v,n A dpg V FAMILIEBERICHTEN 15 Simon de Groot Simon de Groot Neeltje Adriana de Korte - Saaman (5toMdaah OVERLEDEN Martin de Bock DANKBETUIGING COLOFON Familieberichten -li" donderdag 30 januari 2020 We zijn bedroefd door het plotseling overlijden van ons clublid in de leeftijd van 76 jaar. Martin was lang lid van onze vereniging en een van onze trouwste leden. We zullen zijn aanwezigheid missen en hem blijven herinneren als fanatiek schaker. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Leden en bestuur Schaakklub Souburg Gelijk een hert schreeuwt naar de waterstromen, alzo schreeuwt mijn ziel tot U o God! Mijn ziel dorst naar God, naar den levenden God; wanneer zal ik ingaan, en voor Gods aangezicht verschijnen? Psalm 42 vers 2 en 3 Verdrietig delen wij u mede dat, door de Heere op Zijn tijd, van ons is weggenomen onze lieve zorgzame man, vader, opa en overopa eerder gehuwd geweest met Willemina Johanna Grieta Kardux in de leeftijd van 83 jaar. Goes: M. de Groot - Witte Houten: Klaas en Esther Katwijk: Jeannet en Cor Goes: Ellen en Jaeeo 's-Heer Hendrikskinderen: Hennie en Cor Nieuwdorp: CobyenAb Borssele: Jan en Nelleke Kloetinge: Annemarie en Eddy Borssele: Toon en Elke Klein- en achterkleinkinderen 28 januari 2020 Rossinipad 49,4462 JT Goes Er is gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 1 februari van 15.30 tot 16.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. maandag 3 februari om 13.30 uur in de 'Sionkerk', ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Ook na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Leer mij geloven dag en nacht, leer mij vertrouwen op Uw kracht. Verdrietig zijn wij om het overlijden van ons koorlid Wij wensen zijn vrouw, kinderen, klein- en achterkleinkinderen de nabijheid van de Heere toe. Bestuur, leden, dirigent en organist Chr. Samengesteld Mannenkoor Zeeland Diepbedroefd geven wij u kennis dat door de Heere op Zijn tijd van ons is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma in de leeftijd van 83 jaar. Goes: Wolphaartsdijk: Wolphaartsdijk: J. de Korte Ada de Korte Lies de Korte Ellen de Korte - den Toonder Leandra en Blaas, Bryan, Jesse Jorian Erwin Marilyn Kapelle: Aart de Korte Janneke de Korte - Nieuwdorp Sander Aron Jelmer Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 'Rehoboth Afd. 'De Zwaluw 'voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 28 januari 2020 Marnixflat 3,4461 WX Goes Er is gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 1 februari van 20.15 tot 20.45 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. dinsdag 4 februari om 14.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Villa-Novastraat 3, te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. v_ pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten media PM Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve ma, oma en oma-oma zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hansweert, januari 2020 v VI SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTDDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43