12 FAMILIEBERICHTEN Neeltje Magdalena Groen Nel OVERLEDEN ■iZT" "Tante Ada" Johanna Sara Bron Jo Thomas Andreas Slager Maria Balkenende - van der Zee Verdrietig moeten we afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante Marie Balkenende - Van der Zee We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Fam. Balkenende Dies van den Berge Woorden schieten tekort Verdrietig en ontdaan zijn wij door het overlijden van Wij herinneren haar als een liefdevolle en behulpzame buurvrouw, we zullen haar missen! Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Piet en Els, Conny en John, klein- en achterkleinkinderen voor wie dit een onbeschrijfelijk gemis zal zijn. Inge Jan Diana Kees Ronny Deseré Bram Rebecca Joran, Yenthe, Vince Juliëtte en Jurian, Mila Peter-Jan Conny Marco Zomaar uit ons leven Wij zijn verdrietig door het onverwachte overlijden van mijn moeder, schoonmoeder, onze trotse oma en "ouwe" oma Oostburg 26 december 1928 f 18 januari 2020 Middelburg Yolanda en Ben Zielschot Delft Evelien en Dirkjan Lisa en Iris Schiedam Martijn Oostburg Elly en Hans de Graaf-Bron De crematie zal gehouden worden op donderdag 23 januari om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren. Correspondentieadres Wachttoren 17,4336 KL Middelburg V Rust nu maar uit je hebt je strijd gestreden je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen watje hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen Middelburg, 12 december 1935 t Oost-Souburg, 18 januari 2020 Brigitte en Huub Correspondentieadres Herberdsland 14,4337 CM Middelburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 23 januari om 15.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Magdalena Goedbloed-Gideonse Lena Goedbloed-Gideonse Stil verdriet, zo goed verborgen. Soms zo tastbaar, dan weer niet. Stil verdriet lijkt soms verdwenen, maar echt verdwijnen doet het niet. Lisse, 13 juli 1952 - Vlissingen, 15 januari 2020 Annemarie Lieneke Does Alessandro, Fabio Niels Lieve Benja Jolien Ronnie Abel, Joah De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. Correspondentieadres: Molenstraat 55,4381 HW Vlissingen Ik weet aan wie ik mij vertrouwe Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die zij heeft gegeven, nemen wij afscheid van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma weduwe van Pieter Balkenende Bergen op Zoom, Oost-Souburg, 7 september 1926 18 januari 2020 Hilversum: Bram Balkenende en Monique Vaanholt Eva en Martijn Emma Julia Max Lena Vlissingen: Jacobie Balkenende Dorethea en Jaimy Menno Jessica en Dion Fien Mees Elise (in liefdevolle herinnering) Ermelo: Jan Balkenende en Esther Kat Anouk Correspondentieadres: Westerzicht 674 4385 BX Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 25 januari van 10.30 tot 10.50 uur in uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal daar de dienst van Woord en Gebed worden gehouden. De begrafenis vindt plaats omstreeks 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in eerder genoemd uitvaartcentrum. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzoon en zwager Ans Hoogesteger-Adriaanse Maarten Hoogesteger Cees Hoogesteger Tanja Hoogesteger Ad en Ans Hoogesteger-Peek Tineke en Govert Post-Hoogesteger Toos en Frans Caljouw-Hoogesteger neven en nichten Wij wensen Conny, Chantal, Marcel, Ewa en de kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies dinsdag 21 januari 2020 PM In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. (Joh. 14:2) We hebben afscheid genomen van onze moeder, oma en over-oma, oma Lena. We zijn dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben. Lena echtgenote van Jacobus Goedbloed (t 27 januari 2009) Veere, 1 oktober 1930 Veere, 19 januari 2020 Annie en Johan Izeboud-Goedbloed Stefan en Anja, Meerte Richard (in liefdevolle herinnering) llonka en Joost, Stijn, Boaz, Isabel Renier en Lesa, Julia, Rose Marja en Jan Lorier-Goedbloed Mirjam en David, Jena, Aure Sander en Marielle V Remi (in liefdevolle herinnering) Theo en Lucretia Goedbloed-van der Welle Thomas Walter Correspondentieadres: Dorpsstraat 15 - 4352 AA Gapinge De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 24 januari om 13.00 uur in de Torenkerk, Dorpsstraat 25 te Gapinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Gapinge. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in dorpshuis De Spil, Schotsehoek 8 te Gapinge. Onze dank voor de liefdevolle verzorging gaat uit naar de verzorgenden van afdeling Valkenhof van Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh. We zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve zus: Wij wensen de (klein) kinderen veel sterkte. Veere: David Gideonse Veere: Janny Blok - Gideonse Vlissingen: Miep Vermeulen - Feddema Neven, nichten en allen die ons de afgelopen jaren zijn ontvallen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44