NYNKEDEJONG Nederlandse piloten vast in Argentinië na vondst kilo's drugs vroegboek voordelen 6 Profiteer nu van de Column Justitie in Argentinië weet nog niet of alleen enkele mannen van het grondpersoneel verantwoor delijk worden gehouden voor de cokesmokkel of ook de beman ningsleden van het vliegtuig, on der wie de Nederlanders. Het is waarschijnlijk dat de Neder landse piloten vooral zijn opge pakt omdat zij verantwoordelijk zijn voor alles wat er in het vlieg tuig te vinden is. Op een bewakingsvideo is te zien hoe enkele verdachten de pakken cocaïne aan het inladen zijn. De achtste verdachte die gis teren werd opgepakt, zou een van die mannen zijn. De waarde van de 80 kilo aan cocaïne die is ge vonden, wordt geschat op 7,5 mil joen euro. Het vliegtuig was eerder via Sao Paulo in Brazilië naar Argentinië gevlogen. Argentijnse media meldden dat de coke dinsdag werden aangetroffen kort voordat vlucht MP 6912, via Ecuador naar Amsterdam, zou vertrekken. De Argentijnse autoriteiten on derzoeken of de drugs in Argenti nië of Brazilië aan boord van het toestel zijn gebracht. In totaal zijn acht mensen aangehouden. Be halve de Nederlanders nog vijf - volgens de krant Clarm - Argen tijnen. *De vraag is of ze wisten dat er drugs zouden 'meeliften' Het lijkt erop dat twee medewer kers van Martinair Cargo uit Ar gentinië de hoofdverdachten van de smokkel zijn. Verschillende verdachten zeiden niets te weten van de cocaïne. Een van hen wei gerde verklaringen af te leggen. Een woordvoerder van KLM bevestigt dat Argentijnse autori teiten onderzoek doen naar een vrachtoperatie van Martinair Cargo. Ze liet weten dat ze daar verder geen mededelingen over kon doen. Kinkhoest wordt ook wel de honderddagenhoest ge noemd, aangezien de ziekte drie tot vier maanden kan aanhouden. Dat is voor een vol wassene al een idioot lange tijd, maar bedenk eens dat je pasgebo ren baby drie tot vier maanden hoest, zo hevig dat hij of zij moet braken, of tijdelijk geen zuurstof krijgt. Baby's kunnen er zelfs aan doodgaan. Vandaar dat het RIVM sinds eind vorig jaar een kinkhoestvaccinatie aan biedt aan zwangere vrouwen, waardoor hun baby's beschermd zijn tegen de ziekte, tot ze zelf oud genoeg zijn om ertegen te wor den gevaccineerd. Nu is de anti-vac- cinatiecommu- nity in Neder land altijd al goed geweest in het tegenwerken van het RIVM. Die groep combi neert een gebrek kig vertrouwen in de wetenschap Een nieuw dieptepunt in de vacci- natiestrijd is de actie van Miss Na tural Lifestyle, het alter ego van Eva van Zeeland, naar eigen zeg gen een vruchtbaarheidscoach. Zij zocht voor een onderzoek hon derd zwangere vrouwen die af zouden zien van een kinkhoest- vaccinatie. In ruil daarvoor zouden ze een blender krijgen, ter waarde van 399 euro. Om zo 'bewust te kiezen om geen vaccinatie tijdens de zwangerschap te nemen'. kinkhoest in ruil voor een blen der? Vrouwen die anders nooit zo'n blender kunnen betalen. Ou ders die het allerbeste voor hun kind willen, en door dit soort be richten niet meer weten wit het beste is. Kwetsbare ouders die ver blind raken door '399 euro'. Een tamelijk walgelijke manier om ouders te ronselen voor je ei gen antivaxleger, Eva. Wie riskeert baby- kinkhoest in ruil voor een blender? vaak met uitspraken als 'in die vac cinaties zitten zware metalen' en 'ik ken een kind dat na een vacci natie ineens autistisch bleek!!' Meestal sluiten ze af met een 'jij wilt toch ook het beste voor je kindje?' De manipulatieve zin die iedere ouder in het hart raakt. En natuurlijk bedoelen ze niet dat jij na lang nadenken dan tóch kiest voor het vaccinatieprogramma. Zijn ze succesvol, die anti- vaxers? Een kennis vroeg me twee jaar geleden of wij onze kinderen vacci neerden. Zij twijfelde, want ze had op Face- book gelezen 'dat kin deren daar transgender van konden wor den'. Ja RIVM, dat zijn de be richten waar jetegen vecht. 'o.b.v. 8 dagen, voor 2 personen 'o.b.v. 8 dagen, voor 2 personen "o.b.v. 8 dagen, voor 2 personen 'o.b.v. 8 dagen, voor 2 personen Alléén te boeken op Sunweb.nl Hotel Corallium Beach by Lopesan Hotel Kumara Serenoa by Lopesan Hotel Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotel Faro Lopesan Collection vrijdag 17 januari 2020 GO ^0 @Nynke Blender Het is de vraag of de drie Ne derlandse piloten die op het in ternationale vliegveld Ezeiza bij de Argentijnse hoofdstad Buenos Aires zijn aangehou den, wisten dat er drugs aan boord van hun toestel waren. De Argentijnse politie heeft in middels acht verdachten aan gehouden in de zaak. Viktor Schildkamp Rotterdam/Buenos Aires Welke vrouwen riskeren baby- Sunweb Vanaf Vanaf Vanaf Vanaf per persoon per persoon per persoon per persoon LOGIES ONTBIJT Spanje - Gran Canaria - San Agustin Twee prachtige zwembaden Modern en stijlvol ingericht Binnen no-time op het strand HALFPENSION Spanje - Gran Canaria - Playa del Inglés Zonnen op je eigen (dak)terras Splinternieuw modern hotel Dicht bij de bekende duinen van Maspalomas ALL INCLUSIVE Spanje - Gran Canaria - Playa del Inglés Veel (sportieve) activiteiten Grote zwembaden en glijbanen Thema avonden in het buffetrestaurant LOGIES ONTBIJT Spanje - Gran Canaria - Maspalomas Compleet luxe gerenoveerd Leuke eettentjes om de hoek Direct aan de boulevard van Playa Meloneras Scan de QR-code en bekijk al de Vroegboek Deals online! Sunweb is aangesloten bij: thuiswinkel waarborg Bekijk online de actuele boekingsspecificaties en prijzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 6