Jan Remijn J? V Lex de Meester Emmie Sutin-de Poorter FAMILIEBERICHTEN 19 V Adriaan Meerman Adri Ploon Ploon Francke-van Rooijen Lian Sluijs DANKBETUIGING A.C. Kousemaker OVERIGE BERICHTEN COLOFON Familieberichten Monuta Door de warme woorden, de troostende armen en de mooie bloemen hebben we ons enorm gesteund gevoeld na het overlijden van Hartelijk dank. Andrea Bakker, kinderen en kleinkind Familie Remijn Familie Bakker Zaamslag, januari 2020 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, geweldige oma en ouwe-oma Annie Vermaire-van Hijfte Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Tonny en Illy Vermaire Rudi en Marjo Vermaire Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, januari 2020 Voor uw belangstelling en het meeleven dat wij ontvingen na het overlijden mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Tiny de Koeijer-Bergsma zeggen wij u hartelijk dank. De vele kaarten en brieven hebben ons goed gedaan. Theo de Koeijer Sylvia Richard Sluiskil, januari 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder Irene ten Hoor-de Clercq zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en familie Sas van Gent, januari 2020 Een kaart, een bloem, een lieve groet, het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Onze hartelijke dank hiervoor. Mientje Pilaat, kinderen en kleinkinderen Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Uw belangstelling was voor ons een grote steun. Een speciaal woord van dank aan Arjen Gernaert (Monuta Terneuzen) voor de respectvolle begeleiding en Jacob 't Hart (Cordatis Woorddienstbegeleiding) voor de mooie afscheidsplechtigheid. Piet Sutin, Isinderen en kleinkinderen ^baAfid ^ieiew cdHuteAjM/ pzc.nl/familieberichten zaterdag 25 januari 2020 ZV Je wereld werd kleiner, beelden gingen vervagen, gedachten vervulden je dagen; "het is goed zo". Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn zorgzaam leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, trotse opa en overopa Hij overleed op 23 januari in de leeftijd van 87 jaar. Annie Meerman-Willems Joke en Jack Agnes en Wilco, Liam, Bo Michiel Paul en Miriam Chris en Lauren Anna en Rick Correspondentieadres: Uitvaartcentrum Overtoom Groen T.a.v. Familie Meerman Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op donderdag 30 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van WVO Zorg, Ter Reede locatie Vondel laan woning 16, voor de goede en liefdevolle verzorging. Na een jarenlange vriendschap hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze Lieve Nicht Ik zal haar erg missen. Wij wensen Paul, Ellen, Brian en Celine veel sterkte toe. Willem en Sien Minderhoud Bestuur en leden van de "Vrouwen van Nu", afd. Westkapelle betreuren het verlies van hun trouw lid Niet onverwacht, maar veel te vroeg, hebben wij, na jarenlange vriendschap, afscheid moeten nemen van Wij wensen de familie veel sterkte toe. Frangois en Corry De vele brieven met mooie herinneringen, de kaarten en de belangstelling die we mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, opa en ouwe opa, de heer zijn ons tot een grote steun geweest. Hiervoor willen wij u allen hartelijk danken. Familie Kousemaker Serooskerke, januari 2020 Na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en super-opa was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zovelen waren die met ons mee leefden. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Het was voor ons een grote troost te merken hoe velen hem als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. Moge hij zo in onze herinnering voortbestaan. Kinderen en kleinkinderen Nieuwvliet, januari 2020 SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Monuta Isabelle Braem T 06-53 81 1446 Eibraem@monuta.nl IcohallaRroano I www.monutaisabellebraem.nl nWp I jd UC11C Dl CICII

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 145