u
w*
9
<iU! V,
\2
2.
5.
10X NIET TE MISSEN IN TOKIO
•w
27 JUNI-19 JULI
usanirisiu -•»
;v t-T!
h s' Kim£
JULI
AUGUSTUS
SEPTEMBER
OKTOBER
NOVEMBER
DECEMBER
ÉfiËfe
i AiSn -
r-
"V
*•- -
•-
./■'J
Kan Oranje de verloren titel bij de
Spelen van Rio in Japan heroveren?
Vrijdag 7 augustus vanaf 11.00 uur
oqjp
maandag 6 januari 2020
GO
28 JUNI
TT VAN ASSEN
v yy
TOUR DE FRANCE
17-20 SEPTEMBER
DUTCH OPEN GOLF
4-20 DECEMBER Jtijiji
iHÏÜlKSÏli
EK HANDBAL
1-5
Volleybal Finale Nations
League (v), China
2
Formule 1 GP van
Hongarije, Boedapest
4
Atletiek Diamond
League, Brussel (Bel)
1-4
Paardensport Military
Boekelo
1
Formule 1 GP van
Mexico, Mexico-Stad
4-20
Handbal EK vrouwen,
Denemarken en
4
Atletiek Diamond
2
Motocross GP van België,
6
Atletiek Tilburg Ten Miles
4
Atletiek Singelloop, Breda
1
MotoGP GP van
Noorwegen
League, Londen (GB)
Lommel
6
Formule 1 GP van Italië,
4
MotoGP GP van Aragón,
Maleisië, Sepang
13
Atletiek EK cross,
5
Formule 1GP van
9
MotoGP GP van Tsjechië,
Monza
Alcaniz
2-7
Korfbal EK, België
Dublin (Ier)
Oostenrijk, Spielberg
Brno
6
Motocross GP van
4-10
Darts Grand Prix,
2-8
Tennis WTA Finals,
31
Atletiek Sylvestercross,
5
Motocross GP van
9
Voetbal Johan Cruijff
Turkije, Afyonkarahisar
Dublin (Ier)
Shenzhen (Chn)
Soest
Indonesië, Palembang
Schaal
9-13
Wielrennen EK, Trento
6-11
Badminton Dutch Open,
7-8
Judo NK, Almere
nnb-1/1
Darts WK PDC, Londen
5-11
Wielrennen Ronde van
14-6/9
Wielrennen Vuelta a
(Ita)
Almere
7-8
Veldrijden EK, Den Bosch
(GB)
Polen
Espana
11
Wielrennen GP van
10
Wielrennen Ronde van
14-15
Atletiek Zevenheuvelen-
nnb
Zwemmen WK kortebaan,
10
Atletiek Diamond
16
Atletiek Diamond
Québec (Can)
Lombardije
loop, Nijmegen
Abu Dhabi (VAE)
League, Monaco
League, Gateshead (GB)
12
Triatlon WK lange afstand,
11
Atletiek Marathon van
14-22
Darts Grand Slam,
11-12
Triatlon WK mixed
16
Motocross GP van
Amsterdam-Almere
Eindhoven
Wolverhampton (GB)
relay, Hamburg (Dui)
Zweden, Uddevalla
12-4/10
Zaalvoetbal WK, Litouwen
11
Formule 1 GP van Japan,
15
Formule 1 GP van Brazilië,
12
MotoGP GP van Finland,
16
MotoGP GP van
13
Motocross GP van China,
Suzuka
Sao Paulo
Litti
Oostenrijk, Spielberg
locatie nnb
11-13
Judo Grand Slam Brasilia
15
MotoGP GP van Valencia
16-19
Golf The Open,
16
Wielrennen Ride London
13
MotoGP GP van San
(Bra)
15-22
Tennis ATP Finals,
Sandwich (GB)
16
Wielrennen Hamburg
Marino, Misano
15-20
Wielrennen Ronde van
Londen (GB)
18-26
Darts World Matchplay,
Cyclassics
13
Wielrennen GP van
Guangxi (Chn)
20-22
Judo Grand Slam-finale,
Blackpool (GB)
16-23
Roeien WK, Bled (Slo)
Montréal (Can)
17
Triatlon WK Ironman,
Japan
19
Formule 1 GP van Groot-
Brittannië, Silverstone
20
Atletiek Diamond
League, Lausanne (Zwi)
15-20
