Jf 18 FAMILIEBERICHTEN Pieter Dirk Zoutewelle Cornelia Boone-Marinissen Pieter Zoutewelle Piet Zoutewelle Louwrens Wisse Louw Wisse DANKBETUIGING Johannes Gerard Gijzel Groot is uw trouw o Heer, aan mij betoond Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij aan ons gegeven heeft en vol van bewondering voor de gegeven zorg aan onze moeder, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa. Pieter echtgenoot van Willy Zoutewelle - Nijenhuis Zwijndrecht, 3 maart 1932 f Oostkapelle, 2 januari 2020 Bert en Ada Boa% en Chloe Mirre Dries en Hetty Hans en Linda Emiel en Maaike Gijs en Nina Lobke Daantje Julius Correspondentieadres: Egelantier 31 4356 JS Oostkapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 7 januari om 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Wij nodigen u uit om aansluitend samen met ons Pieter te begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats in Oostkapelle. Na de begrafenis bent u van harte welkom in de Zionskerk om te condoleren. Mijn allerbeste buurman die altijd positief en vrolijk door het leven is gegaan. Ik zal je lach en ons praatje enorm missen. Leo Goulooze Buurman Erik Bedroefd zijn wij dat onze lieve broer, zwager en oom Louw Wisse is overleden. Wij bidden om troost voor de kinderen en kleinkinderen. Meliskerke: Lourien Boogaard - Wisse Leerdam: Izaak de Buck Koudekerke: Gilles Wisse en Bets Wisse - Allaart Neven en nichten Met liefdevolle herinnering denken we aan hen die ons zijn voorgegaan. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, die we hebben ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Uw belangstelling heeft ons goed gedaan. Tevens wensen wij u een voorspoedig 2020. Onze dcmk gaat ook uit naar onze huisarts, dokter J.C. Ponten, de artsen en verpleegkundigen van hetADRZ in Vlissingen en Goes, bijzonder het oncologisch team. C. Boone Kinderen en kleinkinderen Nieuw en Sint Joosland, januari 2020 Bedroefd en toch nog onverwacht hebben wij kennis genomen van het overlijden van David Janse Loyaal aan onze familie en betrokken bij ons bedrijf. Wij hebben hem zeer gewaardeerd. Wij wensen Willy, kinderen, kleinkinderen en familie veel kracht en sterkte. Fam. De Lange "Paspoorthoeve" zaterdag 4 januari 2020 PM Met ontroering hebben wij vernomen dat is overleden onze beste vriend Wij wensen Willy en (klein)kinderen veel sterkte. Chris Riemens Matty van Leerdam Andries Meulenberg Leny de Kok Verdrietig zijn we na het overlijden van Opa van Emiel, Gijs en Lobke Tevens oprichter van ons bedrijf caravanstalling Zeil en Wiel We wensen Willy, de (klein) kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe Serooskerke, Jan Hendrik en Yvonne Bruins-Mesu Welzalig is hij die de God van Jacob tot zijn huipe heeft, wiens verwachting is op de Here, zijn God. Psalm 146:5 Verdrietig maar dankbaar voor zijn liefde, betrokkenheid en voor wat hij als (schoon)vader en opa voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat op 94-jarige leeftijd is overleden onze lieve (schoon)vader, opa en overgrootopa sinds 28 september 1996 weduwnaar van Cornelia Johanna Roelse Meliskerke 3 oktober 1925 Serooskerke: Vlissingen: Emmeloord: Goes: t Veere 2 januari 2020 Betsie en Jan Jobse-Wisse Lianne en Maikel Demi, Boyt, Levy Marlies en Arno Yael, Benthe Renske en Jason Dean, Bodhi Ria en Frank Petri-Wisse Raoul t Thimo en Suzanne Elena Lauwrens en Sharon Mila Hannah en Vincent Wim en Gerdine Wisse-Wijsmuller Popje t Frank-Willem Nikita en Raoul Alyssa Corry en Henk ter Beek-Wisse Matthijs Marijn en Marieke Stijn Erik en Marleen Ruben Rias en Wenna Wisse-Noordijk Jerina Christianne Annie en Pieter Sanderse-Wisse Annalie Marjolein en Niels Evelien Julia Correspondentie adres: Fam. J. Jobse Noordhoutstraat 38 4353 BL Serooskerke De dankdienst voor zijn leven zal D.V. op woensdag 8 januari worden gehouden om 12.30 uur in de Odulphuskerk, Torenstraat 8 in Meliskerke. Deze wordt geleid door ds E.B. Renkema. Voorafgaand aan de dienst is er tussen 11.30 en 12.00 uur gelegenheid om afscheid van onze vader te nemen. Aansluitend aan de dienst begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Mariekerkseweg 12 in Meliskerke. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in bovenstaande kerk. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgstroom en in het bijzonder die van de afdeling lepenhof, Nieuw-Sandenburgh in Veere, voor hun liefdevolle zorg. Middelburg: Middelburg: Verdrietig zijn wij omdat onze altijd meelevende buurman is overleden Pauwhoekstraat Meliskerke Fam. H. Maljaars-Simonse Fam. Wijkhuis-Wisse Fam. A. Maljaars-Anker Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. J. Gijzel - van Liere kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kapelle, januari 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46