Jan Remijn G) T V V FAMILIEBERICHTEN 19 Adrie Lous Emmie Sutin-de Poorter Lex de Meester Jcüuw vcüv GovtoHWrt A.C. Kousemaker Ko de Winter "X X OVERIGE BERICHTEN COLOFON Familieberichten Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Leendert Adriaanse Wij hebben uw medeleven gewaardeerd. M. Adriaanse - Wigard Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Middelburg, januari 2020 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, geweldige oma en ouwe-oma Annie Vermaire-van Hijfte Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Tonny en Illy Vermaire Rudi en Marjo Vermaire Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, januari 2020 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Uw belangstelling was voor ons een grote steun. Een speciaal woord van dank aan Arjen Gernaert (Monuta Terneuzen) voor de respectvolle begeleiding en Jacob 't Hart (Cordatis Woorddienstbegeleiding) voor de mooie afscheidsplechtigheid. Piet Sutin, kinderen en kleinkinderen Voor uw belangstelling en het meeleven dat wij ontvingen na het overlijden mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Tiny de Koeijer-Bergsma zeggen wij u hartelijk dank. De vele kaarten en brieven hebben ons goed gedaan. Theo de Koeijer Sylvia Richard Sluiskil, januari 2020 Door de warme woorden, de troostende armen en de mooie bloemen hebben we ons enorm gesteund gevoeld na het overlijden van Hartelijk dank. Andrea Bakker, kinderen en kleinkind Familie Remijn Familie Bakker Zaamslag, januari 2020 Een kaart, een bloem, een lieve groet, het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Onze hartelijke dank hiervoor. Mienije Pilaat, kinderen en kleinkinderen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder Irene ten Hoor-de Clercq zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en familie Sas van Gent, januari 2020 Uitvaartverzorging Lfncfa van Wingen Verzorgt de gehele uitvaart met Zorgen Respect... in Zeeland www.Iindavanwingen.nl Voor meer informatie: OII3-639 IO® 06-4048 4°7^ Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg dpg'1 zaterdag 25 januari 2020 PM De vele brieven met mooie herinneringen, de kaarten en de belangstelling die we mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, opa en ouwe opa, de heer zijn ons tot een grote steun geweest. Hiervoor willen wij u allen hartelijk danken. Familie Kousemaker Serooskerke, januari 2020 Het heeft ons heel goed gedaan dat wij zoveel warm medeleven hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Fijne gesprekken, bezoekjes, aanwezigheid bij de uitvaart, zoveel kaarten. Hartelijk dank hiervoor. Janny Lous-Arendse Riaan en Angela Jochem, Nathan Andries Hanneke en Dennis Westkapelle, januari 2020 Voor al uw belangstelling en medeleven voor en na het overlijden van mijn man, onze pa, schoonpa en opa Onze hartelijke dank. M.D. de Winter - van der Vliet Kinderen en kleinkinderen Hansweert, januari 2020 Betrokken, dienstbaar en professioneel Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Groen O 0118-413417 overtoom-groen.nl FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. li- familieberichten SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 47