkelijk verzoek van Ellen heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Mama, de maanden dat je ziek was heb ik intensief met je mogen beleven. We hebben veel gepraat, gehuild maar gelukkig ook veel gelachen. We wisten dat deze nog best wel fijne tijd snel tot een einde zou komen en dat moment is gekomen en ik moetje laten gaan. mijn bijzondere moeder is niet meer, maar ze leeft verder in mijn hart. Michel Dean Machteld Dag lieve mam wat was het fijn en bijzonder om de laatste weekjes voor je te zorgen. Ik zal dat nooit vergeten V Liefs, Angelique 4% Wij nemen afscheid van onze moeder en oma Ze is bijna 100 jaar oud geworden Marinus Vader Justin Els Vader en Gerben Baaij Marten Veerle Leiden, 28 januari 2020 De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Correspondentie: Frankrijkpark 3, 2408 CC Alphen aan den Rijn Elsvader@kpnmail.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44