18 FAMILIEBERICHTEN Erik Peter van Aalst OVERLEDEN rri/c id? Erik van Aalst Erik Erik van Aalst Petrus Johannes Blomme Piet Johannes Maliepaard Willie Geschiere David Passenier Denk aan mij terug, maar niet in dagen van schemering, pijn en verdriet. Denk aan mij terug in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Vol verdriet nemen wij afscheid van mijn lieve partner en maatje, onze vader en opa, maar zijn tevens dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven echtgenoot van Elly van Aalst - Phil Vlissingen, 6 september 1958 Oostburg, 22 januari 2020 We gaan je missen, Elly Wesley Jeremy 8c Francesca Sep, Mano, V Sharon 8c Maykel Novan, Yarah, Félin Speciaal woord van dank aan iedereen die zo liefdevol voor Erik gezorgd heeft. Burg. H.A. Callenfelsstraat 30,4501 CB Oostburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 29 januari om 14:00 uur in de aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Ook aSs u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Elly en andere dierbaren veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers N.V. EPZ Wij zijn bedroefd dat Erik die meer dan 40 jaar onze collega is geweest is overleden. zal in onze herinnering blijven als een fijne collega met een enorme toewijding. Wij wensen Elly en verdere familie veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Collega's afdeling Onderhoud Tot onze verbijstering en met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Wij wensen Elly en verdere familie veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. De collega's van de koelwaterinlaat Agnes Blomme - Dhont Christina Neeltje van Houte-Zuijdweg Hans Deef zaterdag 25 januari 2020 ZV Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve pa en opa echtgenoot van Oostburg, 27 februari 1938 t Oostburg, 22 januari 2020 Oostburg: Agnes Eindhoven: Peter en Deirdre Merel, Floortje Oostburg: Paul en Marith Jay, Len, Milan, Fé Castor 18, 4501 EZ Oostburg De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 28 januari om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Enkel schriftelijk condoleren. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een kortstondig ziekbed overleed onze lieve moeder, oma en overoma sinds 19 juli 2004 weduwe van Kees van Houte Waarde, 7-10-1926 Kapelle: Krabbendijke, 23-01-2020 Leo en Nellie van Houte-Waterman Kees van Houte Utrecht: Maarten van Houte en Natascha Rietdijk Truro (Ver. Koninkrijk): Stineke van Houte en Edze Westra Waarde: Joke en Dries Weber-van Houte Nathasja Weber Biezelinge: Anita en Stefan Baegen-Weber Sven Correspondentieadres: Elstarstraat 17 4421 DV Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 29 januari a.s. om 13.00 uur in Afscheidshuis 'Waardig', Koninginneweg 2, 4414 AM te Waarde, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Waarde. Na afloop is er in voornoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. Wij danken personeel en vrijwilligers van Stroodorpe/Ter Weel voor de liefdevolle verzorging. Wij zijn verdrietig dat hij er niet meer is, maar dankbaar dat hem verder lijden is bespaard. Op 81-jarige leeftijd is overleden mijn man, onze (schoon)vader en opa Rotterdam, 24 juli 1938 Vlissingen, 21 januari 2020 Sari Maliepaard-Sinke Marjolijn Maliepaard Jerome, Philippe Yvonne en Edwin Lambrechts-Maliepaard Daniëlle Ruys de Beerenbrouckstraat 99 4384 ER Vlissingen De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 28 januari om 13.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar Dokter W.N. Osterman en Zorgstroom wijkteam Paauwenburg voor de goede zorgen. Verdrietig, maar vooral heel dankbaar voor alle jaren dat we met jou hebben mogen samenwerken, nemen wij afscheid van onze collega Je collega's Fokus Middelburg Een stoere, dappere en liefdevolle Zeeuw is niet meer. Na een kort ziekbed is - omringd door liefde - mijn lieve man, onze vader, opa en opi overleden Domburg, 15 december 1931 Vlissingen, 22 januari 2020 Henny Passenier-Bulthuis Judith en Jos Dekkers-Passenier Marieke en Jasper, Elena, Ben Karin Passenier en Frans van Hout Cis, Lenny Rick But en Bianca de Blok Roan, Tiemo Peter But Romée Rody But en Marieke Assen Correspondentieadres: Familie Dekkers De Savornin Lohmanlaan 27 4384 KD Vlissingen Wij hebben op vrijdag 24 januari in besloten kring afscheid van Deef genomen. Onze dank gaat uit naar het team van Iriz thuiszorg voor hun goede zorg en begeleiding.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 144