li
8
Lr
JANUARI
FEBRUARI
MAART
APRIL
MEI
JUNI
EK 2020
n
maandag 6 januari 2020
EK AFSTANDEN
tot 7
Wielrennen Zesdaagse van
Rotterdam
7-12
Volleybal OKT (v),
Apeldoorn
9-26
Handbal EK mannen,
Oostenrijk, Noorwegen,
Zweden
tot 10
Volleybal OKT (m),
Berlijn (Dui)
10-12
Schaatsen EK afstanden,
Heerenveen
11-12
Veldrijden NK,
Rucphen
12
Atletiek Halve marathon
van Egmond
tot 12
Tennis ATP Cup,
Australië
tot 12
Darts WK (BDO),
Londen (GB)
12-26
Waterpolo EK,
Boedapest (Hon)
tot 17
Rallysport Dakar,
Saoedi-Arabië
19
Veldrijden Wereldbeker,
Nommay (Frsa)
20-26
Kunstrijden EK,
Graz (Oos)
CM
CM
Tennis Australian
Open, Melbourne
21-26
Wielrennen Tour Down
Under (Aus)
23-26
Paardensport Jumping
Amsterdam
24-26
Shorttrack EK,
Debrecen (Hon)
25
Schaatsen Open NK
natuurijs, Weissensee (Oos)
25-26
Schaatsen NK sprint
en allround, Heerenveen
24-26
Hockey EK zaal,
Minsk (WRu)
26
Veldrijden Finale wereld
beker, Hoogerheide
29
Schaatsen Alternatieve
Elfstedentocht,
Weissensee (Oos)
31-2/2
Badminton NK,
Almere
31-2/2
Darts Masters,
Milton Keynes (GB)
1-2
Veldrijden WK,
Dübendorf (Zwi)
2
American football
Super Bowl, Miami (VS)
2
Wielrennen Great Ocean
Race, Geelong (Aus)
7-8
Tennis Fed Cup,
Nederland - Wit-Rusland,
Den Haag
7-9
Shorttrack World
Cup, Dresden (Dui)
8-9
Judo Grand Slam
Parijs (Fra)
8-16
Tennis ABN AMRO-
toernooi, Rotterdam
9
Atletiek NK 10 kilometer,
Schoorl
9-16
Zeilen WK 49'er en
Nacra 17, Geelong (Aus)
9-16
Zeilen WK Laser,
Melbourne (Aus)
9-22
Olympisch Jeugd Olympi
sche Winterspelen,
Lausanne (Zwi)
14-16
Shorttrack World Cup
finale, Dordrecht
11-16
Badminton EK landen,
Liévin (Fra)
12-23
Biathlon WK,
Antholz (Ita)
13-16
Schaatsen WK afstanden,
Salt Lake City (VS)
14-16
Bobslee EK, Sigulda (Let)
20-23
Kunstrijden NK, Den Haag
21-23
Judo Grand Slam
Düsseldorf (Dui)
21-28
Zeilen WK Laser Radial,
Melbourne (Aus)
21-1/3
Bobslee WK,
Altenberg (Dui)
22-23
Atletiek NK indoor,
Apeldoorn
23-29
Wielrennen Ronde
van de Emiraten
23-29
Zeilen WK RS:X,
Auckland (NZe)
26-1/3
Wielrennen WK baan,
Berlijn (Dui)
28-1/3
Schaatsen WK sprint
en allround, Hamar (Noo)
29
Schaatsen Finale KPN Cup
marathon, Leeuwarden
29
Wielrennen Omloop
Het Nieuwsblad
1 Motocross GP van Groot-
Brittannië, Matterley Basin
1 Wielrennen Kuurne-
Brussel-Kuurne
6-7 Taekwondo Dutch Open,
Eindhoven
6-7 Tennis Davis Cup,
Kazachstan - Nederland
6-8 Darts UK Open,
Minehead (GB)
Wielrennen Strade Bianche
8 Motocross G P van
Nederland, Valkenswaard
8 MotoGP GP van
Qatar, Losail
8-15 Wielrennen Parijs-Nice
11-17 Wielrennen
Tirreno-Adriatico
12-15 Paardensport Indoor
Brabant, Den Bosch
13-15 Atletiek WK indoor,
Nanjing (Chn)
13-15 Judo Grand Slam
Jekaterinenburg (Rus)
13-15 Shorttrack WK,
Seoel (ZKo)
14-22 Curling WK vrouwen,
Prince George (Can)
15 Formule 1 GP van
Australië, Melbourne
15 Wielrennen Ronde van
Drenthe (v)
