'Weekje Las Vegas kostte 4500 euro' GELD GELUK Mike en Franka kopen hun spullen vooral online en sparen voor een volgende reis naar Amerika. Franka Mike Beste koop Slechtste koop Franka: ,,Als ik nu plotseling overlijd, gaat mijn geld niet meer naar een van mijn ouders, met wie ik geen contact meer heb. Ik ben bij Mike z'n ouders ingetrokken toen ik net 17 was.'' Mike: ,,Ik heb onlangs mijn baan opge zegd en ga verder als freelancer. Dat durf ik wel aan, in de horeca ligt het werk voor het oprapen.'' Franka: ,,Lynn gaat naar het kinderdag verblijf en de ouders van Mike en mijn opa en oma passen vaak op.'' Mike: „Bruto kost de kinderopvang 360 euro per maand.'' Mike: ,,We krijgen 240 euro terug. Aan hypotheek betalen we 970 euro per maand, aan energie 160 euro.'' Mike: ,,We hebben een jaartje bij mijn ouders ingewoond, toen ons huis werd gebouwd. Zo konden we sparen. Twee jaar geleden zijn we verhuisd. We heb ben toen voor 16.000 euro het huis met nieuwe spullen ingericht.'' Franka: ,,Dat kon dankzij ons spaargeld. We hebben een gezamenlijke rekening, Gezamenlijk netto-inkomen 0 - €3000 €3000 - €4500 €4500 - €6000 €6000 of meer Franka van den Berg (25), verzorgende individuele gezondheidszorg Mike van den Berg (26), chef-kok Franka en Mike wonen met hun dochter Lynn (1) in een eengezinswoning in Cuijk. Franka: ,,Een gouden Michael Kors-horloge. Zodra ik klaar ben met werken, gaat deze om.'' Mike: ,,Ons nieuwbouw huis. De hypotheek is 238.000 euro. Laatst is een huis in de straat ver kocht voor 315.000 euro.' Franka: ,,Een grijze U-bank voor 2600 euro. Op de tekening leek hij te passen, maar hij was veel te groot.'' Mike: ,,Een werkbank voor 60 euro. Die staat al drie jaar in de doos.'' TEKST EDITH ANDRIESSE FOTO KOEN VERHEIJDEN Mike: ,,We wilden onze bruiloft klein houden, maar het werd toch een groot feest. Die dag kostte 12.000 euro. Mijn kleding en de vliegtickets voor de hu welijksreis naar New York kregen we van mijn ouders.'' Franka: ,,Soms iets meer.'' Franka: ,,Best normaal toch?''

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 94