FAMILIEBERICHTEN 25 Hendrik Jan Wondergem COLOFON Familieberichten Henk Wondergem Henk Hendrica de Visser-van Rossum Hendrica de Visser-van Rossum Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud, hebben wij 8 weken na het overlijden van onze vader afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Adriana Neeltje van der Endt-van Dongen ~Ada~ weduwe van Bram van der Endt in de leeftijd van 92 jaar. Piet en Els Patrick en Jolanda, Rick, Youri Nicole en Sandy, Julliëne, Noa, Fenna Conny en John Robin en Manon, Fleur Yerseke, 18 januari 2020 Correspondentieadres: Breeweg 23 A, 4401 BN Yerseke De afscheidsdienst zal gehouden worden donderdag 23 januari om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te Yerseke, ingang Oude Torenstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in De Haven, Paardenmarkt 8, gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de huisartsen en de medewerkers van Moerzicht voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. ll- fj maandag 20 januari 2020 PM FAMILIEBERICHTEN Verdrietig maar met mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Onze gedachten zijn bij de kinderen en Elly. Middelburg: Jan t en Leny Wondergem - de Kam Heieen en Sjaak Oerlemans Arjanne en Henk Steneker Judith en Klaas van Gelder Middelburg: Nel Wondergem t Serooskerke: Johannes Wondergem t Wij zijn er naar toe gegroeid. Desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Toch vinden wij de kracht: want sterker dan de dood is de liefde. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn partner, onze vader, opa en oudopa weduwnaar van Tannetje Wondergem-Huijssoon levenspartner van Elly Ie Grand-Dieleman Serooskerke, Breskens, 4 augustus 1934 18 januari 2020 Aardenburg: E. Ie Grand-Dieleman Schoondijke: Lenyen RonnyVastenhout-Wondergem Adriana en Mathieu, Diana Liliana, Tyson Breskens: Jacco en Petra Wondergem-de Jaeger Maxime en David Serge Terneuzen: Jan en Nanette Wondergem-Rietdijk Jolien en Mathias Jelle en Melissa, Guusje Correspondentieadres: Dorpsstraat 69,4507 BJ Schoondijke Onze dankbaarheid, respect en waardering gaan uit naar iedereen die Henk de laatste tijd zo liefdevol hebben verzorgd, in het bijzonder de lieve mensen van het team Boulevard in Hooge Platen. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 23 januari om 14.00 uur in de PKN-kerk, Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring. Gelegenheid tot condoleren van 13.15 tot 13.55 uur in de kerk. Onrustig is ons hart totdat het rust in ons Zacht en kalm is overleden, onze lieve, zorgzame moeder en oma Hens sinds 6 november 2014 weduwe van Cornells Jan de Visser Waverveen 8 december 1929 Utrecht: Aagtekerke: Middelburg: t Middelburg 18 januari 2020 Marjan (in liefdevolle herinnering) Jan en Wilma Ivar Fabiënne Karei en Rinske Lars Iris, Noura Nico en Corinne Rotterdam: Correspondentieadres: Koninginnelaan 56 4335 BC Middelburg De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom team Griffioen en Het Gasthuis, afdelingA. 1.1 voorde liefdevolle verzorging. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Hens M.E. Janse-de Visser J. Janse (in herinnering) E. de Klerck-de Visser D.J. de Klerck Nichten en Neven SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. r familieberichten FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 25