balderman.nl De goedkoopste met vertrekgaranties! 10 dagen Gardameer Verona en Venetië 10 dagen Istrië, Opatija Geen aanbetaling! bolderman.nl ANVR boekingen: www.bolderman.nl Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata 5/8 dagen Bohemen en Praag 5 dagen Sauerland all-inclusive 7 dagen Het Loiredal, de tuin van Frankrijk 10 dagen Italiaanse Bloemenrivièra 8 dagen Venetië en omgeving 8 dagen Wenen en het Wienerwald 12 dagen Corsica en Sardinië 10 dagen Rondreis Fascinerend Schotland 12 dagen Costa Dorada all-inclusive 12 dagen Rondreis Baltische Staten 15 dagen Rondreis Klassiek Spanje en Andalusië 8 dagen Nauders in Tirol en Bernina Express 10 dagen Dolomieten en meren 10 dagen Pittoresk Vrsar, Istrië 12 dagen Peniscola, Costa del Azahar BIJ DE PRIJS INBEGREPEN Koffie of thee bij vertrek 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 7 overnachtingen in het 3* Hotel Royal (of gelijkwaardig) in Garda Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangen diner Wifi in Hotel Royal Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Tol- en parkeergelden BIJ DE PRIJS INBEGREPEN Koffie of thee bij vertrek 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 7 overnachtingen in het 3* Hotel Lungomare Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en diner(buffet) Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting Diverse vertrekdata v.a. slechts Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata v.a. slechts v.a. slechts v.a. slechts Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata v.a. slechts Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Alle fouten voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 12