Ad de Jonge FAMILIEBERICHTEN 17 Catharina Anthonia Verbeek-Versé Jacoba de Nooijer-Meulenberg Cobie Cobie de Nooijer - Meulenberg zaterdag 1 februari 2020 Geloofd sjj de Heere; dag bij dag overlaadt Hij ons Die God is on^e Zaligheid Ps: 68:20 Diep bedroefd, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en "ouwe oma" Arnemuiden, Goes, 6 februari 1939 30 januari 2020 P. de Nooijer Mar ja en André Feij-de Nooijer Heter en Esther Jacomijn en Eelco, Judith, David Christiaan en Eaura Dignis en Joanne de Nooijer-Marijs Pedro en Marieke, Noé Aranka en Willem Jacintha en Tim Henriëtte Nadine Dinand Roelse's weg 12 4341 BH Arnemuiden De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. woensdag 5 februari om 10.00 uur in de Hervormde Kerk, Markt 10 te Arnemuiden. Deze dienst zal worden geleid door ds. P. van der Kraan. Hieraan voorafgaand is er van 09.30 tot 09.50 uur gelegenheid persoonlijk afscheid van haar te nemen. De begrafenis zal omstreeks 11.15 uur plaatsvinden aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid te condoleren in voornoemde kerk. Mochten wij iemand vergeten %ijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan de%e advertentie als uitnodigjng. Plotseling is door de Heere weggenomen onze lieve en belangstellende Tante Cobie We zijn dankbaar voor alles wat ze voor onze ouders en voor ons betekend heeft Sterke de Heere ome Piet, kinderen en kleinkinderen Ad en Dirna Ria en Jozias Jaap en Wilma Met droefheid geven wij u kennis dat plotseling uit ons midden is weggenomen onze schoonzuster en tante Jacoba de Nooijer - Meulenberg A. Knuijt-de Nooijer M. Knuijt J. de Nooijer W. de Nooijer-van Daalen Neven en nichten Arnemuiden, 30 januari 2020 Met groot verdriet, maar dankbaar voor wat zij voor mij betekend heeft, heb ik kennis genomen van het plotseling overlijden van mijn geliefde vriendin Coby de Nooijer-Meulenberg Ik wens Piet met kinderen en kleinkinderen Gods troostende nabijheid en ondersteuning toe. Ina de Nooijer Arnemuiden, 30 januari 2020 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze collega Willy Meedendorp Willy is in 1983 bij McCain in dienst gekomen en hij heeft altijd op de inpakafdeling gewerkt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn naasten en alle collega's. Directie en medewerkers McCain Foods Holland B.V. Lewedorp, 30 januari 2020 Bedroefd hebben wij kennisgenomen dat, op het aller onverwachtst, is overleden onze lieve en dierbare vriendin in de leeftijd van bijna 81 jaar. Sterke de Heere Piet, kinderen en (achterkleinkinderen in dit diepe verdriet en heilige Hij deze roepstem aan onze harten. Ko f en Willie Schroevers - van Sterkenburg Aart f en Tannie Marteijn - Marijs Frans f en Nellie Schroevers - Poortvliet Jaap f en Corrie Marinissen - de Ridder Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die we samen mochten beleven, geven wij kennis dat, na een leven van werken, zorg en toewijding voor zijn gezin, onverwacht is overleden onze lieve man en vader jfY^GL/CtLns cLeAy 29 juli 1961 f 30 januari 2020 Jonna Merel en Bas Kloosterweg 2 4322 ND Scharendijke Woensdag 5 februari is er van 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleren in "Molen de Lelie", Kloosterweg 2 te Scharendijke. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen donkere kleding, kom zoals je bent Lieve familie, vrienden en klanten, Hebben jullie geen rouwkaart ontvangen, dan kunnen jullie deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid Willy Meedendorp Voor zijn jarenlange inzet als vrijwilliger zijn wij hem zeer veel dank verschuldigd. Wij wensen de naaste familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Stichting Wielercomité Lewedorp Geert, Gilbert, Hansen Marianne Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt, als veel je wordt ontnomen, als je moet toelaten dat een ander je verzorgt, als het leven niet meer jouw leven is, dan komt de tijd dat het einde goed is. Ma vond het "goed geweest" en is tevreden van ons heengegaan Toby weduwe van Harmen-Harm Verbeek 24 juni 1926 122 januari 2020 Herjan en Annelies Layla Harry t Rob en Angela Correspondentieadres: Gaaiperswei 64 4527 HD Aardenburg In het bijzonder danken wij haar verzorgenden van Woonzorgcentrum Hooge Platen voor de uitstekende zorg. Volgens haar wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend is mijn lief, vader en onze grote vriend begonnen aan zijn laatste rit. 7 december 1949 30 januari 2020 Leny Boef it, Kenzo en Roosje Yvar en Carmen Shoe-Lynn Menno en Wendy Lisa, Senna Sheila De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 5 februari om 12.30 uur in de Protestantse kerk in Schore, Nieuwe Kerkplein 4. Iedereen is welkom en kom zoals je bent. Op verzoek van Ad geen bloemen, maar een donatie aan stichting Support Casper. Ad wordt op zijn laatste rit vanuit de kerk naar het crematorium begeleid door zijn brothers, de Tjabo's. Andere bikers mogen aansluiten. De laatste groet in het crematorium vindt echter in besloten kring plaats. PM V2

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45