Mare Geljon WiCkm jidriaan %uijper FAMILIEBERICHTEN 19 Wim DANKBETUIGING Ineke van Kouwenberg-de Putter Frederik Kempe Vivian den Hollander Greet Faas - Vermeesch Maan Dekker OVERIGE BERICHTEN Monuta W Isabelle Braem l Na een moeizaam leven is door de Heer thuisgehaald, onze lieve zoon en broer in de leeftijd van 52 jaar. R. Geljon C.L. Reijnhout C. Geljon A.M. Roelse 9 januari 2020 Correspondentieadres: Lambrechtsenstraat 54,4389 TM Ritthem Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Hospice Ter Reede, voor de liefdevolle verzorging. De herdenkingsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 14 januari om 13.00 uur in de "Hope 4 You Church", Gildeweg 29 te Vlissingen. Aansluitend zullen we omstreeks 14.00 uur Mare naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in genoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen toespraken. Jij was, je naam Jij was, wie je bent Jij was, Verdrietig, maar dankbaar voor alle fijne en gelukkige jaren die we met elkaar deelden, is van ons heengegaan Ouwerkerk, t Zierikzee, 12 april 1935 8 januari 2020 Riet Kuijper-Vijverberg Wim Kuijper Doortje en Sjors Keet Milou en Steffen Piet Kuijper Arco Kuijper Nathan Roel Phoenixstraat 4 4305 AL Ouwerkerk De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden dinsdag 14 januari om 13.15 uur in de Geertruidkerk, Ring 48 te Ouwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ouwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het Dorpshuis, Ring 42 te Ouwerkerk. Wij bedanken: Huisartsenpraktijk Nieuwerkerk, Dr. E.H.D. Keizer longarts, Allévo thuiszorg afdeling Duiveland en Allévo Cornelia afdeling Polderland voor de zeer goede zorg. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u van harte welkom. Het heeft ons erg goed gedaan dat wij zoveel hartelijk medeleven hebben mogen ondervinden na het overlijden en bij de begrafenis van onze moeder schoonmoeder en lieve oma Klazina Jobina van Maele-van den Dries Hiervoor onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Eede, januari 2020 Wij bedanken u voor de kaarten en vele andere blijken van medeleven die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa en lieve opa Marien de Zwart Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Janneke, kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, januari 2020 Piet Sloot Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van mijn lieve man, onze pa en opa George van Daele terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap, kaarten en brieven. Bea van Daele-de Cock kinderen en kleinkinderen Koewacht, januari 2020 Een kaart, een woord, een brief, een handdruk of een ander gebaar hebben ons goed gedaan bij het verlies van onze moeder en oma Tilly Hemelaar - Maas Kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, januari 2020 Wat een mensen, ontzettend veel bloemen, vele kaarten, en veel steun. Zo veel dat het onmogelijk is u hier allen persoonlijk voor te bedanken. Het gemis zal blijven, maar de blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma, dochter en zus hebben ons ontzettend goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Namens de gehele familie, Ronald den Hollander Schoondijke, januari 2020 Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van mijn geliefde man en onze zorgzame pa, schoonvader, opa en overgrootvader terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap en liefde, bloemen en kaarten. Mies Dekker-Dekker Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oostburg, januari 2020 zaterdag 11 januari 2020 ZV Voor uw getoonde belangstelling bij het overlijden van onze broer en oom willen wij u hartelijk bedanken. Familie Acke - Sloot Familie Sloot - Rodrigo Lieve mensen, Uw aanwezigheid bij de uitvaart, uw kaarten, brieven, telefoontjes en bezoekjes na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma hebben ons diep ontroerd. Wij ervaren dit als een grote steun bij het verwerken van dit grote verlies. Hartelijk dank daarvoor. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Oostburg, januari 2020 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven tijdens de ziekte en voor en na het overlijden van mijn geliefde man, onze pa en opa Ina Kempe-Brandes kinderen en kleinkinderen Terneuzen, januari 2020 Hierbij willen wij iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven en telefoontjes, voor steun en warmte na het verlies van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Een speciaal woord van dank aan de artsen en verplegend personeel van ziekenhuis De Honte, Terneuzen en de huisartsenpraktijk te Sluis. Jan Faas Kinderen en kleinkinderen Sluis, januari 2020 Monuta Isabelle Braem T 06-5381 1446 E ibraem@monuta.nl I www.monutaisabellebraem.nl COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 142