Y 24 Catholina Francina van der Maas - de Visser Linda van der Maas Marinus Izaak Wagenaar Rinus Rinus Wagenaar Zoetje de Visser - Boogaard Zoet de Visser - Boogaard Janny Vrijen hoek-Verdu ij n Janny Janny Want ik ben er van overtuigd dat het lijden van de tegenwoorige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid die aan ons geopenbaard zal worden. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wie ze altijd voor ons is geweest, laten wij u weten dat is overleden mijn allerliefste vrouw en onze lieve zorgzame mama In de leeftijd van 48 jaar. Haar verlangen dat niets haar meer zal scheiden van de liefde van God in Christus Jezus haarHeere is nu vervuld. Kapelle: Pieter van der Maas Arion Willemieke en Jaap-Jan Heline en Willem Celia 18 januari 2020 Duizendblad 33 4421MT Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen en ons te condoleren op D.V. woensdag 22 januari van 19.30 tot 20.30 uur in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 Kapelle. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. vrijdag 24 januari om 13.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend begeleiden we haar naar de begraafplaats. Daarna is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. O Naam aller namen, aan U alle eer. Niets kan mij ooit scheiden van Jezus mijn Heer. Geen dood en geen leven, geen moeite of pijn. Ik zal eeuwig zingen, dicht bij U zijn. Moegestreden, maar in een vast vertrouwen op haar Heere en Heiland, is ontslapen onze lieve en dierbare zus en schoonzus en onze hartelijke, lieve en altijd betrokken tante In de leeftijd van 48 jaar. Richard en Cornélie van Eenennaam Bart en Maria Mike en Ashley Esther Benjamin Kapelle, 18 januari 2020 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij heden, geheel onverwacht, afscheid moeten nemen van mijn man en maatje, onze vader, schoonvader en opa 2 april 1947 12 januari 2020 Alie Wagenaar - Hillebrand Cora en Frank Ellen (in liefdevolle herinnering) Mike, Jarod Burgemeester Hackstraat 39 4471 BL Wolphaartsdijk De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Na steeds afnemende krachten en een mooi afscheid van iedereen die haar dierbaar was, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, trotse oma en "ouwe"- oma sinds 18 juli 1995 weduwe van Pieter de Visser Zoutelande Domburg 15 juli 1934 17 januari 2020 Westkapelle Kees en Marieke Westkapelle Hannie en Bram Jo^ette en Pascal, Fiene, Stam Erbert Nienke en Martin Zoutelande Adrie en Joyce Chiel Gijs Stijn Zoutelande Peter en Linda Fkrian Bastian Wij zijn het personeel van de SVRZ, locatie de Tienden en Simnia heel dankbaar voor de liefdevolk verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Koudorpstraat 23 4361 BS Westkapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 22 januari om 13.00 uur in de Catharina kerk te Zoutelande. Hieraan voorafgaand is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen. Aansluitend aan de bijeenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwkaart hebt ontvangen, gelieve de^e advertentie als zodanig te beschouwen. Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus Ons medeleven gaat uit naar Ad, de kinderen en de kleinkinderen. Hans en Tineke Vrijenhoek Toon en Jenny Vrijenhoek maandag 20 januari 2020 PM Plotseling is overleden onze lieve zwager en oom Wij wensen onze zus Alie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Namens de familie N. van de Guchte-Hillebrand Middelburg, 12-01-2020 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Meliskerke: L. de Klerk - de Visser Kinderen en kleinkinderen Meliskerke, 17 januari 2020 Ze heeft het leven niet cadeau gekregen, maar ze heeft wel van het leven genoten. Breskens 17 september 1950 Goes 16 januari 2020 Ad Vrijenhoek Angela Vrijenhoek Kayleigh-Lee en Menno Miranda Mahn-Vrijenhoek en Maurice Mahn Brian Marcus Correspondentieadres: Rubenslaan 160 - 4383 WH Vlissingen Op donderdag 23 januari tussen 19.00 en 20.00 uur kunt u afscheid nemen van Janny in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Op vrijdag 24 januari om 14.00 uur is er een uitvaartdienst in clubhuis VTV, Baskensburgplein 12 te Vlissingen, waar u van harte welkom bent. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. De mensen van voorbij ze blijven met ons leven. De mensen van voorbij, ze zijn met ons verweven. In liefde, in verhalen, die wij zo graag herhalen, in bloemengeuren, in een lied. dat opklinkt uit verdriet. Dag lieve zus Voor altijd in ons hart Ron Carla Lylian Jos Elly Gert-Jan Petra Charel Neven en Nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 24