FAMILIEBERICHTEN 19 Leendert Jobse Jan Willem Ringelberg Annemarie Goedman-van der Ende Piet Westerbeke Jettuw vcut (jatte,. Maria van de Velde-Rombout Bert van de Velde DANKBETUIGING utterly Albert van Mourik ^S^OVERICE BERICHTEN 'n vertrouwd gezicht sinds 1998 zaterdag 11 januari 2020 Het laatste beetje is nu op veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Zij overleed op 9 januari 2020 in de leeftijd van 73 jaar. Bert Tamara Chanisa en Marco Laura en Wout Edwin en Marijke Jarno Sven Danny en Ivanka Tahnee Jelto Vivaldiplein 4.9,4536 BH Terneuzen U kunt afscheid nemen van Maria in het uitvaartcentrum, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op dinsdag 14 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 16 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer. Speciale dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Triniteit en Thuiszorg ZorgSaam voor de liefdevolle verzorging. Het huis is stil, zijn stoel blijft leeg. Nu verder zonder jou doet pijn, om nooit meer bij ons te zijn. Voor uw medeleven en andere blijken van belangstelling willen wij u hartelijk bedanken. Corrie en Eric Adri Klaas Joke en Marco en kleinkinderen Zoutelande, januari 2020 U allen die meegeleefd heeft met ons, ons omringde met gebeden en liefdeszorg, op welke manier dan ook, bekend of onbekend, in de ziekteperiodes, na het sterven en bij de begrafenis van mijn geliefde man, onze lieve papa en opa zeggen wij welgemeend dank daarvoor. D.M. Jobse-de Bruine Kinderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2020 f Graag willen wij u dank betuigen voor alle persoonlijke woorden, brieven, bloemen en andere blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Dit heeft ons heel veel steun gegeven. Wij gaan met hem in onze herinnering verder. In het bijzonder dank aan de medewerkers van Arensman Uitvaartverzorging voor de betrokken zorg en begeleiding. Janke Ringelberg-Moes kinderen en kleinkinderen Scharendijke, januari 2020 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven en belangstelling bij het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oudoma Dit heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinlónderen en achterkleinkinderen Januari 2020 v_ Na de Heere, Die ons krachten schonk, bedanken we u hartelijk voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Uw persoonlijke aanwezigheid of schriftelijke reactie heeft ons erg goed gedaan. JJ. Westerbeke - van Liere Kinderen en kleinkinderen Borssele, januari 2020 Voor de vele blijken van hartelijk medeleven die wij ontvingen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, oma en overoma Jacoba Johanna Flipse - Niewenhuijse betuigen wij u onze welgemeende dank C. Flipse Kinderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2020 Warm, troostend, hartelijk en ontroerend waren de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens het ziek-zijn en rondom het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Wij hebben hier veel steun aan gehad en willen u daarvoor hartelijk bedanken. Koby van Mourik - Vane kinderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2020 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze moeder en oma Door Houterman-van de Voorde willen wij u opdrecht dank zeggen. Familie Houterman Arnemuiden, januari 2020 Daar het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor het medeleven in welke vorm dan ook, bij het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Suzanna Remijn - Koppejan betuigen wij iedereen onze welgemeende en hartelijke dank. Het heeft ons erg goedgedaan. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Middelburg, januari 2020 0118-62 33 59 24 uur per dag Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Sraartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg Betrokken, dienstbaar en professioneel PM UITVAARTVERZORGING JANNEKE EN DITSY DEN BESTEN Blauwedijk 5, 4-331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Groen O 0118-413417 overtoom-groen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 47