Hart van Oranje laat de achterkant van het paleis zien €479 MEDIA CULTUUR 29 vroegboekvoordelen Profiteer nu van de Alléén te boeken op Sunweb.nl i Een ander openvallend wapenfeit zijn de twee nominaties voor Scarlett Johansson. Zij is als Beste Actrice (Marriage Story) en als Beste Actrice in een Bijrol Jojo Rabbit) voorgedra gen. In de eerste film speelt zij een vrouw die in een scheiding belandt, in de andere productie, die in nazi- Duitsland is gesitueerd, speelt zij de moeder van een 10-jarig lid van de Hitlerjugend. De volgens velen beste filmontdek king van 2019, Parasite, kan in theorie twee keer tot Beste Film worden uit geroepen. De Zuid-Koreaanse zwarte komedie van Bong Jong-ho, die ook als Beste Regisseur is voorgedragen, is genomineerd als Beste Niet-En- gelstalige productie en hij behoort tot de kanshebbers in de categorie Beste Film die doorgaans uitsluitend bestemd is voor Engelstalige produc ties. De overige genomineerde acht films zijn: Ford us. Ferrari, 1917, Once Upon a Timein Hollywood, The Irishman, Jojo Rabbit, Joker, Marriage Story en Little Women. Een week geleden was Sandra Schuurhof (48) al even in Londen om zo actueel mogelijk te kunnen zijn in haar nieuwe programma Hart van Oranje. Maar toen de Britse prins Harry en zijn vrouw Meghan woensdagavond bekend maakten afstand te nemen van de koninklijke familie, moést ze dit weekend wel opnieuw in het vliegtuig stappen. ,,We willen wel zo dicht mogelijk op de actualiteit zitten", vertelt de koningshuisdes- kundige. ,,Dit komt wel heel goed uit, zo met de start van het pro gramma. In januari starten de royals juist meestal rustig op." Het idee voor Hart van Oranje werd afgelopen zomer geboren. ,,Ik wil de achterkant van het pa leis laten zien, zonder het sprookje door te prikken", zegt Schuurhof, die al bijna twintig jaar als ko ningshuisverslaggever werkt. Eerst voor RTL Nieuws en RTL Boulevard, later voor Hart van Ne derland en Shownieuws. „Normaal gesproken kan ik bij reportages veel leuke wetenswaardig heden niet kwijt. Daarin volg je vooral de bal." Bij de pro grammadirectie van SBS6 waren ze enthousiast, ze mocht een pilot maken. Nu komt er een wekelijkse se rie van twee maanden, elke dinsdag om 21:30 uur. ,,We hebben de vrije hand gekregen, daar spreekt een enorm vertrouwen uit." Verwacht geen Blauw Bloed 2.0, dit is een heel ander programma, stelt Schuurhof. Ze spreekt met veel mensen om het koningspaar heen om een glimp van achter de normaal gesloten paleisdeuren te krijgen. Met dj Armin van Buuren bijvoorbeeld, waar Mdxima en Willem-Alexander groot fan van zijn, en Joop van den Ende, met wie de koningin intensief samen werkt om meer muziek in klaslo kalen te krijgen. ,,Wat doen al die mensen die voor het Koningshuis werken, zo'n driehonderd man? Mensen vergeten vaak dat Wil- lem-Alexander eigenlijk ceo is van een goedlopend familiebedrijf." We hebben de vrije hand gekregen, daar spreekt een enorm vertrouwen uit Zo moet de kijker meer te weten komen over de levens van Wil- lem-Alexander, Mdxima en hun dochters én de buitenlandse koningshuizen. „Mensen blijven gefascineerd door die magie. Als ik bij ont moetingen ben, zie je ook hoe nerveus mensen rea geren op al die pracht en praal, de koning en ko ningin. Terwijl het uit eindelijk ook ge woon een me neer en me vrouw zijn die binnenkomen." Selections Qi Hotel Relaxia Olivina Aparthotel Relaxia Lanzasur Club dinsdag 14 januari 2020 wereldklasse e De Oscars worden in de nacht van 9 op 10 februari uitgereikt. 1. Scarlett Johansson in Jojo Rabbit. 2. Renée Zellweger als Judy Garland. 3. Arjen Tuiten aan het werk. 4. Angelina Jolie in Maleficent, met de helm die Arjen Tuiten voor haar ontwierp. FOTO'S 20TH CENTURY FOX, WW ENTERTAINMENT, ANP EN THE WALT DISNEY COMPANY Voor Sandra Schuurhof kon al het royaltynews over Harry en Meghan afgelopen week niet op een beter moment komen. De koningshuisdeskundige van SBS6 presenteert vanavond de eerste aflevering van haar pro gramma Hart van Oranje. Marlies van Leeuwen - Sandra Schuurhof, presentator Vanaf van avond wekelijks te zien bij SBS6, 21.30 uur. Sunweb per persoon 'o.b.v. 8 dagen, voor 2 personen Vanaf per persoon "o.b.v. 8 dagen, voor 2 personen 'Bekijk online de actuele boekingsspecificaties en prijzen. Gebruik van het Aqua Lava waterpark Thema-avonden in het restaurant Dicht bij het bruisende centrum Sunweb is aangesloten thuiswinkel waarborg ALL INCLUSIVE Spanje - Lanzarote - Puerto del Carmen ALL INCLUSIVE Spanje - Lanzarote - Playa Blanca Uniek waterpark Aqua Lava Op loopafstand van Playa Flamingo Entertainment voor jong en oud Scan de QR-code en bekijk al de Vroegboek Deals online!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 29