FAMILIEBERICHTEN 17 Gerrit Jacobus Bakker Gerrit Bakker Ger van der Velden Ome Arie Bas Veerhoek Arie Nederhand Gerrit Adrie Bijl 4^1 4? JUBILEUM Piet Minderhoud Tevens wens ik iedereen een goed en gezond 2020 OVERLEDEN Dora Mateeva "De Heer is mijn Herder" Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa in de leeftijd van 71 jaar. Corrie Bakker-Steenaard Johan en Alma Roos Suus Linda Desie 1 januari 2020 Scheepstimmerdijk 73 4301LS Zierikzee De herdenkingsdienst zal gehouden worden donderdag 9 januari om 13.30 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Na de begrafenis kunnen we elkaar verder ontmoeten in het kerkcentrum. Met droefheid staan wij stil bij het overlijden van onze broer, zwager en oom Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen sterkte in htm verdriet. Ouderkerk aan den IJssel: Laurens en Henny Tjeerd en Rachel Jelger en Pamela Zierikzee: Lineke Dora Mateeva Ik ga slapen Ik ben moe.... Gevochten maar moegestreden, zo trots en dapper tot het laatste toe... Nemen wij afscheid van mijn makker, onze lieve papseflaps en opie 14 april 1958 3 januari 2020 Inge van der Velden-Uijlenbroek Brittley k Nick en Claudia Dominiek Desirée en Vincent Sofie Correspondentieadres de Beaufortstraat 2 4384 CN Vlissingen Wij willen u graag uitnodigen om samen met ons afscheid te nemen van Ger op woensdag 8 januari om 14.30 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de koffiekamer. -Geen bloemen- Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen die Cer mocht ontvangen van onze lieve huisarts Selena van Hoek en dokter van Ouwerkerk. Onze dank gaat ook uit naar het team wijkverpleegkundige Pauwenburg en oncologie Erasmus MC voor de liefdevolle verzorging. "Laat maar,... 't Is goed zo..." ^Si- Gekomen tot de leeftijd der sterken is van ons heengegaan onze zorgzame vader en onze lieve opa Kapelle, t Middelburg, 17 oktober 1934 28 december 2019 Stien Marja Lennard Levi &Mandy, Jamero Loïs Tony Karin Charèll Peter Jordy Martin Marian Thomas Max Maik Correspondentieadres: Seisweg 20c, 4334 AJ Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, heeft in besloten kring plaatsgevonden. zaterdag 4 januari 2020 PM Bij deze wil ik iedereen bedanken voor de vele kaarten, cadeaus en uw aanwezigheid op de receptie ter gelegenheid van mijn 100^ verjaardag Soms is er zoveel wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen Wij zijn stil en verdrietig door het overlijden van moeder van Suhaila en Victor. Wij wensen Dia, Suhaila, Victor en verdere familie veel sterkte toe met dit enorme verlies. Kinderen, team, directie en management OBS de Zuidwesthoek en Kibeo Elvis Presleylaan Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij vernomen dat onze buurman en goede vriend door een noodlottig bedrijfsongeval om het leven is gekomen. Het gemis zal enorm zijn. Wij wensen Corry, Iza, Hanny en hun kinderen heel veel kracht en steun om dit grote verlies te dragen. Henk en Thea Bovenschen Scherpenisse Tot ons verdriet en grote ontsteltenis hebben wij vernomen dat onze collega plotseling is overleden. We wensen Dia, Suhaila en Victor veel sterkte toe. Namens de huisartsenpraktijken van Kortgene, Kamperland en Wissenkerke Bert de Meulder Michel ten Have Mariska de Pagter Verdrietig zijn we door het overlijden van We wensen tante Cobie en haar gezin veel sterkte met het verwerken van dit verlies. fam. Huiszoon Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van je gedachten nam. Wij voelen mee met stil verdriet nu rouwen wij, maar treuren niet. Na een liefdevolle verzorging in Kranesteyn is rustig van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvaderen opa Vlissingen, Middelburg, 4 augustus 1929 2 januari 2020 Koos Nederhand-Braun Ron en Joyce Michael en Wendy, Colin Priscilla en Niels Fred en Annemieke Tamar en Nick, Eden Romee Correspondentieadres: Uitvaartcentrum Overtoom Groen T.a.v. Mevrouw Nederhand-Braun Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 8 januari tussen 11.00 en 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend vindt om 13.00 uur de uitvaartdienst plaats in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45