balderman.nl De goedkoopste met vertrekgaranties! Corsica en Sardinië Rondreis Baltische Staten 12 dagen 12 dagen Geen aanbetaling! bol boekingen; www.bolderman.nl 369.- Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata 5/8 dagen Bohemen en Praag 7 dagen Het Loiredal, de tuin van Frankrijk 8 dagen Nauders in Tirol en Bernina-Express 8 dagen Zwitserse Alpen, I Glacier- en Mont-Blanc Express 8 dagen Eastbourne en het Eiland Wight 10 dagen Pittoresk Vrsar Istrië 10 dagen Italiaanse Bloemenrivièra 12 dagen Rondreis Baltische Staten 10 dagen Gardameer, Verona en Venetië 10 dagen Toscane: Florence, Pisa en Elba 12 dagen Ierland the Wild Atlantic Way 15 dagen Rondreis Spanje en Portugal 10 dagen Bantry Bay en subtropisch Ierland 15 dagen Rondreis Sicilië, Sorrento en Amalfikust 10 dagen Saas-Grund met Mont-Blanc Express v.a. slechts v.a. slechts v.a. slechts v.a. slechts BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland (of de Franse Elzas) V1 overnachting op de overtocht Savona-Bastia V 2 overnachtingen in het 3* Hotel Sun Beach in Ajaccio op Corsica (of een gelijkwaardig hotel) V Overtocht Bonifacio-Santa Teresa Gallura V 5 overnachtingen in de omgeving van Santa Teresa op Sardinië V Overtocht Olbia-Livorno V 1 overnachting in Montecatini Terme (of omgeving) V Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangen diner V Excursies, exclusief entreegelden V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Koffie of thee bij vertrek V11 overnachtingen in middenklasse hotels V Verblijf in een kamer met bad of douche en toilet V Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en 3-gangen diner V Lokale gidsen in Warschau, Vilnius, Tallinn, Riga en Gdansk V Excursies, exclusief entreegelden V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden V Toeristenbelasting Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata v.a. slechts Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata v.a. slechts Alle fouten voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excL Calamiteitenfonds reservedngskosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 12