12 FAMILIEBERICHTEN Corrie Jobse-van Eijkeren Corrie Jobse-van Eijkeren Philip Henri van Doorne Anton Jansen - Toon - rwuBJiiBiyiLgg yf Pieternella Kornelia Sinke-Karman Sara Tanneke Tollenaar Pieternella Kornelia Sinke-Karman Degene die ik liefheb heb ik verlaten om degene die ik liefhad terug te zien. Na moeilijke jaren van geestelijke achteruitgang hebben wij voorgoed afscheid genomen van onze moeder en oma Sinds 2 maart 2018 weduwe van Lau Jobse Albert en Nicolle Brian, Given Rens en Brenda Charissa, Kyano, Riley Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh, afdeling Rozenhof en Kruidhofvoor de goede zorgen. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v. familie Jobse-van Eijkeren Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 17 januari om 12.00 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 11.30 tot 11.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 13.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Heden overleed onze schoonzuster en tante weduwe van Lau Jobse Nel en Ko Huib en Marian neven en nichten 12 januari 2020 13 juli 1944, Rotterdam f 11 januari 2020, Kaapstad Met groot verdriet, maar ook vol mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa, stiefopa en broer in zijn geliefde Zuid-Afrika. Mark van Doorne Daniëlle van Doorne-Schilt Lucas Jasmijn Elise Derksen-van Doorne Marcel Derksen Annabel Chantal Mare Alexander Annemarie van Doorne Sylvia van Doorne De crematie vindt plaats in besloten kring in Kaapstad. Op een nog nader te bepalen datum zal voor Philip een herdenkingsbijeenkomst gehouden worden op Schouwen-Duiveland. Dankbaar zijn wij voor alle fijne jaren die jij zolang in ons midden mocht zijn. We hebben nu geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Goes, 6 april 1934 Kruiningen, 11 januari 2020 sinds 6 mei 2012 weduwe van Johannes Arie Sinke Etten-Leur: Elly Sinke en Cees van Sintmaartensdijk Kim en Robbert Anouk en Martijn, Emma en Fenna 's-Heer Hendrikskinderen: Jacquelien en Cees van Iwaarden-Sinke Sjoerd en Daphne Jeroen en Anne Eva Correspondentieadres: Schipperstraat 106,4871 KK Etten-Leur Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Nel op woensdag 15 januari van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de alg. begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op donderdag 16 januari om 10.30 in 'Ons Dorpshuis', Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd dorpshuis. Terneuzen, 6-7-1935 Terneuzen A.J. Wieles Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwacht heengaan van onze lieve zus, schoonzus en tante Yerseke: Thijs Beneden, in herinnering Koos Beneden-Karman Goes: Anton Karman, in herinnering Ineke Karman-Legerstee Yerseke: Elias Karman Yerseke: Piet van Oost Sjaan van Oost-Karman Neven en nichten dinsdag 14 januari 2020 PM Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van 7 maart 1935 111 januari 2020 echtgenoot van Marijke Dominicus weduwnaar van Coby Dominicus Oostkapelle: Marijke Kortgene: Erik Petra Wormerveer: René Mutiah Veldzigt 32 4356 NH Oostkapelle De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 17 januari om 14.30 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2,4462 HZ Goes. Wij nodigen u uit om na de plechtigheid met een drankje en een hapje na te praten bij Van der Valk Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100,4462 ET Goes. Uit genade zijt gij behouden, door het geloof, hetwelk in Jezus Christus is. Efez. 2 Heden heeft de Heere tot Zich genomen mijn lieve vrouw, onze geliefde, zorgzame moeder en grootmoeder echtgenote van Adriaan Jacob Wieles t Terneuzen, 11-1-2020 ZeistCorrian Wieles Westdorpe Hanneke en Henk Guddee-Wieles Sara GrootegastGeleijn en Henriëtte Wieles-Noppers Astrid Stefan Daniël Terneuzen Adriaan Wieles Adri en Marit Anne en Valentino Chris en Jiske Viktor Vrijdag 17 januari is er van 13.15 -13.50 uur gelegenheid om de familie te condoleren in 'De Levensbron', Sloelaan 40 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de afscheids dienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie nog ontmoeten in de kerk. Sara is thuis. Correspondentieadres: Uitvaartverz. 'De Ridder', Hughersluys 37,4536 HM Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44