FAMILIEBERICHTEN 17 Jack van de Wege OVERLEDEN Adriaan Jan Dees Arjaan Dees Joseph Lockefeer Adriaan Jan Dees Jörg Rauli Piet Risseeuw Leendert Martinus Stoutjesdijk DANKBETUIGING COLOFON Familieberichten Wij wensen Gonny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. MIA's KBO De Zonnebloem WHulsterloo C.V.De Mollen Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van Door zijn bestuurlijke vaardigheden, inzet en enthousiasme heeft hij lange tijd een prominente rol vervuld in het dorpsleven van Retranchement, waar we met dankbaarheid en respect aan terugdenken. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Sari, kinderen en kleinkinderen. Dorpsraad Retranchement Stichting d'Ouwe Kerke Leen Wij zijn erg getroffen door de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en mijn maatje Familie van de Wege Vlissingen, januari 2020 pzc.nl/familieberichten vrijdag 17 januari 2020 Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in z'n macht Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Na een werkzaam leven is, in het bijzijn van ons allen, toch nog onverwachts overleden mijn geliefde man, onze pa, schoonpa, opa en over-opa echtgenoot van Cornelia Meertens 'Zaamslag, 14-3-1931 fTerneuzen, 15-1-2020 HoekCorrie Dees-Meertens HoekArnold Pepijn Wietse HoekEls en Paul Manon en Niek Marijn en Chantal Philippine Janet en Paul Laura en Marco - LeviS) Tara en Timothy Westdorpe Erik en Marijke Knol 29 4542 PV Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 21 januari om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats aan de Molendreef. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. Arjaan is thuis. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Maatje Dieleman-Dees. Kees en Jannie Dees-de Fouw. en allen die ons zijn voorgegaan. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager echtgenoot van Corrie Meertens Kees en Corrie Neel en Caj Jan en Ria Nel Ko Mientje en Anton Henk en Like Wij wensen onze zus en de kinderen veel sterkte toe. Hoek, 15 januari 2020 Verdrietig namen we kennis van het overlijden van onze broer en schoonbroer echtgenoot van Cornelia Meertens We wensen Corrie, kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte. Overleden 14 januari 2020 Een bijzonder leven, een bijzonder mens Eindelijk had je je eigen appartement. Spijtig dat je er maarzo kort van hebt kunnen genieten We gaan je missen Bewoners en personeel van locatie van Hovestraat, Tragel "Sterker dan het verdriet, is de herinnering die blijft." Met veel verdriet delen wij mee, dat mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa, door ons omringd, thuis op zijn "mooiste plek in west", is overleden echtgenoot van Joke den Heten Zierikzee, 5 augustus 1940 Waterlandkerkje, 15 januari 2020 Waterlandkerkje: Joke Stoutjesdijk-den Heten IJzendijke: Marina en Ed Bas Nouk en Guido Job en Kelly Ouwerkerk: Ard en Cornelie Maartje Nienke Vlijmen: Paul en Gwen Koen Teun Noor Correspondentieadres: Molenweg 3,4508 NM Waterlandkerkje Het afscheid vindt in besloten kring plaats. AT SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 64