"O" Jf dpg1'1' 0 FAMILIEBERICHTEN 19 Izak Davidse tackel Jdlaassen - de Blaeij 94.ien 9A.urre Marian de Winter Roger de Bock Henri van den Hauwe COLOFON Familieberichten V zaterdag 18 januari 2020 Ronald Boddaert Door de warme woorden De troostende armen om me heen De vele kaarten, heb ik me enorm gesteund gevoeld na het overlijden van mijn lieve man Hartelijk dank. Beatrice Fest Oost-Souburg, januari 2020 Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante Zeggen wij u hartelijk dank. Familie de Winter Nisse, januari 2019 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma Adriana Robijn-Verbrugge zeggen wij u hartelijk dank. Leny en Rinus Drabbe-Robijn Jacco en Evelyn Terneuzen, 18 januari 2020 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze pa en opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, januari 2020 pzc.nl/familieberichten He. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten ZV Langs deze weg willen wij u allen hartelijk danken voor de kaarten, brieven, bloemen, telefoontjes, steun en warmte die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Uw woorden van troost hebben veel voor ons betekend en zullen een dankbare herinnering blijven. Riet en Roger Peersman-Boddaert Liselotte en Johnny de Jonge-Peersman Daniël, Annelie, Willemijn en Valerie Hulst, januari 2020 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze ma, oma en overgrootmoeder betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Januari 2020 Voor de vele hartelijke blijken van medeleven vóór en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Betuigen wij onze oprechte dank. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Januari 2020 Wij bedanken u voor de kaarten en vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, schoonpa en opa Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Namens Alzheimer Nederland hartelijk dank voor uw gift. Marie, kinderen en kleinkinderen Oostburg, januari 2020 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 145