COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 13 Maarten Jacobus de Bock Martin Van iemand houden is makkelijk, iemand missen is moeilijk, maar iemand vergeten is onmogelijk... Het voelt onwerkelijk dat jij er niet meer bent Maryth van Keulen We gaan je ontzettend missen. Anne-Wil Madeion We wensen de familie veel sterkte toe. Bedroefd en verbijsterd zijn we na het plotseling overlijden van onze medewerkster bij ons Service Centrum Zusterplein. Maryth van Keulen Wij wensen iedereen uit haar directe omgeving veel kracht en sterkte toe. Vereniging Ondernemers Middelburg en team Service Centrum Zusterplein. Erik Peter van Aalst Theophilis Josephus van Vlieberghe Theo Toen kwam die onverwachte dag, de dag dat de stilte kwam... Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa weduwnaar van Ineke Kooien echtgenoot van Lia Daane Leiden, 18 januari 1944. t Middelburg, 27 januari 2020 Correspondentieadres: Volkerakstraat 62,4335 VK Middelburg Lia Willy Naomi Peter Tamara en Nico Nico, Tom Rody Evy, Jaslynn De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 1 februari om 12.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Haar hart klopte tot het laatst voor anderen, maar had geen kracht meer voor zichzelf Rust zacht lieve oma Hilda Augusta Baart 22-12-192725-01-2020 f Kleinkinderen: Mark, Bianca, Stefan, Linda, Anniek, Joyce en Luca Achterkleinkinderen: Noah en Feline pzc.nl/familieberichten woensdag 29 januari 2020 PM De mensen van voorbij, ze blijven met ons leven De mensen van voorbij, ze zijn met ons verweven Bedroefd maar berustend gedenken we vandaag 29 januari 2020 het leven van *06-09-1958 122-01-2020 Zoon van: Elly en Henk t Broer van: Liesbeth Oom van: Patrick Justin We wensen zijn echtgenote en kinderen sterkte om dit verlies te kunnen dragen We wisten dat het zou komen en toch doet het pijn. Helaas heeft het niet anders mogen zijn. Afscheid was voor deze keer. "Het is goed zo, het hoeft niet meer". Je lichaam kon het niet meer aan. Daarom hebben we je moeten laten gaan. Maar wat nog wel is achtergebleven, is de warmte en liefde die je ons hebt gegeven. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die we van hem kregen, moeten we afscheid nemen van onze allerliefste vader en opa weduwnaar van Leonia Mathilda van Goethem Boschkapelle, 26 mei 1930 t Terneuzen, 26 januari 2020 Hengstdijk: Kruiningen: Vogelwaarde: Erick en Lydia van Vlieberghe-van Geertruij Lilian en Koos van Gastel-van Vlieberghe Carlo in liefdevolle herinnering Mario en Mariana Tom Ronny van Vlieberghe in liefdevolle herinnering Caya Correspondentieadres: Hoofdstraat 14, 4416 AD Kruiningen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 1 februari om 13.30 uur in de parochiekerk van H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19 in Kloosterzande. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45