12 FAMILIEBERICHTEN Jan Lieve papa Johanna Sara Zuidweg-Bostelaar Joke WlETSKE WOUDWIJK Koos woensdag 29 januari 2020 OVERLEDEN "Wie U aanroept in den nood, vindt Uw gunst oneindig groot." Voor ons was je een rots in de branding, en koerste recht door zee. Trotseerde storm en golven, alleen je had de laatste jaren de wind niet mee. Tot ons groot verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vader, opa, (schoon)zoon, broer, zwager en oom 4 februari 1959 24 januari 2020 Sarina in liefdevolle herinnering Wilbert en Jacqueline, Sem, Naud Nathalie in liefdevolle herinnering Alexandra en Hanina Pa en Ma van den Berge en verdere familie Sleepboot 'Zephyrus' Molendijk 80 4696 BM Stavenisse Er is gelegenheid om ons te condoleren D.V. donderdag 30 januari van 19.30 tot 21.00 uur in dorpshuis 'De Stove', Voorstraat 42 te Stavenisse. De afscheidsdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 1 februari om 10.00 uur in genoemd dorpshuis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis. we gaan je vreselijk missen! Jij was onze thuishaven. Veel liefs Wilbert en Alexandra Wij zijn geschokt en diep geraakt door het overlijden van onze goede vriend Wij wensen Wilbert, Alexandra en alle verdere familie alle kracht dit grote verlies te dragen. Wij zullen Jan heel erg missen. Kees en Heieen Muller Leendert en An Sofie Muller-Joppe Eline Muller en Paul Surry Pepijn en Joan Nuijten-Muller en kinderen 24 januari 2020 Met verslagenheid vernamen wij het bericht van het overlijden van onze vriend, collega en berger Eigenaar bergingssleepboot 'Zephyrus', station Oosterschelde Vader van onze gewaardeerde collega Wilbert Jan heeft zich ruim 40 jaar met toewijding voor de familie Muller en Multraship ingezet. Hij was betrokken bij talloze hulpverleningen, reddings- en bergingsoperaties op het water en heeft hierbij vele mensen en schepen in veiligheid gebracht. Zijn vakkundigheid, durf en betrouwbaarheid maakten hem tot een zeer gewaardeerde en waardevolle persoonlijkheid. Wij wensen Wilbert, Alexandra en alle verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Directie en medewerkers Multraship Towage Salvage 24 januari 2020 Verdrietig om het afscheid, maar dankbaar voor de vele jaren die zij in ons midden mocht zijn, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder en zus weduwe van Frans Zuidweg Kapelle 19 augustus 1933 Middelburg 23 januari 2020 Jacomien Zuidweg Anne-Marie Zuidweg Ineke Bostelaar Correspondentieadres: Poststraat 17 4301 AA Zierikzee Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zeeuws Woongenot, Villa Rittenborgh te Middelburg voor de liefdevolle verzorging. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer en zwager Joos Schipper in de leeftijd van 86 jaar. Kapelle: J.Beenakker-Schipper Kapelle: E.Lamper-Schipper H.P.Lamper Kapelle: G.Paauwe-Schipper Holten: C.Schipper M.Schipper-van Dolder Neven en nichten Bedroefd zijn we nu we afscheid moeten nemen van Sjoukje Jobse - Schriemer Zij was vele jaren bestuurslid en helaas kort voorzitter. Met haar enthousiasme en haar grote betrokkenheid betekende ze veel voor ons en ons koor. We gedenken haar met dankbaarheid en wensen haar man, kinderen en moeder veel sterkte. Bestuur en leden van de Christelijke Oratorium Vereniging Goes Goes, 26 Januari 2020 Naar Huis gegaan.' Bedroefd delen wij u mede dat bij het aanbreken van de dageraad op 93-jarige leeftijd is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, Beppe en oer Beppe Weduwe van Wijtze Plantinga Geboren 27 sept. 1926 te Anjum Overleden 22 jan. 2020 te Oost-Souburg Veere: Wietske en Jan Kooman-Plantinga Marieke en Floor, Roef Rosanne en Hidde, Fenna, Marit Laura Zeist: Wilma en Hans Sonius-Plantinga Martijn en Patricia, Evi Sander en Chantal, Daymon, Quinten, Finn Thimo en Marcello, Lilly-Lotte, Sterre-Sophie, Ella-Eline Ruben en Amber Middelburg: Wietse en Hannie Plantinga-Boogaard Dennis Ronald Marcel en Sophie, Fleur, Merel Hoek: Sylvia en Bert ter Steege-Plantinga Boris en Inge, Rowan Colin Remco en Shirel Middelburg: Christina en Peter Kleij-Plantinga Anjabel en Wouter, Phileine, Olivia Bastiaan en Sindy De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. Correspondentieadres: Griffensteijnseplein 4, 3703 BG Zeist Heel onverwacht is uit onze vriendengroep overleden We wensen Jos en (klein)kinderen veel sterkte. Kees en Joke Jan en Cobie los en Ivonne Elly Eric Jan en Lineke PM ULOsïl- VCCkst*,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44