FAMILIEBERICHTEN 11 Tonny Breed veld Gijsbertus Horst Gijs Horst Adriana Forra van Damme Pieter Risseeuw Gijs OVERLEDEN C.P. Blok-Adamse Corrie Dag lieve Tonny Marga en Willem Nicole en Hans Lenie en Ron Evelyn en Wim Anne-Marie en Bram "Mijn tijden zijn in Uw hand" Ps. 31:16a Diep bedroefd vanwege haar overlijden, maar dank baar voor wat zij voor ons is geweest, delen wij u mee dat op 64-jarige leeftijd is overleden onze geliefde dochter, zus, tante en oudtante -Arianne C.J. van Damme en J.M. van Damme-Waverijn Jos en Truida van Damme Christine en Leonard Jolanda en Henk Anne en Pieter Kees en Wieske Forra en Ko Weststrate Gert en Yen Kees en Marieke Martijn en Nelleke achterneeffes en -nichtjes 13 januari 2020 Moerplein 95 4401 HZ Yerseke De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 16 januari om 10.00 uur in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van De Beukelaar te 's-Gravenpolder voor de liefdevolle verzorging de afgelopen 7 jaar. Nooit meer spanning Nooit meer verdriet Nooit meer pijn In liefde losgelaten Renesse Slot Moermond 15 februari 1951 Renesse Bremweg 10 januari 2020 Mijn lieve dappere schat, onze lieve vader en schoonvader en onze lieve trotse Opa Gijs. Cita Horst-Kleppe Kenneth en Esther Liselotte, Rosalie, Oliver, Benjamin Dominic en Kyra Guust Harry De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Donderdag 16 januari is er van 14.00 tot 15.30 uur gelegenheid tot condoleren in Slot Moermond, Stoofwekken 5 te Renesse. Correspondentieadres: Familie Horst Bremweg 8 4325 ET Renesse In plaats van bloemen graag een donatie voor de UZA Foundation van het UZA ziekenhuis in Edegem. Voor o.a. grensverleggend wetenschappelijk onderzoek naar kanker. Een collectebus hiervoor staat bij het condoleanceregister. Verdrietig, maar met respect voor zijn grote vecht lust en moed, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Wij wensen Cita, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Corrie Kleppe-Padmos Leni en Jan Dekker-Kleppe Rinus en Carolien Kleppe-Kesteloo neven en nichten dinsdag 14 januari 2020 PM Bedroefd, maar met veel goede herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Sinds 22-2-1998 weduwe van Marinus Blok 12-6-1938 12-1-2019 Heinkenszand Jan Cappon Corrie Cappon-Drijdijk Goes Karei Cappon Jannie de Wee-Cappon Kees de Wee Heinkenszand Cor Cappon Janny Cappon-de Schipper Neven en nichten Correspondentieadres: Uitvaartzorg Ter Aar Elzenstraat 7 2461 DN Ter Aar De zee is intens De zee geeft je kracht De zee is voor tranen altijd heel zacht 22 september 1945 12 januari 2020 Dankbaar om wie zij voor ons was In alle liefde hebben wij afscheid genomen van Tonny Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij Corrie Astrid en Theo Gert-Jan, Wendy, Silvy, Wessel De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u van harte uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 17 januari 2020 om 13.30 uur in de Dorpskerk, Van Cittersstraat 69 te Sint Laurens. Na afloop brengen we Tonny bij de kerk een laatste groet waarna zij haar eigen weg zal gaan. Aansluitend is er in de kerk gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Jan van Hoofkwartier 88 4333 EC Middelburg Wij verzorgen zelfde bloemen. Een mooi mens is van ons heengegaan. Wij hebben afscheid genomen van mijn lieve en zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa, een boer in hart en nieren echtgenoot van Sara Maria Ie Clercq Cadzand, 26 juni 1932 Sluis, 10 januari 2020 Retranchement: Doorn: Sari Risseeuw-le Clercq Adri Risseeuw en Brechtje de Boer Sara en Rick, Derek en Kathy Cadzand: Peter Risseeuw en Gea Haagsma Martijn, Niels Wemeldinge: Jacqueline Risseeuw en Peter Basting Jelmer, Jord Correspondentieadres: Killedijk 4,4525 LP Retrenchement Wij nodigen u van harte uit voor de afscheidsbijeenkomst op vrijdag 17 januari om 11.00 uur in d'Ouwe Kerke aan Dorpsstraat 16 te Retrenchement. Van 10.15 tot 10.50 uur is daar gelegenheid om de familie te condoleren. Na de bijeenkomst zullen we Piet in besloten kring begraven op de begraafplaats in Retrenchement. Aansluitend bent u allen welkom "op 't hof", de boerderij waar hij geboren en getogen is. Ook hier is gelegenheid tot condoleren en kunnen we elkaar ontmoeten en herinneringen ophalen. De boerderij is gelegen aan de Bosweg 2 te Cadzand. Onze dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar iedereen die Piet de laatste jaren zo liefdevol heeft verzorgd, in het bijzonder de lieve mensen van team Kolfweide in Rozenoord.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43