Dies Max Jansen Douwe Marten Knibbe FAMILIEBERICHTEN 23 Nicodemo Lorenzo Buitinga OVERLEDEN Omringd door warmte van zijn gezin hebben wij in liefde losgelaten mijn man en maatje,, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Dingenis Marjan van den Berge Dies Kapel Ie Goes 19 februari 1947 18 januari 2020 Conny van den Berge-Hoogesteger Chantal Marcel en Ewa, Marusha, Yanick Albert joachimi hade 10B 4461BG Goes De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 24 januari om 12.00 uur in het crematorium "Het Zeeuwse Land" Kandtweg 2 te Goes. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren. In plaats van bloemen graag een donatie voor het KWF. U vindt biervoor een bus bij de ingang. Erg verdrietig zijn we dat onze lieve broer, zwager en oom, onze is overleden Joop en Anke Mar jon en Martin Winanda en Rob Ria Swen Kristin en Mare We zuilen hem erg missen. -Nico- Dina van Iwaarden-van Es Dina van Iwaarden-van Es Je was sterk als de branding nu zo broos als een schelpje Na een lange periode van steeds minder kunnen is overleden, mijn lieve, dappere man en onze sterke, altijd opgewekte vader Jan/ c)Tlauf& Vlissingen Middelburg 27 januari 1940 17 januari 2020 Hij aanvaardde wat er op zijn weg kwam. Ineke Marijs - Olijslager Ernst-Jan en Ditta Marijs Roy Marijs Kruitmolenlaan 55 4337 KP Middelburg U bent van harte welkom op het afscheid van Jan op woensdag 22 januari 16.00 uur in de aula van het Crematorium te Middelburg, Oude Westelijke Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer. Douwe Knibbe Na een moedig gedragen ziekte, overleed onze geliefde neef Piet Breure Wij wensen Catrien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ome Jo Breure Nellie en Ad Blok-Breure Piet f en Truus de Regt-Nieuwenhuyse Colijnsplaat, 16 januari 2020 Zomaarineens" Intens verdrietig, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Hij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Namens de familie: Elly Jansen-Leendertse 15 januari 2020 Correspondentieadres: Oude Kerkstraat 18,4417 AV Hansweert De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Enige en algemene kennisgeving. Heden is overleden na een kortstondig ziekbed echtgenoot van Laura Knibbe-Cevaal 10 november 1932 f 17 januari 2020 Laura Knibbe-Cevaal Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse T.a.v. familie Knibbe-Cevaal Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 22 januari om 13.00 uur in de Protestantse Kerk Ritthem, Dorpsstraat 1 te Ritthem. Voorafgaand is er gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van Douwe van 12.15 tot 12.45 uur. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats van Ritthem. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. maandag 20 januari 2020 PM 't leven heeft mij heel veel moois gegeven. Na een liefdevolle verzorging door ons allen, is thuis overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader oud-directeurvan de Openbare Bibliotheek Vlissingen Leens Middelburg 23 april 1932 17 januari 2020 Joke Buitinga-Leistra Irene Buitinga en Jeroen Vliet Vlieland Romy en Donja, Louie en Lauren Erik Buitinga en Annemarie Kalma Lucré Buitinga Maartje Borsboom-Buitinga en René Borsboom Moos, Teuntje En achterkleinkinderen: Cedric, Jerome, Amaru, Tijn, Abel, Evi, Noé Correspondentieadres: Meestoof 138,4331VE Middelburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op vrijdag 24 januari om 12.30 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot informeel condoleren. Ik zag God vaak niet maar Hij bleef naar mij kijken Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve moeder en oma weduwe van Kees van Iwaarden in de leeftijd van 91 jaar. Kapelle: Kees en Donny Vince Sven en Danique Hulst: Albèr en Chantal Ralph en Nikky Rick en Puck 18 januari 2020 Bruëlisstraat 82 4421 CS Kapelle De dankdienst voor haar leven, geleid door pastor P.C. Moree, wordt woensdag 22 januari om 14.30 uur gehouden in de Hervormde Kerk te Yerseke. Voorafgaand aan deze dankdienst is er vanaf 13.30 tot 14.00 uur in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Paardenmarkt 8 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. We zullen onze moeder en oma in besloten kring naar de begraafplaats begeleiden. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve zus en tante We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Koos van Es Neven en nichten Vrijdag bereikte ons het droevige bericht dat onze zwager en oom is overleden. Wij wensen Laura, kinderen en kleinkinderen sterkte. Arnemuiden, Neeltje Dieleman- Wisse Lein Dieleman en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 23