jm t O dpg FAMILIEBERICHTEN 13 Johan van Dongen Maria Leontine Eugenie van Tiggelen-De Buck COLOFON Familieberichten -li' André de Baere OVERLEDEN Een groot vakman is verloren gegaan. Diepbedroefd zijn wij met het verlies van onze medewerker en collega. Wij wensen Annemie, familie van Dongen en familie Bloeyaert veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Luciën Anja Johnny, Tina, Gianni en familie van Damme Hoveniersbedrijf L.A.M. van Damme Hengstdijk, 14 januari 2020. Ria Maarten Minikus Loof pzc.nl/familieberichten Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten woensdag 15 januari 2020 ZV Ik ben moe na de lange reis. Al wat ik vraag, is een rustige slaap en dromen van hen die ik liefhad. Bedroefd, maar dankbaar om alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze minzame vader, schoonvader, opa en overgroot-opa echtgenoot van Germaine Baute f 14.11.2003 Eede 10 september 1925 Watervliet Lommei Assenede Zomergem Kapelle-op-den-Bos Zomergem Zomergem Oostburg f 12 januari 2020 R/o en Albert Jurgen en Deborah Kato Fien Steven en Ellen Nel Cis Johny en Greet Ann en Dragan Matisse Gilles Hélène en Felix De aanverwanten van de families de Baere en Baute Correspondentieadres: uitvaartverzorging De Nachtzon t.a.v. familie de Baere Aardenburgkalseide 296 9990 Maldegem De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, vindt plaats op zaterdag 18 januari 2020 om 11.00 uur in aula De Nachtzon, Aardenburgkalseide 296 te Maldegem. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst. André wordt in beslotenheid gecremeerd. Wij zijn dankbaar en hebben waardering voor de goede zorgen van het personeel en de directie van WZC De Stelle. Gelegenheid tot begroeting en afscheid nemen van André kan bij uitvaartverzorging De Nachtzon dagelijks van 14.00 u tot 18.30 u. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbericht hebben ontvangen, worden vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan. Sterk was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Sterk wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Volop in het leven staand is onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma, schoonmoeder en oma echtgenote van Tonny van Tiggelen Sint Jansteen, 26 september 1940 t Gent, 13 januari 2020 Biervliet: Tonny van Tiggelen Biervliet: Eric en Bianca Cheyenne Malika Giovanni Heinkenszand: Miranda en Huib Correspondentieadres: Oude Stad 4,4521 BH Biervliet De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatvinden op zaterdag 18 januari om 16.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ontroerd nemen we afscheid van Samen met zijn vrouw gaf hij vele jaren een warm en geborgen thuis aan een groot aantal pleegkinderen. Wij wensen dat de mooie herinneringen zijn vrouw en gezin kracht geven om zijn verlies te verwerken. Namens alle medewerkers van Juvent, Ruud Stevens, bestuurder SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens KofCfl op mensenlinq.nl geplaatst. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 57