16 FAMILIEBERICHTEN Carolina Maria Korstanje - Laanen Lien Lien Korstanje - Laanen Adriaan Johannes Hoogstrate OVERLEDEN Hans René Schuur Leendert Martinus Stoutjesdijk Onwezenlijk, oneerlijk niet te begrijpen... Dankzij haar doorzettingsvermogen en flair knokte zij zich altijd overal doorheen. Helaas heeft zij de laatste strijd moeten opgeven. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder enomi - Lien - Sinds 12 juni 2017 weduwe van Jacobus Adriaan Korstanje in de leeftijd van 72 jaar. 's-Heer Arendskerke: Ronald en Judith Dies Krijn Suus Fien Heinkenszand: Cindy en John Merel en Jarmo Joost 15 januari 2020 Banierstraat 11,4458 CC 's-Heer Arendskerke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op dinsdag 21 januari om 13.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Na de afscheidsbijeenkomst is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Voor aanvang van de afscheidsbijeenkomst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van Lien te nemen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. I.v.m. de uitvaart van mijn lieve moeder is onze winkel 't Mereltje dinsdag 21 januari 2020 gesloten. Dorpsstraat 60, Heinkenszand Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze geliefde schoonzus en tante echtgenote van Ko Korstanje f 2017 Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Vlissingen: Kees en Corrie Korstanje Ovezande: Adri en Riet Korstanje Ovezande: Joke en Peter Sommeyer Nichten en neven 15 januari 2020 Dag Lieve Vriendin Lien Korstanje We wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Peter en Annet Peter en Anita Tygo Lien Lien We zullen je missen! We wensen Ronald, Judith, Cindy, John en de kleinkinderen veel sterkte toe. Jan Nieuwenhuijze, Jan en Helma, Adrie en Marianne, Kees en Leny, Leo en Leny, Harm en Henriette, Ingrid en kinderen lien korstanje Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achterlaat geven wij u kennis van het overlijden van Adri Kloetinge, 2 september 1942 Antwerpen, 14 januari 2020 Kloetinge: Riek Hoogstrate - Priester Kloetinge: Arianne Leonie en Jeroen Jacqueline en Joram Heinkenszand: Nicole en Dirk Wesley Haarlem: Marije en Remco Luuk Zomerweg 5,4481BX Kloetinge De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op dinsdag 21 januari om 12:30 uur in de Geerteskerk, Geertesplein te Kloetinge. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kapelseweg. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Adri kende heel veel mensen. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, weet dan dat u welkom bent. Leen Levenspartner van Trudie Boogaard 28 maart 1949 Apeldoorn 14 januari 2020 Asa Zweden Onze unieke en liefdevolle broer, zwager en oom is na een kort ziektebed overleden. Carla Schuur Wim Krielen Björn Marion Sofie Feline Jort Kirsten Sharoony Guy Chonell Correspondentieadres: N. Engelschmanlaan 1,4385 KR Vlissingen Zo oneerlijk... Een praatje, een wijntje. Een mooi, lief en gezellig mens. We gaan je missen! Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte de komende tijd. Liefs, Danielle en Ruud Monique en Stephanie Brasserie de Panhoeve Onze vriendin is na een dappere strijd tegen haar ongeneeslijke ziekte overleden We bewaren alle gezellige momenten tijdens etentjes en vakanties in ons hart Huib en Katrien van Sabben Frank en Janny Verwei vrijdag 17 januari 2020 PM "Sterker dan het verdriet, is de herinnering die blijft." Met veel verdriet delen wij mee, dat mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa, door ons omringd, thuis op zijn "mooiste plek in west", is overleden echtgenoot van Joke den Heten Zierikzee, Waterlandkerkje, 5 augustus 1940 15 januari 2020 Waterlandkerkje: Joke Stoutjesdijk-den Heten IJzendijke: Marina en Ed Bas Nouk en Guido Job en Kelly Ouwerkerk: Ard en Cornelie Maartje Nienke Vlijmen: Paul en Gwen Koen Teun Noor Correspondentieadres: Molenweg 3,4508 NM Waterlandkerkje Het afscheid vindt in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 52