12 FAMILIEBERICHTEN Denise Horemans Corrie Jobse-van Eij keren Corrie Jobse-van Eijkeren OVERLEDEN Pieter Risseeuw Paul van Asten Hans Gericke Julia de Rijk-van Driessche Wies de Rijk Degene die ik liefheb heb ik verlaten om degene die ik liefhad terug te zien. Na moeilijke jaren van geestelijke achteruitgang hebben wij voorgoed afscheid genomen van onze moeder en oma Sinds 2 maart 2018 weduwe van Lau Jobse Albert en Nicolle Brian, Given Rens en Brenda Charissa, Kyano, Riley Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh, afdeling Rozenhofen Kruidhof voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v. familie Jobse-van Eijkeren Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 17 januari om 12.00 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 11.30 tot 11.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 13.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Heden overleed onze schoonzuster en tante weduwe van Lau Jobse Nel en Ko Huib en Marian neven en nichten 12 januari 2020 dinsdag 14 januari 2020 Wij zijn verdrietig door het overlijden van Voorzitter van de Dorpsraad Zuidzande Hij was een bevlogen mens. Wij zullen het Dorpshuis in zijn geest realiseren en wensen Marion en familie veel sterkte toe. Dorpsraad Zuidzande Frits, Jody, Noy, Soan Lan Jarenlang onze trouwste supporter en opa van het hele team. Wat zullen we u missen. Opa van onze teamgenoot Alexandra We wensen Corrie, Alexandra en overige familieleden veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Speelsters en begeleiding Fc Axel Vrouwen 1 Een mooi mens is van ons heengegaan. Wij hebben afscheid genomen van mijn lieve en zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa, een boer in hart en nieren echtgenoot van Sara Maria Ie Clercq Cadzand, 26 juni 1932 Sluis, 10 januari 2020 Retranchement: Sari Risseeuw-le Clercq Doorn: Adri Risseeuw en Brechtje de Boer Sara en Rick, Derek en Kathy Cadzand: Peter Risseeuw en Gea Haagsma Martijn, Niels Wemeldinge: Jacqueline Risseeuw en Peter Basting Jelmer, Jord Correspondentieadres: Killedijk 4,4525 LP Retranchement Wij nodigen u van harte uit voor de afscheidsbijeenkomst op vrijdag 17 januari om 11.00 uur in d'Ouwe Kerke aan Dorpsstraat 16 te Retranchement. Van 10.15 tot 10.50 uur is daar gelegenheid om de familie te condoleren. Na de bijeenkomst zullen we Piet in besloten kring begraven op de begraafplaats in Retranchement. Aansluitend bent u allen welkom "op 't hof", de boerderij waar hij geboren en getogen is. Ook hier is gelegenheid tot condoleren en kunnen we elkaar ontmoeten en herinneringen ophalen. De boerderij is gelegen aan de Bosweg 2 te Cadzand. Onze dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar iedereen die Piet de laatste jaren zo liefdevol heeft verzorgd, in het bijzonder de lieve mensen van team Kolfweide in Rozenoord. Haar geest was al verdwenen in de mist Het kaarsje is nu uit Eaubonne, 13 november 1938 11 januari 2020, Sluis f echtgenote van Armand Rijckaert sinds 1967 weduwe van Cor Jaarsma Claudine en Leo Matthijs en Flora Michiel en Francien Marc en Daphne Danielle en Tim Marit en Jaap Simone en Peter Kinderen en kleinkinderen Rijckaert De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 17 januari om 13.30 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Rozenoord, afdeling Kolfweide, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Hoogstraat 58-208,4524 AD Sluis ZV Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger was je niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen we: Dank je voor wat je hebt gedaan. In liefde losgelaten weduwe van "Als ik er niet meer ben, moet je maar denken: ze is gelukkig"... Julia Hontenisse, 12 mei 1924 t Hulst, 12 januari 2020 Hulst: Paul en Annemieke Breda: Sandra en Maarten Roel, Sara Hulst: Riet Correspondentieadres: Coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst t.a.v. familie de Rijk. U kunt afscheid nemen van Julia in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 15 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 18 januari om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Heel veel dank aan Riet en het personeel van Blaauwe Hofke 144 voor de liefdevolle verzorging aan ma gegeven. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 72