Tafeltennis EK,
Warschau (Pol)
18
Hawaï (VS)
Atletiek NK marathon,
22
Atletiek Warandeloop,
Tilburg
19
Wielrennen La Course (v)
23
Motocross GP van
17-20
Golf Dutch Open,
Amsterdam
23-29
Tennis Davis Cup
24-9/8
OLYMPISCHE ZOMER
Finland, Litti
Cromvoirt
18
MotoGP GP van Japan,
Finals, Madrid (Spa)
SPELEN TOKIO (JAP)
23
Wielrennen Bretagne
18
Voetbal Rusland-Nederland
Motegi
24-29
Wielrennen Zesdaagse van
25
Wielrennen Clasica San
Classic
(v), EK-kwalificatie
18-15/11
Cricket WK Twenty20,
Rotterdam
Sebastian
25-30
Wielrennen Boels
20
Atletiek Dam tot Damloop,
Australië en Nieuw-Zeeland
27-29
Darts Players Champion
26
Motocross GP van
Ladies Tour
Amsterdam
22-24
Judo Grand Slam Abu
ship Finals, Minehead (GB)
Tsjechië, Loket
26-30
25-6/9
30
30
31-8/9
Atletiek EK, Parijs (Fra)
PARALYMPISCHE
SPELEN TOKIO (JAP)
Formule 1 GP van België,
Spa-Francorchamps
MotoGP GP van Groot-
Brittanië, Silverstone
Wielrennen BinckBank
20
20
20-27
22
Formule 1 GP van Singa
pore, Marina Bay
Motocross GP van Emilia-
Romagna, Imola (Ita)
Wielrennen WK weg,
Martigny (Zwi)
Voetbal Nederland -
Kosovo, EK-kwalificatie (v)
25
25
29-1/11
Dhabi (VAE)
MotoGP gP van Australië,
Phillip Island
Formule 1 GP van de VS,
Austin
Darts EK, Dortmund (Dui)
29
Formule 1 GP van Abu
Dhabi, Yas Marina
Tour
25-27
Golf Ryder Cup, Haven
31-13/9
Tennis US Open,
(VS)
New York
27
27
Formule 1 GP van Rusland,
Sotsji
Motocross Motocross of
Nations, Ernée (Fra)
KROMOWIDJOJO
EK zwemmen
11-24 mei
STEVEN
KRUIJSWIJK
Vuelta a Espana
14 augustus t/m
6 september
1 Wegwedstrijd vrouwen
Zoveel favorieten: Van Vleuten (foto),
Van der Breggen, Vos, Brand, Wiebes.
Zondag 26 juli vanaf 05.00 uur
VIRGIL VAN DIJK
EK voetbal
12 juni t/m 12 juli
Mountainbikerace mannen
De dag waar Mathieu van der Poel
al jarenlang naartoe leeft.
Maandag 27 juli 07.00 uur
3 Judo, vrouwen tot 70 kilo
Kan Kim Polling eindelijk het
hiaat in haar prijzenkast vullen?
Woensdag 29 juli vanaf 09.00 uur
4 Finales BMX
Het wordt tijd voor goud voor
Laura Smulders (foto) of Twan van Gendt.
Vrijdag 31 juli vanaf 02.00 uur
'St
Medalrace Laser Radial
Marit Bouwmeester gaat
voor prolongatie van haar titel.
Zondag 2 augustus vanaf 04.00 uur
6 Finale vrouwenvoetbal
Komen de Leeuwinnen weer net
zo ver als tijdens het afgelopen WK?
Vrijdag 7 augustus 03.00 uur
7Baansprint mannen
Wie van de drie? Jeffrey Hoogland, Li
Matthijs Büchli of Harrie Lavreysen (foto)? m
Vrijdag 7 augustus vanaf 07.30 uur
8 Finale vrouwenhockey
9 10.000 meter vrouwen
Gaat atlete Sifan Hassan
haar olympische missie voltooien?
Zaterdag 8 augustus 11.00 uur
Finale vrouwenhandbal
1^0 Komt er na de wereldtitel ook
olympisch goud voor Nederland?
Zondag 9 augustus 11.00 uur
TOKYO 2020
££3