16 FAMILIEBERICHTEN Jaantje van der Endt-Ponse Anouk van Drie-Backx Anouk van Drie-Backx Anouk OVERLEDEN Jan Hubrecht van der Maas Jan van der Maas Jan van der Maas Jan van der Maas J r y Jan van der Maas Jan van der Maas y Onze vader, schoonvader opa en overgrootvader is op 5 januari overleden Willem Godlieb Harry en Will Godlieb op t Hof Paul Dave en Kim Jaxx Degenen die ik liefheb verlaat ik, om diegenen die ik liefhad terug te vinden. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Kees van der Endt Heinkenszand, 19 maart 1923 t Goes, 3 januari 2020 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Kapellerie 10,4.421 KZ Kapelle De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Speciale dank gaat uit naar de huisarts J. van der Werff en de medewerkers van Allévo en SVRZ voor de goede zorgen die zij aan moeder hebben gegeven. Soms is het leven zo oneerlijk en voel je je machteloos... Veel te vroeg is overleden onze oud-collega echtgenote van onze collega Ronald van Drie en moeder van Tim. We wensen Ronald en Tim heel veel sterkte. Ronald, we zullen er voor je zijn. Je collega's van de afdeling Financiën. Bedroefd delen wij mee dat is overleden onze dierbare broer, zwager en oom Ton Guiran Schoonhoven: J.A. Guiran (in herinnering) J.M. Guiran-Buijs (in herinnering) Krabbendijke: H.A. Guiran (in herinnering) N.J. Guiran-Slabbekoorn Smilde: E.J. Boogaardt-Guiran J.M.L. Boogaardt (in herinnering) Neven en nichten Middelburg, januari 2020 Getroffen zijn wij door het bericht dat echtgenote van onze collega Ronald van Drie en tevens oud-medewerker, is overleden. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Ronald en Tim. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Het dagelijks bestuur en medewerkers van waterschap Scheldestromen. mr.drs. A.J.G. (Toine) Poppelaars dijkgraaf dr. A.P.M.A. (Wies) Vonck secretaris-directeur Stil en verdrietig zijn wij omdat onze veel te vroeg is overleden. Jarenlang hebben wij als collega's en vrienden lief en leed met elkaar gedeeld. Zelfs tijdens haar ziekte wist ze haar positieve energie op iedereen over te brengen. We zullen haar verschrikkelijk missen. Ronald en Tim, onze gedachten zijn bij jullie. Team Juridische Consultancy Paul, Leen, Heidi, Ellen, Marjolein, Ben, Claudia, Suna, Christel, Frédérique en Marissya PM vrijdag 10 januari 2020 De strijd is gestreden jouw pijn is voorbij Wij probeerden te helpen stonden er zo machteloos bij Je vechtlust was enorm je werd alleen zo moe Onze liefde is voor eeuwig in ons hart nemen we je overal mee naar toe Op 8 januari is onze allerliefste, dappere en zorgzame man, (schoon)vader en opa overleden 8 juli 1967, Wissenkerke t 8 januari 2020, Kamperland Tan ja Iris, Harm, Fabienne Jordy Bella# en Emma# Kruisweg 2, 4493 PV Kamperland De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar dr. M. ten Have en het zorgteam van Allevo voor hun betrokkenheid en zorg. Een prachtig mens Liefdevolle man, vader en opa Onze neef is overleden. We wensen Tanja en de kinderen heel veel sterkte toe. 's-Heer Arendskerke Liesbeth en Piet Kwadendamme Hannie en Hans t Terneuzen Margareth en fhtrick En kinderen 8 januari 2020 Onze neef heeft helaas deze strijd niet kunnen winnen, dat doet ons veel verdriet. Wim Corrie Dijke Rinus Corry Dijke Neven en nichten Diep getroffen zijn wij door het overlijden van onze lieve buurman Wij wensen de familie veel sterkte toe. Piet en Leny Na een moedige strijd, vol wilskracht, is Jan waardig heengegaan. Jouw leven moesten we loslaten in ons leven houden we jou altijd vast Mijn lieve zorgzame broer, zwager en mijn oom Arian, Johan en Hanna Een mengeling van pijn en tranen slechts af en toe een sprankje hoop Gedreven door een sterke wilskracht hoewel het onheil nader sloop je gedachtenis zal immer blijven te vroeg ben je van ons heengegaan We houden van je en zijn je dankbaar voor alles wat je hebt gedaan We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Kamperland Pieten Ella Versluis Ad en Bianca de Bruine Inge en Mark, Zarah Danique en Frank, Maud maar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44