FAMILIEBERICHTEN 13 Hannie Stok-Knol Hannie Stok-Knol -t Adriaan Kaland dpg ■li' Maryth van Keulen DANKBETUIGING dinsdag 28 januari 2020 Purmerend, 1-12-1951 Vlissingen, 24-1-2020 Peter Paula en Ilse Arnoud, Eva en Chris Na een leven vol liefde en vriendschap is vrijdag 24 januari 2020 mooi en rustig heengegaan When I am dead, my dearest, Sing no sad songs for me; Plant thou no roses at my head, Nor shady cypress tree: Be the green grass above me With showers and dewdrops wet; And if thou wilt, remember, And if thou wilt, forget. I shall not see the shadows, I shall not feel the rain; I shall not hear the nightingale Sing on, as if in pain: And dreaming through the twilight That doth not rise nor set, Haply I may remember, And haply may forget. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse, t.a.v. P. Stok Postbus 8046, 4330 EA Middelburg Vrijdag 31 januari is er van 14.30 tot 16.30 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De plechtigheid waarin we Hannie zullen herdenken vindt plaats op zaterdag 1 februari om 14.00 uur in genoemd uitvaartcentrum. Aansluitend is er gelegenheid om op informele wijze de familie te condoleren. Verdrietig nemen wij afscheid van onze buurvrouw en vriendin Wij zullen haar missen. Wij wensen Peter en de kinderen veel sterkte toe. Agnes en Theo Arjanne en Henk Bea en Jaap Elfriede en Piet Jenny en Wim Natalie en Niels Bert Voor uw blijken van medeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. M.J. Hendrikse-Kaland en familie Westkapelle, januari 2020 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten PM Intens verdrietig delen wij u mee dat plotseling van ons is heengegaan onze geliefde kleindochter en ons nichtje In de leeftijd van 20 jaar Goes: P. Eggebeen en C. Eggebeen-Nijsse Ridderkerk: Peter en Connie Eggebeen Joost en Rineke, Sander en Eline, Jeroen en Naomi, Martijn, Rosanne, Peter Aagtekerke: Joos en Joke Eggebeen Laura en Jeroen Naomi, Carola, Marion en Eric, Pieter, Siemen Wilhelminadorp: Joppa en Gert-Jan de Jonge Gerben en Stephanie, Willianne, Annieke Goes: Daaf en Annemarie Eggebeen Tim en Ellen, Amy, Elle Sterke de Heere Kees, Dorothé, de (klein)kinderen en ons in deze moeilijke weg. 25 januari 2020 De Horst 219 4461 WZ Goes r-> media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45