24 Cornelia Lena Adriaanse-de Kam Corry Dag mam, Cornelia Levina Baaijens - Kole ~Corry~ Corry Baaijens - Kole Corry Sara Kornelia den Dekker - de Jonge Sary den Dekker - de Jonge OVERLEDEN Geloven is voor mij een vast vertrouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, delen wij u mee dat is overleden onze lieve (schoon)moeder en oma weduwe van Jaap Adriaanse Kamperland, t Middelburg, 7 april 1937 3 januari 2020 Hans Sophie, Fleur, Madelief Jolanda en Bert Kimberley en Daniil, Quincy Arjan Carola Loanne, Tycho Correspondentieadres: Noordweg 256,4333 GP Middelburg Woensdag 8 januari om 13.00 uur zal de afscheidsdienst plaatsvinden in de kerk, Noordweg 372 in Sint Laurens. Aansluitend zal rond 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Noordweg 445 in Sint Laurens. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de genoemde kerk. We hebben elkaar nooit echt leren kennen, ook al zat ik 9 maanden in jouw buik. Je hebt mij nooit zien lopen, noch mijn stem gehoord of mijn schaterlach. Toch horen we voor eeuwig bij elkaar. We hebben geleefd. We zijn mens geweest. Je naamloos geboren en gestorven zoon van 30 juni 1970 Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve en betrokken zus, schoonzus en tante Corrie Adriaanse - de Kam sinds 24 augustus 2017 weduwe van Jaap Adriaanse Janny Pot - de Kam, Bert Pot in herinnering Cathalien de Kam Siny Meyers - de Kam, Piet Meyers in herinnering Tannie Filius - de Kam, Adrie Filius in herinnering Lenie en Kees Fossen - de Kam Willy en Nico Karstanje - de Kam Piet en Ina de Kam - van Soelen Wim en Leny de Kam - Flach Marten en Margreet de Kam - Dunant Neven en nichten Wij wensen kinderen en kleinkinderen van Corrie sterkte bij het verlies. Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze schoonzus en tante Corrie Adriaanse-de Kam P. Adriaanse t B. Adriaanse-Castel C. Adriaanse t I. Adriaanse-Nieuwenhuyze N. van Sluijs-Adriaanse t A. van Sluijs A. Adriaanse R. Adriaanse-Boone t J. de Voogd-Adriaanse J. de Voogd L. Adriaanse S. van de Woestijne-Adriaanse A. van de Woestijne t B. de Jager-Adriaanse J. de Jager Neven en nichten Na een zeer dappere strijd van twee jaar is veel te vroeg overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma in de leeftijd van 66 jaar. Goes: Cor Baaijens Goes: Rick en Wendy Eliza Goes: Dennis en Jacqueline Merel, Mees 'sHeer Arendskerke: Joyce en Vincent Stijn, Fleur, Pim, Ties Terneuzen: Jennifer en Niels Lucas, Timon 3 januari 2020 Middelburgsestraat 34,4461 EH Goes We nemen afscheid van Corry op woensdag 8 januari om 13.00 uur in Dorpshuis MeerWaarde, Mauritsstraat 4 te Waarde. U bent daarvoor van harte uitgenodigd. Aansluitend begeleiden we haar lopend naar de begraafplaats. Daarna is er in genoemd dorpshuis gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Addy en Piet v.d. Schraaf - Kole Bep en Jan Huijsman - Kole Cobie en Kees Siereveld - Kole Nichten en neven maandag 6 januari 2020 Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Corry Baaijens. Ze was 27 jaar bij ons in dienst. Ze zal enorm gemist gaan worden. Wij wensen Cor, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. VDL Hapro bv Directie en medewerkers Je was en blijft een verrijking van ons leven Zo warm en liefdevol als een moeder en oma maar kan zijn. Zo is ze rustig ingeslapen. Vol zorg voor ons. weduwe van Hendrik den Dekker in de leeftijd van 95 jaar. Ineke en Jan Barbara en Rini Adrie Sjanien en Barry Sharon en Kees Elien en Maiky Anouk Maysane Jessie Ivy Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van woonzorgcentrum het Gasthuis te Goes, voor de zeer goede en liefdevolle verzorging. Goes, 3 januari 2020 Correspondentieadres: Goese Meerlaan 62,4465 AM Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 8 januari om 13.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren en om persoonlijk afscheid te nemen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze lieve zus is van ons heengegaan. Bab van Liere - de Jonge Marjan Zuidweg - de Jonge Met droefheid staan wij stil bij het overlijden van mijn zwager en onze oom Louw Wisse Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen sterkte met dit grote verlies. Grijpskerke: B.H. Francke-Roelse neven en nichten PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 24