Jf FAMILIEBERICHTEN 25 Pieter Dirk Zoutewelle Riet Petünga-van der Vliet Cornelis Willem Peursum Peter Mahu lette Peter Mahulette Peter Mahulette Groot is Uw trouw o Heer, aan mij betoond Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij aan ons gegeven heeft en vol van bewondering voor de gegeven zorg aan onze moeder, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa. Pieter echtgenoot van Willy Zoutewelle - Nijenhuis Zwijndrecht, 3 maart 1932 t Oostkapelle, 2 januari 2020 Bert en Ada Boaz en Chloe Mirre Dries en Hetty Hans en Linda Emiel en Maaike Gijs en Nina Lobke Daantje Julius Correspondentieadres: Egelantier 31 4356 JS Oostkapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 7 januari om 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Wij nodigen u uit om aansluitend samen met ons Pieter te begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats in Oostkapelle. Na de begrafenis bent u van harte welkom in de Zionskerk om te condoleren. Oude- Tonge, 31 augustus 1937 Vlissingen, 2 januari 2020 Harry Pettinga Na een periode van afnemende gezondheid is rustigvan ons heengegaanmijn lievevrouw, onze moeder Riet en oma Frans en Susana Alexander, Christopher Rodney en Carolina Christian Burgemeester van Woelderenlaan 24 4382 CM Vlissingen Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op donderdag 9 januari om 14.00 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeclestraat 620 te Vlissingen. Nadat wij haar uitgeleide hebben gedaan is aansluitend gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve nicht. Wij zijn in gedachten bij onze familie in Brazilië. Adriana Perosa - Wielemaker Dochter van Krijn en Annemieke Wielemaker Echtgenote van Emerson, moeder van Gabriël en Igor 28-01-1975 - 02-01-2020 Corry en Freek Dekker Ronald en Corrinne Harm, Mees en Giel René en Elian Carina Piet en Matty Wielemaker Jolanda en Mathijs Noa en Tara Mariska enjos Stefan en Patricia Sem, Bo en Levi Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, Ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij. Psalm 23 Na een liefdevolle verzorging in Sint Maarten in de Groe en afd."Mooie Staak" van zorgcentrum 'Ter Weel", is tot ons grote verdriet toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Cor Echtgenoot van Bep van der Gugten In de leeftijd van 91 jaar. Goes: EJ. Peursum - van der Gugten Portugal: Wilma en Gerard Oosterwolde: Conny en Bert Eveline Remco Inge Kloetinge: Jan en Elvira Nick en Rianne Mike Goes, 3 januari 2020 Correspondentieadres: Beukenstraat 190-3017 4462 CB Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 9 januari om 14.00 uur in de Vredeskerk, Ds. W.H. van der Vegtplein 2 te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. dpg maandag 6 januari 2020 PM Ongewild en onverwacht niemand had dit gedacht 's morgens vroeg van huis 's avonds niet meer thuis Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat, geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze geliefde Oostburg 18 augustus 1955 t Vlissingen 2 januari 2020 Pa t en Ma t Rudy en Jan Rens en Jill Alexander en Lisanne Noa Sil Correspondentieadres: Rudy en Jan van Goudswaard Singelweg 7 4333 LE Middelburg U kunt afscheid nemen van Peter in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen, op woensdag 8 januari tussen 19.00 en 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 9 januari om 11.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan vragen wij u deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen. Diep bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde collega Peter was een Praxisman in hart en nieren en heeft gedurende vele jaren dat hij bij Praxis gewerkt heeft een onuitwisbare indruk achtergelaten. Wij zullen hem missen als collega en wensen de familie heel veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens, Directie Praxis DHZC B.V, Districtsleiding en alle collega's uit de winkels en het Service Center Met grote ontsteltenis ontvingen wij het bericht van het onverwachts overlijden van onze zeer gewaar deerde collega Gedurende bijna 28 jaar was Peter bij ons werkzaam en zullen we hem blijven herinneren als een bijzonder prettig, sociale en betrokken collega met veel kennis en ervaring en hart voor de zaak. Peter was altijd een grote steun en toeverlaat voor ons allen. We zijn erg verdrietig om dit grote verlies en zullen Peter als collega ontzettend missen. We wensen de familie heel veel sterkte toe bij de verwerking van dit onverwacht verlies en gemis. Namens, Collega's Praxis Vlissingen FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. m.cjki l|l familieberichten COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 25