balderman.nl De goedkoopste met vertrekgaranties! 599,- 10 dagen Rondreis Fascinerend Schotland I 15 dagen Rondreis Spanje en Portugal Geen aanbetaling! boekingen: www bolderman nl all-inclusive Diverse vertrekdata 8 dagen De Cotswolds, Bath en Cambridge 10 dagen Istrië, Opatija Diverse vertrekdata 10 dagen Toscane, Umbrië en Rome 10 dagen Verona Gardameer, en Venetië 10 dagen Hart van Schotland, Trossachs 12 dagen Rondreis Baltische Staten 12 dagen Rondreis Berlijn, Praag, Boedapest en Wenen 10 dagen Istrië en Slovenië, Umag all-inclusive 10 dagen Rondreis Ierland Bantry Bay en subtropisch Ierland 12 dagen Makarska Rivièra en Dubrovnik 12 dagen Werelderfgoed Adriatische kust, UNESCO rondreis 12 dagen Engeland, Ierland en Schotland 14 dagen Rondreis Griekenland 15 dagen Rondreis Klassiek Spanje en Andalusië 15 dagen Byzantijnse rondreis v.a. slechts v.a. slechts v.a. slechts v.a. slechts BIJ DE PRIJS INBEGREPEN: Koffie of thee bij vertrek Overtocht Calais-Dover v.v. 2 overnachtingen in Midden-Engeland 3 overnachtingen in het 3* Angus Hotel in Blairgowrie 3 overnachtingen in het Caledonian Hotel in Ullapool l overnachting in omgeving Ayr Verblijf in kamer met bad of douche en toilet Goed ontbijtbuffet en 3-gangen diner Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting BIJ DE PRIJS INBEGREPEN: Koffie of thee bij vertrek 2 overnachtingen in Midden-Frankrijk 12 overnachtingen in Spanje en Portugal in goede middenklasse hotels (de meeste met lift) Verblijf in een kamer met bad of douche en toilet Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en 3-gangen diner Excursies, exclusief entreegelden Lokale gids in Madrid en Lissabon Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Alle fouten voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. CaLamiteitenfonds Er reserveringskosten Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 12