A 18 FAMILIEBERICHTEN c Enny Anna Inghels Hans-Jürgen Otto Gericke A Dingenus Cornelissen OVERLEDEN Adriana Floresse - van Dam Sjaan Sjaan Floresse - van Dam Paul van Asten Georges André De Pauw Cornelia Adriana van Oers Maria van de Velde-Rombout Bert van de Velde zaterdag 11 januari 2020 Met je handen heb je voor ons gezorgd, met je armen heb je ons liefgehad en met je hart heb je van ons gehouden. Bevorderd tot heerlijkheid Geheel onverwacht, maar met dankbare herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder en onze lieve oma. Haar leven stond in het teken van liefde en delen, en er staan voor haar gezin. Veel mensen heeft zij liefde gegeven en werkte met hart en ziel vanuit het Leger des Heils. weduwe van Pieter Abraham Floresse in de leeftijd van 76 jaar. Sylvia Floresse Marcel Raaijmakers Nathalja Raaijmakers-Scheeringa Emily Angela Raaijmakers Marissa Raaijmakers Lars van Klaveren Middelburg, 8 januari 2020 Smaragd 37 4337 MC Middelburg Ma is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Er is daar gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 14 januari van 18.30 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 15 januari om 13.00 uur in de zaal van het Leger des Heils aan Het Zwin 1 te Middelburg. Aansluitend na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Zo plotseling en zo onwerkelijk Rust zacht lieve zus en tante Joop en Rita Adrie en Ineke neven en nichten 7 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotselinge overlijden van onze Sympathiek kookvriend Wij wensen Marion, de kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Kookclub "De Uitkookers". Wij zouden wel wat willen zeggen, maar onze gedachten zijn zo klein. Flink was je heel je leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je ook dat wij zullen zijn, maar afscheid nemen doet zo 'n pijn. Met veel verdriet, omdat zij niet meer bij ons is maar ook terugkijkend op vele fijne herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame ma, oma en overgrootmoeder weduwe van *31-01-1937 Sas van Gent 109 - 01 - 2020 Sas van Gent Breda: Nancy en Jan Charlotte en Dimitri, Tatum Veijs Valérie Maxim Etten-Leur: Sandra en Peter Daphne Floor en Chendo Onze dank gaat uit naar drs. Deleu en de medewerkers van Buurtzorg Sas van Gent. Sas van Gent, 9 januari 2020 Oranjestraat 7,4551AB Volgens de wens van Enny zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatshebben. U kunt condoleren via: www.degeslooteneboom.nl/online-condoleanceregister Veel liefde heb je ons gegeven. Je voerde een niet te winnen strijd. Wij konden alleen maar medeleven, en je bewonderen voor je dapperheid. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, omringd door hen die hem dankbaar waren, thuis is overleden onze lieve zorgzame man, pa, schoonpa, opa en broer echtgenoot van 20 - 09 -1941 Berlijn (D) Westdorpe: Westdorpe: Axel: Axel: Westdorpe: 109 - 01 - 2020 Westdorpe Corrie Gericke-van Oers Erwin en Yvette Laura en Stefan Alexander en Quincy Roy Dominique Anita en Rob Michael en Nathalie Cynthia Marco en Jo Monica van Vooren Ludo Van Hove Westdorpe, 10 januari 2020 Singel 65,4554 CP De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Zij overleed op 9 januari 2020 in de leeftijd van 73 jaar. Bert Tamara Chanisa en Marco Laura en Wout Edwin en Marijke Jarno Sven Danny en Ivanka Tahnee Jelto Vivaldiplein 49,4536 BH Terneuzen U kunt afscheid nemen van Maria in het uitvaartcentrum, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op dinsdag 14 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 16 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer. Speciale dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Triniteit en Thuiszorg ZorgSaam voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbaar gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, is na een werkzaam leven overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Maria Jacoba van der Klooster Zaamslag, 17 januari 1938 t Terneuzen, 7 januari 2020 Terneuzen: Maria Cornelissen - van der Klooster Zaamslag: Bram Cornelissen en Waranya Bunsa Mike Terneuzen: Familie de Koning - Cornelissen Terneuzen: Patricia Maas - Cornelissen en Jaap Maas Davey Peter van Anrooylaan 220 4536 CK Terneuzen De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Wij bedanken de medewerkers van SVRZ Ter Schorre, woning R17 voor de liefdevolle verzorging. ZV t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 141