12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Annie Maria Julienne van de Walle-de Buck Wij zijn geschokt en diep geraakt door het overlijden van onze goede vriend Wij wensen Wilbert, Alexandra en alle verdere familie alle kracht dit grote verlies te dragen. Wij zullen Jan heel erg missen. Kees en Heieen Muller Leendert en An Sofie Muller-Joppe Eline Muller en Paul Surry Pepijn en Joan Nuijten-Muller en kinderen 24 januari 2020 Met verslagenheid vernamen wij het bericht van het overlijden van onze vriend, collega en berger Eigenaar bergingssleepboot 'Zephyrus', station Oosterschelde Vader van onze gewaardeerde collega Wilbert Jan heeft zich ruim 40 jaar met toewijding voor de familie Muller en Multraship ingezet. Hij was betrokken bij talloze hulpverleningen, reddings- en bergingsoperaties op het water en heeft hierbij vele mensen en schepen in veiligheid gebracht. Zijn vakkundigheid, durf en betrouwbaarheid maakten hem tot een zeer gewaardeerde en waardevolle persoonlijkheid. Wij wensen Wilbert, Alexandra en alle verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Directie en medewerkers Multraship Towage Salvage 24 januari 2020 Haar hart klopte tot het laatst voor anderen, maar had geen kracht meer voor zichzelf Rust zacht lieve oma Hilda Augusta Baart 22-12-192725-01-2020 f Kleinkinderen: Mark, Bianca, Stefan, Linda, Anniek, Joyce en Luca Achterkleinkinderen: Noah en Feline Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Na langdurig lijden is haar rust gekomen Coleta Mathilda Traas-Verbiest Gré weduwe van Jan Traas 11992 eerder weduwe van Jozef Colman 11973 Zij overleed in de leeftijd van 88 jaar. WestendeRudi en Christine Isabelle Cindy Sylvie Terneuzen: Tiny en Walter Jeffrey en Siyi Koewacht: Maria en Frank Alexander En achterkleinkinderen 23 januari 2020 Hazelarenstraat 37,4576 CG Koewacht. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Theophilis Josephus van Vlieberghe Theo woensdag 29 januari 2020 ZV COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Uiteindelijk werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder. De wil was sterk, de kracht vloeide weg. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve ma en oma weduwe van Jacob Izaak van de Walle IJzendijke, 20 november 1930 Terneuzen, 26 januari 2020 Gerwen: Ko en Ingrid van de Walle-van der Slikke llonka en Harm Roland en Anke Schoondijke: Sjaak en Saskia van de Walle-Bonte Indy Senna Thijs Correspondentieadres: Sasputsestraat 12,4507 JX Schoondijke Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van huisartsenpraktijk Hooge Platen. We wisten dat het zou komen en toch doet het pijn. Helaas heeft het niet anders mogen zijn. Afscheid was voor deze keer. "Het is goed zo, het hoeft niet meer". Je lichaam kon het niet meer aan. Daarom hebben we je moeten laten gaan. Maar wat nog wel is achtergebleven, is de warmte en liefde die je ons hebt gegeven. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die we van hem kregen, moeten we afscheid nemen van onze allerliefste vader en opa weduwnaar van Leonia Mathilda van Goethem Boschkapelle, 26 mei 1930 t Terneuzen, 26 januari 2020 Hengstdijk: Kruiningen: Vogelwaarde: Erick en Lydia van Vlieberghe-van Geertruij Lilian en Koos van Gastel-van Vlieberghe Carlo in liefdevolle herinnering Mario en Mariana Tom Ronny van Vlieberghe in liefdevolle herinnering Caya Correspondentieadres: Hoofdstraat 14, 4416 AD Kruiningen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 1 februari om 13.30 uur in de parochiekerk van H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19 in Kloosterzande.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 63