50% 4 dgn Achterhoek**** im de buurt korting op alle monturen 8 69.- Profiteer nu! INTERVIEW AH-CEO MARIT VAN EGMOND Marit van Egmond (46) staat een jaar aan het roer van Albert Heijn. 's Lands grootste supermarkt groeit gestaag verder onder haar leiding, maar de hete adem van Jumbo en Picnic is voelbaar. Van Egmond zet in haar winkelformule sterk in op gezonder eten. En ja, ze blijft graag de grootste. Kippen zitten graag dicht bij elkaar, het zijn gezellig- heidsdieren 3 dagen Haarlem 4 dagen Veluwe**** O© indebuurt.nl www.Zoweg.nl/dagblad of 0900-9693 70cpg Dat de baas van de grootste super marktketen van ons land pontificaal bij de groente- en fruitafdeling in een van de AH-winkels poseert, is geen toeval. Want bij Marit van Egmond staat een gezonde manier van leven centraal. Klanten gevarieerder laten eten, ziet ze als haar mantra. Tijdens het inter view gooit ze het woord 'helpen' er 46 keer uit. ,,In drie jaar tijd hebben we 970.000 miljoen suikerklontjes uit onze producten gehaald. Dat helpt in de strijd tegen te veel sui ker.'' derland. De meeste Nederlanders hebben maar zeven of acht recepten in hun hoofd. Het is lastig, zeker bij kinderen, om iets te vinden dat ie dereen lekker vindt. Maar zelfs spruitjes hoeven niet meer vies te zijn. Je kunt ze wokken, lekker met nootjes erbij. Spruiten zijn volgens onze klanten ook niet langer de vieste groente die 'eer' heeft de ar tisjok." ,,In drie jaar tijd hebben we 970.000 miljoen suikerklontjes uit onze pro ducten gehaald en we gaan richting een miljard. Dat doen we bij allerlei producten zoals vanillevla of ontbijt granen. Dat gaat stap voor stap, want in één keer te veel suiker eruit halen, heeft te veel invloed op de smaak. Dat merkten we bij de kindertoetjes, we hadden 90 procent van de suiker eruit gehaald. Die toetjes bleven in de schappen staan. Het gaat trou wens niet alleen om minder suiker, ook om minder zout en vet. En we hebben sinds kort ook een vezelme ter. We merken een verschuiving van het koopgedrag, klanten kiezen bewust voor artikelen die minder zoet of vet zijn. Wij spelen daarop in, net als onze leveranciers.'' Keuzevrijheid is van belang. De guilty pleasure blijft er gewoon in. We gebruiken de positieve benadering en merken dat mensen geholpen willen worden. Dat blijkt ook uit ons recente onderzoek naar gezonder eten. Mensen hebben er vaak weinig kennis over. We denken dat het eten van 200 gram groente per dag vol doende is, maar dat is 250 gram. Wij Alles wat je wil weten over jouw stad Nieuws Eten drinken Doen Winkelen Wonen Aanbiedingen Vacatures Prijs per persoon o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, exclusief reserveringskosten en toeristenbelasting Kom naar de winkel of maak een afspraak op specsavers.nl Deze actie is geldig t/m 1 maart 2020. De korting geldt op alle monturen in de winkel. In de webshop geldt 50% korting op alle monturen vanaf €79. Standaard enkelvoudige glazen op sterkte zijn gratis bij elk montuur. Bij randloze monturen adviseren wij extra dunne glazen. Niet in combinatie met andere aanbiedingen. Meer informatie in de winkel of kijk op specsavers.nl. Specsavers 2020. Specsavers en het Specsavers-logo zijn merken van Specsavers. donderdag 23 januari 2020 GO 'Onze klanten kiezen bewust voor minder zoet ofvet' Sanne Schelfaut en Ellen den Hollander In de strijd om de klant richt u zich steeds nadrukkelijker op gezond. Het assortiment is uitgebreid met verse producten en er verschijnen zelfs voedingscoaches op de win kelvloer. Gaat dat niet wat ver? ,,Ik wil mensen helpen gezonder te eten. Dat betekent voor iedereen iets anders. Ik vind het persoonlijk heel belangrijk om klanten te inspireren. Dat gaat vaak om kleine dingen: wor teltjes in plaats van een zoet tussen doortje of volkorenrijst in plaats van gewone rijst. Steeds meer mensen zijn bewust bezig met beter eten en vinden dat soms een uitdaging. Daar kunnen wij ze bij helpen. Bijvoor beeld via voedingscoaches. Vergis je niet: 'Wat eten we vanavond?', is zo'n beetje de meest gestelde vraag in Ne- Over de campagne van Wakker Dier Jullie brengen ook het aantal sui kers in producten drastisch terug. Zijn er klachten over verandering van smaak? Slaat AH niet door? Bent u niet bang dat klanten vinden dat het té gezond wordt? Ontdek de pareltjes van de Achterhoek; de Lochemse Berg en Kasteel Vorden. 4* Fletcher Hotel De Scheperskamp, Lochem (8,0) 3 nachten incl. uitgebreid ontbijtbuffet Gratis parkeren, gebruik wifi en binnenzwembad Aankomsten t/m april. Betaal pas bij aankomst! 3* ibis Styles Haarlem City (7,9) 4* Hotel Mennorode, Elspeet (8,2) 2 nachten incl. ontbijtbuffet en wifi 3 nachten incl. ontbijtbuffet en wifi Steenworp v/h centrum Laatste kamers op=op Gratis parkeren fitness Aankomsten t/m mei

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 8