FAMILIEBERICHTEN 15 Wülem/PCeter bJCeuMidorp WCwu Teun van Leeuwen Teun Anthonie Adriaan Guiran OVERLEDEN Suzan van Rossum - Blaas Leintje Maria Wibbens-van den Broeke -Ton- John Reyns Financiële berichten "Ih heb- bonu&fareev gekregen/' "Veilig in Jezus 'armen Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en goede zorgen gedurende een lang leven, zijn we nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze geliefde vader en opa 12 oktober 1939 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Zijn optimisme, vrolijkheid en de prachtige boottochten bewaren we als een mooie herinnering. Jaap (in liefdevolle herinnering) en Hannie Edo en Maija (in liefdevolle herinnering) Amy en Rob Neven en nichten 8 januari 2020 in de leeftijd van 80 jaar. Roelie van Leeuwen-Pattenier Bernita en Koen Limahl en Saskia, Sem Senna, Derik, Bengt Johanna en Bas Niek, Bart, Anne Dennis en Anita Wendy en Jan Willem Sara, Olivier, Maurits, Floris Nieuwe Vlissingseweg 586,4335 JS Middelburg De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op woensdag 15 januari om 13.00 uur in Baptisten gemeente De Fontein, locatie De Hoeksteen, Roozenburglaan 22,4337 JH Middelburg. Aansluitend zullen we Teun naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in De Hoeksteen. Verdrietig zijn we nu onze lieve zuster, schoonzuster en tante is overleden Joost Blaas Els Blaas - de Leeuw Co Blaas t Helène Blaas - Kitzen t Corrie van den Broeke - Blaas Rinusvan den Broeke Nellie van Horssen - Blaas Pieter van Horssen Neven en nichten Veel te vroeg, maar omringd door liefde, is in ons bijzijn overleden mijn lieve man, onze (schoon)vader en super opa Kloetdnge, Middelburg, 16 mei 1946 2 januari 2020 Tamara Guiran-Frangois Sandra Net-Guiran Jasper Net Luka, Fenna Ciska Guiran Grevelingenstraat 1 4335 XB Middelburg De afscheidsbijeenkomst heeft in familiekring plaatsgevonden. De strijd is gestreden, jouw pijn is voorbij. We probeerden te helpen, maarstonden er machteloos bij. Je vechtlust was enorm, maar je was sp vreselijk moe. On^e liefde is voor eeuwig, we nemen je in ons hart overal mee naartoe. donderdag 9 januari 2020 Na zijn aneurysma in 2016 heeft hij nog enkele jaren bij ons mogen leven waarin lief en leed elkander afwisselden 30 oktober 1944, Kapelle 12 januari 2020, Heinkenszand Zijn vrouw: Corrie Zijn dochter: Jeanina Zijn schoonzoon: Arjo Zijn kleinkinderen: Vera en Maud De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op 8 januari. Correspondentieadres: Kamilleplein 37,4451 LB Heinkenszand Dank aan allen die zorg aan Wim hebben verleend. Wat je in je hart bewaartraak je nooit meer kwijt. Strijdlustig, vol wilskracht en hoop Is onze moeder en oma waardig heengegaan. Liefdevol gedragen door Gods onuitputtelijke kracht, heb je jouw missie vol levenslust hier op aarde volbracht. Jouw leven moeten wij nu loslaten. In onze herinnering houden wij je vast. weduwe van Cornells van Rossum Aagtekerke 30 september 1940 Vllsslngen 7 januari 2020 Ruud en Elma Quinty en Bart, Ferrel en Gijs Christian en Marijke Finn, Tess Maarten en Evelien Samantha, Alexander, Lisanne Correspondentieadres: Zoekweg 26 - 4354 SJ Vrouwenpolder Op zaterdag 11 januari is er om 10.00 uur een afscheidsdienst geleid door ds. J.W. Steenbergen in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766, Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in bovengenoemd uitvaartcentrum. Een mooie vrouw is heengegaan 42 jaar echtgenote van Jan Wibbens Eindhoven, 19 februari 1938 Vlissingen, 6 januari 2020 Ze had ons lief en wij haar. Mieke Marcel Troy, Sterre, Djoeke Eveline Jordi, Pepijn, Vere Marjolein Hinte Ria van den Broeke Leintje is tot zaterdag thuis. In kleine kring nemen wij afscheid van haar. Correspondentieadres: Verdilaan 61,4384 LC Vlissingen Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame (schoon) vader en opa Vlissingen 21 mei 1941 TGoes 8 januari 2020 Magda Reyns - Bek Frank en Annelise Thim, Louise Marcel en Esther Adriaan Coortestraat 18 4336 DL Middelburg Wij nemen afscheid van John maandag 13 januari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in de koffiekamer. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mededeling In de procedure inzake beper king van aansprakelijkheid betreffende de aanvaring tussen het ms Eemshorn en de Oosterscheldekering op 5 november 2018, heeft de rechter-commissaris in de verificatievergadering van de Rechtbank Rotterdam, gehou den op 4 december 2019, bevolen dat de schuldeisers van Beheersmaatschappij Zeeschelp BV hun vorderingen uiterlijk vöör woensdag 15 januari 2020 moeten indienen bij de vereffenaar en dat de voortzetting van de verificatie vergadering is bepaald op woensdag 18 maart 2020 om 13.00 uur. Mr F de Vries Lentsch, Vereffenaar p/a AKD Postbus 4302, 3006 AH Rotterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43