14 Hendrinus Johannes Bouwmeester Rien Chris Kodde Willie Geschiere - de Kok Willie Geschiere - de Kok Lieve Oma Willie Geschiere - de Kok Willie Geschiere - de Kok =S OVERLEDEN Veronica Bouwmeester-Raad Max Jansen Wilhelmina Louisa O&Ms JoJV Süt/c& donderdag 23 januari 2020 Ik zal nog altijd grapjes met je maken We zullen samen door het stille landschap gaan Nu je mijn handen niet meer aan kunt raken Raak je mijn hart nog duidelijker aan. Toon Hermans Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van een fantastische man Arnhem, l december 194.6 t Brasschaat, 19 januari 2020 echtgenoot van Essen: Veronica Spartanburg, SC: Nils en Sims Elodie Bloemendaal: Ruby en Tom Lieve Bloeme Best: Marcel en Ciska Josefien Marlieke Middelburg: Daphne Correspondentieadres Coöperatie DELA, T.a.v. familie Bouwmeester Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 25 januari om 13.30 uur in aula De Drie Zwanen van crematorium Zegestede, Rucphensebaan 93 te Roosendaal. Na de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Onverwacht ging van ons heen onze geliefde zwager Rien Bouwmeester Ons medeleven gaat uit naar Veronica Raad Goes: Bart Raad West-Souburg: Alex Raad Trudy Mol Kruiningen: Harry Raad Gerda Spaander Zomaar, ineens Een markant persoon van Hansweert is ons ontvallen. op de leeftijd van 86 jaar. Max, vele mensen hebben van je gehouden en zullen je missen. Rust zacht. Namens vele dorpsbewoners van Hansweert Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid en oud voorzitter Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden A.R.V. De Vrijbuiters, Aagtekerke Twee woorden Wil en kracht Aan het einde restte nog slechts de wil Weg was de kracht Rust zacht lieve Willie jouw taak is volbracht Het doet pijn om zonder onze zus verder te gaan. De zussendag waarvan we altijd genoten zal nooit meer hetzelfde zijn! Wim en de kinderen dank voor de goede zorgen voor onze zus Willie. Jozien, Kobie, Joke en Linda De gloed van de avond het zonlicht verdwijnt. Wij lopen nu allen in jouw licht dat schijnt. Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve schoonzus Ad in herinnering. Wil Gilles in herinnering, Jo en Paul Jan en Addy Rinus in herinnering. Roos Elly en Sonja en kinderen wat was het altijd fijn met jou. Veel liefs, Yannick, Jessy, Mirre, Casper, Eline, Milou en Louise "Want Ik heb je gemaakt. Ik heb je het leven gegeven. Ik heb jou je naam gegeven, jij bent van Mij!" Jesaja 43:1b, Bijbel in Gewone Taal Dankbaar voor de onvoorwaardelijke liefde die ze ons heeft gegeven, nemen wij verdrietig afscheid van onze allerliefste vrouw, moeder en oma 17 mei 1952 21 januari 2020 Wim Geschiere Bonnie en Peter Yannick, Jessy, Mirre Michiel en Barbara Casper, Eline, Milou, Louise Nieke en Arjan Vlissingsestraat 11 4371 RA Koudekerke De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op dinsdag 28 januari om 12.30 uur in de Michaëls- kerk te Koudekerke. Aansluitend wordt Willie begraven op de algemene begraafplaats aan de Biggekerksestraat te Koudekerke. Na afloop willen we elkaar ontmoeten in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38/40 te Koudekerke. In plaats van bloemen waarderen we een donatie voor de stichting 'Support Casper'. (Een collectebus zal gereed staan.) Achter tranen van verdriet Schuilt de glimlach van herinnering We zijn verdrietig dat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante We kunnen niet anders dan stil zijn. Je was nog veel te jong. We hebben bewondering voor je moed, vast vertrouwen en hoe je met je ziek zijn omging. We zullen je missen. We wensen Wim, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe voor nu en later. Kapelle: Heinkenszand: Rotterdam: Oostburg: Leiderdorp: Zevenhuizen: Jozien en Bram Ko en Lucy Kobie en Dorus Joke en Liza Jaap en Sandra Linda en Mare Neven en Nichten Bedroefd zijn we door het overlijden van Willie Haar betrokkenheid en hartelijke aanwezigheid zullen we erg gaan missen. Jan Klaas en Anneke Nico en Corrie Simon en Janny Paul en Ayla Het is goed zo... Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die hij heeft gegeven, nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en oud-opa Kloetinge Goes 15 februari 1926 21 januari 2020 Goes: Francien Sinke - Vermeule Oost-Souburg: Wim en Corrie Marcel en Veerle, Nomi, Lotte Annemarie en Alexander, Remco, Dave Ronald en Josephine, Julian, Laura Evelien en Jim, V Kievitlaan 22,4461 RK Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 25 januari om 09:30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Nadien is er in de lounge van het crematorium gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Mattie en Jaap Mariska en Roy, Jorn, Jentl Vera Wim en Ria Marjolein en Jacco Corné en Maud ,-•+ PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 42