14 OVERLEDEN Cornelia Cathalina (Corrie) van Dalen - Jansen Corrie van Dalen - Jansen Tonny Breedveld Jan Dorst Jaap de Looff Frits Jasperse echtgenote van Jaap van Dalen, overleden 6-5-2018 echtgenote van Jaap van Dalen, overleden 6-5-2018 Jaap de Looff Wij hebben onverwacht afscheid moeten nemen van onze beminnelijke buurman Jaap de Looff Wij wensen Nel en de verdere familie veel sterkte toe, om dit verlies te dragen. Wim en Ria Hanneke en Rob In zoveel mooie herinneringen blijf je bij ons. Erelid van de handbalvereniging EMM Eendracht Maakt Macht "Een naam van iemand die niet meer bestaat, blijft soms nog lang onder de mensen...." Op 8 januari is overleden. Hij is 77 jaar geworden. Lies Jasperse-Snel Liesbeth en René Bas en Caitlin Koen Daan Anne en Rens Freek en Stefanie Beau en Evy llona en Robin, Fayah, Eli Shawn Lisa en Mark Marieke en David Lize en Niels Merlijn Nathan Correspondentieadres: Arnelaan 38, 4335 TE Middelburg We hebben in besloten kring afscheid van Frits genomen. Wij zijn ernaartoe gegroeid. Desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Toch vinden wij de kracht: want sterker dan de dood is de liefde. Dankbaar dat zij zo lang bij ons was, hebben wij met veel verdriet afscheid genomen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Madeleine Inghels-Bruggeman weduwe van Piet Inghels Zij overleed op 13 januari 2020 in de leeftijd van 99 jaar. Groede: Annelies en Piet Klaaijsen-Inghels Mark en Caroline, Joep, Stijn Ellis en Robbie, Noa, Mila Robert St. Jansteen: Frieda en Rudi Mortier-Inghels Anne en Andy, Lina, Finn, Joost Clinge: Hennie en Kathelijne Inghels-Van Meerbeeck Martijn en Esther Pieter Correspondentieadres: 's Gravenstraat 269,4567 AG Clinge De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 18 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van H. Henricus te Clinge. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er gelegen heid de familie persoonlijk te condoleren vanaf 9.45 uur. De begrafenis zal in besloten kring met kinderen en kleinkinderen plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van de Baronie-boven te St. Jansteen voor de liefdevolle zorg die zij hebben gegeven. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren Verdrietig, maar dankbaar voor haar leven dat ze intens deelde met velen die haar lief waren, moeten wij U helaas mededelen dat na een kort ziekbed is overleden Luciënne Bertha Grandsard sinds 28 oktober 2005 weduwe van Petrus Franciscus van de Poele Clinge, 19 maart 1931 t Temeuzen, 13 januari 2020 Familie Grandsard Familie van de Poele Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder T.a.v: Familie van de Poele-Grandsard Hughersluys 37,4536 HM Temeuzen De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 18 januari om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Henricus, 's-Gravenstraat 169 te Clinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden in besloten kring. - Schriftelijke condoleance - donderdag 16 januari 2020 Je strijd is gestreden, het is goed zo Met verdriet in ons hart laten wij u weten dat na een moeilijke periode onze lieve ma en betrokken oma haar rust heeft gevonden 83 jaar 14-01-2020 Petra en Gerrit Schuitert - van Dalen Tom Angela en Wesley Manita en Peter Meijaard - van Dalen Denise en Lenny Larissa Correspondentieadres: H. Roland Holstlaan 11,4481 DG Kloetinge De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 21 januari om 14.30 uur in crematorium het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Kom zoals je bent. 24-04-1936 Middelburg Kloetinge Heden overleed onze oudste zus, schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Familie Jansen, neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurvrouw We wensen Corrie en de kinderen heel veel sterkte toe. Angelique en Richard Carla en Jan Erna en Jan Willem Frédérique Jacky en Nico Jeanne Marieke en Martin Ron Tandartspraktijk Kunst Wilma en Jan en alle kinderen Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde en altijd vrolijke collega Wij wensen zijn ouders en familie veel sterkte toe. Collega's Euromaster Goes. Rian, Jaap, Adrie, Dylan en Ahmed. Ons filiaal Euromaster Goes is in verband met de begrafenis van Jan Dorst vrijdag 17 januari de gehele dag gesloten. Wij zijn verdrietig omdat onze "grote broer", zwager en oom is overleden Elly Marijke en Michel Adri en Inge Co t en Leuni Piet t en Riet t Neven en nichten Wij zullen hem heel erg missen Grote broer... Gerrit Achterberg PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 42