Fien Teun Fieri Teun Feest op de boerderij! Feest op de boerderij! THEATERSHOW Leerzaam, vol humor en met vrolijke muziek Peter Pan Brugklas de Musical Sesamstraat Fien Teun zijn een vrolijk boertje en boerinnetje die al spelend het Hollandse landleven ontdekken, Met hun vriendjes zijn zij dagelijks te zien op RTL Telekids en nu ook in het theater met hun eigen, oer-Hollandse familievoorstelling Feestop de boerderij!. In deze muzikale theatervoorstelling beleven Fien Teun avonturen op de boerderij, samen met hun vriendjes Sebastiaan het Varken, Rosa de Koe en Pim de Hond. Ze leren de jongste theaterbezoekers en hun ouders van alles over dieren, de natuur en het Hollandse boerderijleven. De voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar en is leerzaam, maar zit ook vol humor en vrolijke muziek. Voor en na de voorstelling kunnen de bezoekers zich vermaken tijdens de 'Boerderij Experience' in de foyer van het theater. Hier kunnen ze al spelenderwijs van alles ontdekken over het leven op de boerderij. THEATERSHOW 2+ Natuurlijk komen Fien Teun na afloop van de voorstelling ook naar de foyer voor een foto! Bestel tickets op pzc.nl/fienenteun Bestel tickets op pzc.nl/avondje-uit Vlieg mee met de avonturen van Wendy en Peter Pan! Theater Terra presenteert de nieuwe familiemusical naar het wereldberoemde avontuur in Nimmerland. Van de makers van De Kleine Zeemeermin en Aladdin, voor iedereen vanaf 6 jaar. Bestel tickets op pzc.nl/peterpan Brugklas, de populaire serie van de Nederlandse tv, komt naar het theater met een eigen musical! Musical Awards 2020: Bestel tickets op pzc.nl/brugklas Sesamstraat bestaat 50 jaar en komt met hun grootste show ooit naar het theater! Koekiemonster, Elmo, Tommie en Bert Ernie beleven samen met Janouk Kelderman, bekend van Het Klokhuis, de vrolijkste avonturen. Dus, laat je speelgoed staan en schuif gezellig aan! Bestel tickets op pzc.nl/sesamstraat NU VOOR DE MUSICAL Commerciële bijlage 7 Op 28 februari te zien in Theater Gooiland, Hilversum Vanaf nu t/m 2 april 2020 in theaters door heel Nederland Op vrijdag 1 mei om 11 uur in het Beatrix Theater Utrecht Vanaf nu t/m 24 mei 2020 in theaters door heel Nederland *Prijzen zijn op basis van beschikbaarheid, incl. servicekosten en excl. transactiekosten. Beste muziek/arrangement

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55