The Cavern Beatles zorgen voor nostalgie GREATEST HITS STORIES Please Please Me, Twist and Shout, Can't Buy Me Love, Help!, Ticket to Ride, Michelle, All My Loving en HeyJude. The Beatles hebben de muziekgeschiedenis blijvend veranderd met hun iconische nummers. In 1969 gaf de Britse popgroep voor de laatste keer een liveconcert in de originele bezetting. Toch kan het Nederlandse publiek binnenkort genieten van het unieke geluid dat deze band kenmerkt. Op maandag 9 maart en dinsdag 24 maart treden The Cavern Beatles op in Het Concertgebouw in Amsterdam. Op vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 maart schitteren ze in het World Forum Theater in Den Haag. Deze groep is dé tributeband van The Beatles. Niet alleen hun uiterlijk maar ook hun stemmen en bewegingen lijken sprekend op die van de originele Fab Four. Terug in de tijd In een verbazingwekkend levensechte en twee uur durende show presenteren The Cavern Beatles een werkelijk perfecte live-imitatie van een Beatles concert waarbij alle bekende songs voorbijkomen. Tot in de kleinste details streven de muzikanten perfectie na. Er worden zelfs originele retro-VOX-versterkers gebruikt voor het optimale effect en de artiesten dragen passende kleding. Ze lijken regelrecht uit de jaren 60 te zijn weggelopen. Dit maakt het concert van The Cavern Beatles een spectaculaire, authentieke en geloofwaardige reis terug in de tijd. Voor Liefhebbers van dit genre is het concert dan ook een ware must-see- voorstelling. Maar weinig muzikanten zijn in staat om het kenmerkende stemgeluid van de originele Beatles zo dicht te benaderen. The Cavern Beatles zijn vernoemd naar en volledig erkend door de Legendarische club in Liverpool waar de originele Beatles sinds 1961 maar liefst 292 keer optraden. Dit illustreert de uitzonderlijke kwaliteit van het concert. Een optreden van The Cavern Beatles is keer op keer een belevenis. De muzikanten wisselen maar liefst vier keer van kostuum. Licht, geluid en keuze van de songs zijn perfect op elkaar afgestemd. Het hele concert wordt met slechts vier muzikanten uitgevoerd en dat is uniek. Er wordt op geen enkele manier bandmuziek gebruikt ter ondersteuning. The Cavern Beatles zijn - net als de originele Beatles - in staat om op basis van hun muzikale talent en zonder veel technische ondersteuning voor een onvergetelijke avond te zorgen. Tel daar de unieke ambiance van het World Forum Theater en Het Concertgebouw bij op en alle ingrediënten voor een bijzondere voorstelling zijn aanwezig. The Music of Simon Garfunkel TH€ MUSIC Of Music of Woodstock Bestel tickets op pzc.nl/avondje-uit Sticky Fingers The Cavern Beatles Commerciële bijlage 3 Ivox" In een twee uur durende show presenteert dé tribute- band een perfecte live-imitatie van een Beatles concert waarbij alle bekende songs voorbijkomen. Bestel tickets op pzc.nl/beatles In maart in Het Concertgebouw, Amsterdam en WFT, Den Haag Alle grote hits komen voorbij tijdens dit bijzondere concert. Het is een ware ode aan de unieke stijl en de uitzonderlijke klasse van Simon Garfunkel. Bestel tickets op pzc.nl/simon Op 30 maart in Het Koninklijk Concertgebouw, Amsterdam €10,- KORTING VANAF Een grote liveband met een strijkersensemble en een eindeloze reeks iconische hits maken het eerbetoon aan Woodstock compleet. Herleef de jaren zestig! Bestel tickets op pzc.nl/woodstock Op 3 4 maart in Het Koninklijk Concertgebouw, Amsterdam *Prijzen zijn op basis van beschikbaarheid, incl. servicekosten en excl. transactiekosten. Een grote live-rockband met Nederlandse topmuzi- kanten speelt het legendarische album Sticky Fingers integraal, samen met andere Rolling Stones-hits. Bestel tickets op pzc.nl/stones Op 2 februari in Het Koninklijk Concertgebouw, Amsterdam €10,- KORTING VANAF VANAF

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 51