O FAMILIEBERICHTEN 13 Hannie Stok-Knol OVERLEDEN Hilda Augusta Baart-Wezepoel Theo Baart PuJ&e/LPe/ui^ GojbjbcejêëM, Jan Sol Sjoukje Jobse Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bijna tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma weduwe van Zij overleed op 25 januari 2020 in de leeftijd van 92 jaar. Terneuzen: Fons en Monique Puttershoek: Ria en Sjouke Mark Bianca en Lennert, Noah Linda Terneuzen: Els f en Ad Stefan en Stephanie Overslag: Rosita en Roland Anniek en Joey, Feline Joyce en Lars Luca en Senne Correspondentieadres: Stuvesande 252, 4532 MJ Terneuzen U kunt afscheid nemen van onze moeder in het uitvaartcentrum, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op donderdag 30 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 31 januari om 10.30 uur in de Emmaüskerk aan de Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen. Na de uitvaartdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn, waar ook gelegenheid is tot persoonlijk condoleren, bij Brasserie Westbeer, Scheldeboulevard 1-2 te Terneuzen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Speciale dank gaat uit naar de medewerkers van ZorgSaam Thuiszorg, wijkteam De Veste en van het Hospice Zeeuws-Vlaanderen voor de liefdevolle verzorging. Wij hebben je mogen begeleiden naar je laatste reis. Verdrietig maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante Terneuzen, 16 juli 1968 Terneuzen, /V' 25 jan 2020 Suzanna van der Hooft t Marcel Coppieters t Aagje Coppieters - Oosterom Broers en zussen Neven en nichten Teddy Correspondentieadres: Schepenenstraat 2 4541EJ Sluiskil Wij nemen afscheid van Renata op vrijdag 31 januari om 10:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer aldaar. Om 12:30 uur zullen wij Renata begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats in Sluiskil. Na een leven vol liefde en vriendschap is vrijdag 24 januari 2020 mooi en rustig heengegaan Purmerend, 1-12-1951 Vlissingen, 24-1-2020 Peter Paula en Ilse Arnoud, Eva en Chris When lam dead, my dearest, Sing no sad songs for me; Plant thou no roses at my head, Nor shady cypress tree: Be the green grass above me With showers and dewdrops wet; And if thou wilt, remember, And if thou wilt, forget. I shall not see the shadows, I shall not feel the rain; I shall not hear the nightingale Sing on, as if in pain: And dreaming through the twilight That doth not rise nor set, Haply I may remember, And haply may forget. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse, t.a.v. P. Stok Postbus 8046, 4330 EA Middelburg Vrijdag 31 januari is er van 14.30 tot 16.30 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De plechtigheid waarin we Hannie zullen herdenken vindt plaats op zaterdag 1 februari om 14.00 uur in genoemd uitvaartcentrum. Aansluitend is er gelegenheid om op informele wijze de familie te condoleren. dinsdag 28 januari 2020 ZV Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel Moegestreden, door onze liefde omringd, ben je van ons heengegaan Speciaal woord van dank aan Conny van Nieuwenhuijzen, Maria van Waesberghe, '4* alle medewerkers Hospice Terneuzen en thuiszorg ZorgSaam vooralle liefdevolle zorg. •i'. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom. r-* Verdriet is meer dan tranen Verdriet is houden van houden van gaat nooit over. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, is thuis, in zijn vertrouwde omgeving, overleden mijn man, onze pa en schoonvader echtgenoot van Ria Sol-Houtepen Sluis, 20 maart 1943, Oostburg, 26 januari 2020 Oostburg: Ria Sol - Houtepen Zuidzande: Michel Oostburg: Nico en Aleksandra Correspondentieadres: Uranus 4 4501 GT Oostburg De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 30 januari 2020 om 10.30 uur in het crematorium, Belamystraat 28c te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbericht hebben ontvangen, worden vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Vele jaren was Sjoukje verbonden aan Voedselbank de Bevelanden. Eerst als vrijwilliger, later als coördinator, en lid van het bestuur. Nog maar een paar weken geleden heeft ze met een laatste bezoek afscheid genomen van de klanten en vrijwilligers. Wij verliezen een hartelijke en gedreven vrouw die met hart en ziel het werk van de Voedselbank heeft ondersteund. We wensen Leen, kinderen en verdere familie sterkte en troost toe. Het bestuur, vrijwilligers en klanten van Voedselbank de Bevelanden COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 59