16 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Paul van Asten Paul van Asten Maria d'Hooghe-D'hollander Anouk Anouk van Drie-Backx Anouk van Drie-Backx Jacob Pieter Provo Jannigje Jansen - van de Pol Jans echtgenote van onze collega Ronald van Drie en moeder van Tim. We wensen Ronald en Tim heel veel sterkte. Ronald, we zullen er voor je zijn. Je collega's van de afdeling Financiën. Getroffen zijn wij door het bericht dat echtgenote van onze collega Ronald van Drie en tevens oud-medewerker, is overleden. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Ronald en Tim. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Het dagelijks bestuur en medewerkers van waterschap Scheldestromen. mr.drs. A.J.G. (Toine) Poppelaars dijkgraaf dr. A.P.M.A. (Wies) Vonck secretaris-directeur Co Psalm 103:1b: Loofden HEERE, mijn ziel, en al wat binnen in mij is, Zijn heiligen Naam. Voor de vele blijken van medeleven die wij van u ontvangen hebben tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder willen wij u van harte bedanken. Velen hebben tijdens haar ziekte met Jans meegeleefd door middel van een telefoontje, een kaartje, een attentie, een bezoek etc. Voor de hulp en liefdevolle zorg die door velen werd geboden, in het bijzonder in haar laatste vier weken, zijn we zeer erkentelijk. Ook voor de betrokkenheid naar aanleiding van ons 25-jarig huwelijk op 13 oktober jl. De vele blijken van deelneming na haar overlijden en uw aanwezigheid tijdens de begrafenis van mijn vrouw en onze moeder hebben wij erg gewaardeerd. Het gemis blijft, maar het medeleven is ons nog steeds tot grote steun. Verder wensen we u een voorspoedig nieuwjaar. Boudewijn Jansen en kinderen Boerhavestraat 49 4416 EK Kruiningen vrijdag 10 januari 2020 ZV Laat me, laat me, laat mij gewoon mijn gang maar gaan Laat me, laat me, ik heb het altijd zo gedaan Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze (schoon)vader en opa Tilburg, 12-07-1948 Zuidzande, 07-01-2020 Zuidzande Marion van Asten-Bertens Amsterdam Bart, Pieternel, Marie, Toon en Kees Utrecht Mark, Nadine, Linde, Philip, Julius en Aurélie Paul ligt thuis, er is mogelijkheid tot persoonlijk afscheid nemen op zaterdag 11 januari, Oostburgsestraat 10a te Zuidzande. U bent van harte welkom tijdens de afscheids bijeenkomst op dinsdag 14 januari om 12u30 in het dorpshuis van Zuidzande, ingang achter de kerk. Daarna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten aldaar. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Verslagen zijn we door het overlijden van Echtgenoot van onze collega Marion We wensen Marion en haar gezin heel veel sterkte en kracht toe. Buurtzorgteam West Zeeuws Vlaanderen Els, Gertrude, Hannie, Jasmijn, Marianne, Marieke, Marjolein, Sandra, Sharon, Wim Nooit meer zul je door de tuin lopen waar iedere bloem en plant getuigen van je zorgende hand. Nu gaat voor jou de hemeltuin open. Na een leven vol zorg en aandacht voor de ander, hebben we thuis in haar vertrouwde omgeving, plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en klein-omaatje sinds 24-1-2007 weduwe van Josephus Alouisius d'Hooghe Stekene, 11-10-1936 t St. Jansteen, 3-1-2020 Rosita en Werner Ismar en Judith - Wout,v Naomi en Pieter Correspondentieadres: Fam. Willaert-d'Hooghe Wilhelminastraat 110 4564 AB St. Jansteen Volgens haar wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Stil en verdrietig zijn wij omdat onze veel te vroeg is overleden. Jarenlang hebben wij als collega's en vrienden lief en leed met elkaar gedeeld. Zelfs tijdens haar ziekte wist ze haar positieve energie op iedereen over te brengen. We zullen haar verschrikkelijk missen. Ronald en Tim, onze gedachten zijn bij jullie. Team Juridische Consultancy Paul, Leen, Heidi, Ellen, Marjolein, Ben, Claudia, Suna, Christel, Frédérique en Marissya Soms is het leven zo oneerlijk en voel je je machteloos... Veel te vroeg is overleden onze oud-collega Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de man van vroeger was je niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen we: "Dank je voor wat je hebt gedaan." Met gevoelens van dankbaarheid voor zijn lange leven, waarin wij ons hebben gespiegeld aan zijn wijsheid, geven wij met intens verdriet kennis van het overlijden van onze unieke vader en mijn allerliefste opa en overgrootopa weduwnaar van Maria Louise Provo-Verhoosel Nieuwvliet, 20 april 1929 t Sluis, 8 januari 2020 Sluis: Marian en Jan Sluis: Izaak Arthur Draaibrug: Désirée en Mario, Esmeralda Correspondentieadres: Draaibrug 36,4527 PC Aardenburg Een speciaal woord van dank aan alle verzorgenden van Rozenoord, dokter Temmerman en allen die hem liefdevol verzorgd hebben. U bent in de gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Co op zaterdag 11 januari van 14.00 uur tot 14.30 uur op zijn kamer in Rozenoord, afdeling Kanonnestraat kamer 111. De uitvaart, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 15 januari om 13.30 uur in de Nederlands Hervormde kerkte Cadzand-Dorp. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats in Sluis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 53