V FAMILIEBERICHTEN 15 Johanna Cornelia Schroevers-van Belzen Annelies Schroevers-van Belzen Jobina Cevaal-Willemse Jobina Cevaal donderdag 23 januari 2020 "Veilig in Yeshua 's armen Zeer verdrietig, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat door de Eeuwige is thuisgehaald, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder Annelies 7 september 1970 21 januari 2020 in de leeftijd van 49 jaar. Huib Schroevers Robbert-Jan Jonathan Hoofdstraat 79,4416 AC Kruiningen Onze dank gaat uit naar allen die Annelies met liefde en zorg omringd hebben. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. De Heere heeft uit ons midden weggenomen, onze lieve zus en tante echtgenote van Huib Schroevers in de leeftijd van 49 jaar. Joos en Rineke Nellie en Comelis Cor en Maja Blaas en Hennie Matjan en Klaas Adriaan en Hennie Neven en nichten In liefde denken wij aan hen die ons zijn voorgegaan. 21 januari 2020 Correspondentieadres Molenstraat 30,4433 AD Hoedekenskerke Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die zij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen een einde is gekomen aan het leven van mijn lieve vrouw, allerliefste moeder, lieve schoonmoeder, allerliefste dochter, grote zus, lieve schoonzus en tante echtgenote van Jan Cevaal in de leeftijd van 54 jaar. Jan Remco en Kirsten Josien Willemse-de Jonge Riny en Karin Peter en Monique Esmeralda, Michaëla Pieter en Isatu Chloë, Bentley Goes, 21 januari 2020 Correspondentieadres: Middelburgseweg 6 4364 TC Grijpskerke Jobina is in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. U kunt afscheid nemen van haar op zaterdag 25 januari van 15.30 tot 16.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 27 januari om 13.00 uur in de Michaëlskerk, Kerkring 26 te Grijpskerke. Aansluitend zal zij worden begraven op de Algemene Begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren op eerder genoemde begraafplaats. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Moeder en schoonmoeder van onze vrienden. Wij wensen Jan, Remco Kirsten en verdere familie veel kracht en sterkte toe met dit verlies. Coen, Dirk, John, Bryan, Celine, Dennis, Marriët, Ramon, Naomi, Iris, Ricardo Anita, Matthijs Sylvana, Mike Rosinda, Ricky Kaylee, Evelien Jarno, Joshua Kimberly, Jochem Daphne Bedroefd maar dankbaar terugkijkend op alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, opa en overgrootvader Jan Voet Jo-Voet-Grim (in liefdevolle herinnering) Tl februari 1925 17 januari 2020 Aalst: Giljam en Yvonne Mirjam en Toon Marieke en Arjen Chaja Kim en Martine Vlissingen: Piet en Marie-Christine Josine en Rik Liesbeth en Paul Koudekerke: Rinus en Henny Marijn en Kristie Simon en Moniek Suzan En achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Voet Maasdijk 116 5308 JE Aalst De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Reede, woning 17 aan de Vondellaan voor de liefdevolle verzorging. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Patrick Rombaut Wij missen in hem een fijne collega, waarmee we vele jaren prettig hebben samengewerkt. Wij wensen zijn kinderen en familie veel sterkte met dit grote verlies. Directie medewerkers DNWG Verslagen door het plotseling overlijden van onze collega. Patrick Rombaut Wij missen in hem een fijne, positieve, respectvolle en toegewijde collega. Wij wensen zijn kinderen, familie en vrienden veel sterkte met dit verlies. Collega's afdeling Servicedienst DNWG DANKBETUIGING Voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Catharina Lezer - van Sluijs willen wij u hartelijk bedanken. Anneke en Wim klein- en achterkleinkinderen Veere, januari 2020 COLOFON E -mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43