Antonia Henrica Geysels-van Soelen -Tonny Neeltje Magdalena Groen Nel 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Cornelia Dina de Die-de Back Henk Wondergem Het eeuwige leven, dat is dat zij u kennen, de enige ware God, en hem die u gezonden hebt, Jezus Christus. Joh. 17:3 Verdrietig, dankbaar en met mooie herinneringen hebben we afscheid genomen van onze lieve, betrokken moeder, oma en overgrootmoeder Margje Boer-van der Vis - Marry - weduwe van Jan Boer Koudekerk a/d Rijn, 24-7-1929 Zaamslag, 19-1-2020 OegstgeestPeter en Ineke Boer-van der Kooij Rogier en Marije - Tirza, Micha Frank en Kim Steven Heemstede: Dick en Eveline Boer-Kraaijeveld Onno Jurrien Florine Tijmen Breda: Rob Boer en Pascal Keukeler Wisse Coosje en Mats Fien Terneuzen: Lendy en Ab van Hoeve-Boer Stijn Jens Correspondentieadres: Fam. Boer Martinus Houttuynhof 63 2341 PP Oegstgeest. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op vrijdag 24 januari om 13:00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2, Axel. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan 1 te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in Cultureel Centrum "De Halle", Rooseveltlaan la, Axel. Ma hield van bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum de Molenhof, afdeling 'de Koekkoek' voor hun liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, bent u ook van harte welkom. Zomaar uit ons leven Wij zijn verdrietig door het onverwachte overlijden van mijn moeder, schoonmoeder, onze trotse oma en "ouwe" oma Johanna Sara Bron Jo Oostburg 26 december 1928 f 18 januari 2020 Middelburg Yolanda en Ben Zielschot Delft Evelien en Dirkjan Lisa en Iris Schiedam Martijn Oostburg Elly en Hans de Graaf-Bron De crematie zal gehouden worden op donderdag 23 januari om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren. Correspondentieadres: Wachttoren 17, 4336 KL Middelburg Corrie Ik ben moe na de lange reis. Al wat ik vraagis een rustige slaap en dromen van hen die ik liefhad. Met veel verdriet laten wij u weten dat mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma is overleden. echtgenote van Piet Geysels Zij is overleden op de leeftijd van 89 jaar. 17 januari 2020 Correspondentieadres Axelsestraat 26,4.54.3 CJ Zaamslag Piet Geysels Nicole en Frans Menno Miriam en Ronald Chris en Marita Klein- en achterkleinkinderen De crematieplechtigheid wordt gehouden in besloten kring. U kunt de familie condoleren in restaurant De Kreek, Noteneeweg 28 in Terneuzen, op vrijdag 24 januari vanaf 12.30 uur. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen watje hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen Middelburg, 12 december 1935 t Oost-Souburg, 18 januari 2020 Brigitte en Huub Correspondentieadres: Herberdsland 14,4337 CM Middelburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 23 januari om 15.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De HERE is mijn herder Psalm 23 Op Zijn tijd, doch voor mij onverwacht, heeft de Here tot Zich geroepen mijn lieve en zorgzame moeder Elizabeth de Groote-den Engelsman - Bets - weduwe sinds 3 maart 1985 van Frans Levinus de Groote in de leeftijd van bijna 89 jaar. AxelL.D. de Groote Terneuzen, 19 januari 2020 Robertstraat 14 4571 AT Axel De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 23 januari om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchftaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw van de Kerk. - geen bloemen - dinsdag 21 januari 2020 ZV Niemand zal ooit zijn zoals jij, want jij was iemand. Jij was jij. Jouw hele wezen blijft voor ons bestaan, enkel de verpakking is weggegaan. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, delen wij u mede dat ondanks haar enorme wilskracht is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-Moos weduwe van Wim de Die Cadzand, 10 februari 1932 Terneuzen, 19 januari 2020 Nieuwvliet: Marianne en Johan Ie Grand-de Die Draaibrug: Annemarie en Tillo Mistiaen-de Die Oostburg: Jorien en Arno Boidin-de Die Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Cadzandseweg 16,4504 AN Nieuwvliet Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Rozenoord te Sluis voor de liefde volle verzorging. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Levenspartner van onze moeder en oma Elly Ie Grand-Dieleman Aardenburg: Jaco en Lindsay Daniëlle en Jeffrey Stephanie Vlissingen: Guido en Leonie Serge en Eline, Linn, Nena Levi en Jasmijn Rody Mauro Bart Rick Goes: Wim en Annemiek Luca We zullen hem missen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55