16-22 Kunstrijden WK,
Montréal (Can)
16-22 Skiën Finale wereldbeker,
Cortina d'Ampezzo (Ita)
21 Wielrennen Milaan-San
Remo
22 Atletiek NK halve
marathon, Nijmegen
22 Formule 1 GP van
Bahrein, Sakhir
22 Motocross G P van
Argentinië, Neuquen
22 MotoGP GP van Thailand,
Buriram
22-29 Tafeltennis WK landen
teams, Busan (ZKo)
23-29 Wielrennen Ronde van
Catalonië
25 Wielrennen Driedaagse
Brugge-De Panne
25-26 Darts Premier League,
Rotterdam
26 Voetbal Nederland -
Verenigde Staten (oefen)
27 Wielrennen E3 Binck
Bank Classic
28-5/4 Curling WK mannen,
Glasgow (GB)
29 Atletiek WK halve
marathon, Gdynia (Pol)
29 Voetbal Nederland -
Spanje (oefeninterland)
29 Wielrennen Gent-
Wevelgem
1
Wielrennen Dwars
door Vlaanderen
4
Korfbal Finale League,
Rotterdam
4-12
Gewichtheffen EK,
locatie nnb
5
Atletiek NN Rotterdam
Marathon
5
Formule 1 GP van
Vietnam, Hanoi
5
Motocross GP van
Trentino, Pietramurata (Ita)
5
Moto GP GP of the
Americas, Austin (VS)
5
Wielrennen Ronde
van Vlaanderen
6-11
Wielrennen Ronde
van Baskenland
9-12
Golf Masters, Augusta (VS)
10
Voetbal Kosovo - Nederland
EK-kwalificatie (v)
12
Wielrennen Parijs-Roubaix
14
Voetbal Nederland -
Estland, EK-kwalificatie (v)
14-19
Tennis Finaleronde Fed Cup
15
Wielrennen Brabantse Pijl
17
Atletiek Diamond League,
Doha (Qat)
18-4/5
Snooker WK, Sheffield (GB)
19
Atletiek Marathon
Enschede
19
Formule 1 GP van China,
Shanghai
19
Motocross GP van Spanje,
locatie nnb
19
MotoGP GP van Argentinië,
Rio Hondo
19
Voetbal KNVB-bekerfinale,
Rotterdam
19
Wielrennen Amstel Gold
Race
21-26
Badminton EK, Kiev (Oek)
21-26
Schoonspringen WK,
Tokio (Jap)
22
Wielrennen Waalse Pijl
26
Motocross GP van
Portugal, Agueda
26
Wielrennen Luik-Bastena-
ken-Luik
28-3/5
Wielrennen Ronde van
Romandië
1
Wielrennen Frankfurt-
Eschborn
1-3
Judo EK, Praag (Tsj)
2-3
BMX Wereldbeker,
Papendal
2-9
Zeilen EK 470, Hyères (Fra)
3
Formule 1 GP van Neder
land, Zandvoort
3
MotoGP GP van Spanje,
Jerez de la Frontera
8-10
Judo Grand Slam Bakoe
(Aze)
8-24
IJshockey WK, Zwitserland
9
Atletiek Diamond League,
Shenzhen (Chn)
9-31
Wielrennen Giro d'Italia
10
Formule 1 GP van Spanje,
Barcelona
10
Motocross GP van Frank
rijk, Saint Jean d'Angely
10-16
Zeilen EK RS:X, Aigio (Gri)
11-24
Zwemmen EK, Boedapest
(Hon)
14-17
Golf PGA Championship,
San Francisco (VS)
14-17
Mountainbike EK,
Graz (Oos)
16
Atletiek Diamond League,
Sjanghai (Chn)
16
Atletiek Ter Specke
Bokaal, Lisse
17
Motocross GP van Italië,
Maggiora
17
MotoGP GP van Frankrijk,
Le Mans
21
Darts Premier League Final
Londen (GB)
24
Atletiek Diamond League,
Stockholm (Zwe)
24
Formule 1 Gp van Monaco,
Monte Carlo
24
Motocross GP van Duits
land, Teutschental
24-7/6
Tennis Roland Garros,
Parijs (Fra)
26-30
Zeilen Medemblik Regatta
26-31
BMX WK, Houston (VS)
27
Voetbal Finale Europa
League, Gdansk (Pol)
28
Atletiek Diamond League,
Rome (Ita)
30
Voetbal Finale Champions
League, Istanboel (Tur)
31
Atletiek Diamond League,
Rabat (Mar)
31
MotoGP GP van Italië,
Mugello
31-7/6
Wielrennen Criterium du
Dauphiné
1
Atletiek FBK Games,
Hengelo
3-7
Wielrennen ZLM Tour
5-7
Roeien EK, Poznan (Pol)
6-14
Tennis Libéma
Open, Rosmalen
6-14
Wielrennen Ronde van
Zwitserland
7
Atletiek Diamond
League, Eugene (VS)
7
Formule 1 GP van
Azerbeidzjan, Bakoe
7
Motocross GP van Rusland,
Orijonok
7
MotoGP GP van Catalonië,
Barcelona
11
Atletiek Diamond League,
Oslo (Noo)
12-12/7
EK VOETBAL,
diverse landen
12-12/7
Voetbal Copa América,
Argentinië en Colombia
13
Atletiek Diamond League,
Parijs (Fra)
13
Atletiek Gouden Spike,
Leiden
13-14
Autosport 24 uur van
Le Mans
14
Formule 1 GP van Canada,
Montréal
14
Motocross GP van Letland,
Kegums
16-21
Schermen EK,
Minsk (WRu)
17-21
Wielrennen NK, Drenthe
18-21
Darts World Cup,
Hamburg (Dui)
18-21
Golf US Open,
New York (VS)
18-21
Paardensport CHIO
Rotterdam
21
MotoGP GP van Duitsland,
Sachsenring
26-28
Atletiek NK, Den Haag
26-5/7
Wielrennen Giro Rosa (v)
28
Motocross GP van Jakarta
(Ino)
28
MotoGP TT van Assen
25-28
Mountainbike WK,
Albstadt (Dui)
27-19/7
Wielrennen Tour de France
28
Formule 1 GP van Frankrijk,
Le Castellet
29-12/7
Tennis Wimbledon,
Londen (GB)
Groepen
1 Turkije
2 Italië
1 Denemarken 1 NEDERLAND
2 Finland
1 Engeland
3 Wales
3 België
4 Zw/itserland 4 Rusland
GROEPSFASE
juni
2 Oekraïne
3 Oostenrijk
4 Winnaar play-off D(A)
2 Kroatië
4 Tsjechië
Rnmo
St. Petersburg
Kopenhagen
A mctarrlam
InnHon
Glasgow
Rilhan
rtuhlin
R/liinAhon
Play-offs 26/31 maart 2020
1 Spanje
2 Zw/eden
3 Winnaar play-off C 3 Polen
1 Winnaar play-off A(D)
2 Portugal
3 Frankrijk
4 Winnaar plav-off B 4 Duitsland
LAATSTE 16
zo 9R ii ini 21-nn
1e B
3e A/D/E/F
Rilhan KWARTFINALE
vr 3 iuli 21:00 München
Bulgarije
Hongarije
IJsland
Roemenië
Bosnië
N-lerland
Slowakiie
Iprlanrl
- Finale
A
Noorweger
Servië
Schotland I C
Servië Finale
Israël
Georgië
1 Finale Wit-Rusland 1 Finale
B N-Macedonië J D
Kosovo
Finalewinnaars naar aroeosfase
HALVE FINALE
rli 7 iuli 21:00 nnden
7a 27 iuni 2100 I onder
ma 9Q iuni is-nnXnnentenpr
Sf Potor^hiirn
\/r 3 iuli 1R-nn Potorcf
ma OQ iuni 91-00 Rnnlsnmci
fnnprihpnpr
1e F
3e A/B/C
a (O/asnm/i,
r~\ 11K1 iV
zo 28 iuni 18:00 Boedapest
7a A ii ili 1R-or
Boerfenec
3o n/F/E
-7ci O"7 iiini IQ.nn A mcfnrr/ofr
Boekaresi
wn ft iuli 21 nn I onder
Hi RH iuni Oi.nn
1e E
3e A/B/C/D
7d A iuli 91.nn Qr\mc
Hi.^niuni lö.nr
r\i ƒ»»-
FINALE
70 1? iuli 21:00
I nnrlon
y/aiy-un i_/ yac
Bron: UEFA (schema 1 december 2019. wiiziainaen voorbehouden) naarnrnen F
'Als Roemenië play-off A
wint, verhuist het van groep F
naar groep C. De winnaar van
nlan/~nff n naaf in Hat nawai
8-16 FEBRUARI
ABN AMRO-TOERNOOI
14-16 FEBRUARI
WORLD CUP SHORTTRACK
PREMIER LEAGUE DARTS
GP VAN ZANDVOORT
IcChïPPEBS
FBKGAMES