i m FAMILIEBERICHTEN 17 m OVERLEDEN E» - Ivonne Florencia Maria Verhoeve-van der Bilt Fia Lia Sjoerdsma f/' pM Lieve Lia Lia Sjoerdsma Lia Sjoerdsma Sara Pieternella van den Heuvel-Pleijte Kobus en Anneke van den Heuvel Maria Elza Henriette de Guchteneire - Marja - Robert Alphons Verhoeve Sophia Jacoba Verstraeten-Cornelissen Joseph Camilus Jacobus Verstraeten Rust Zacht Peter en Helène Dion en Frédérique Vg Lemmy vrijdag 3 januari 2020 zv Na een lang leven is onverwachts van ons heengegaan onze moeder en schoonmoeder Weduwe van Jacobus van den Heuvel r *Breskens, fVlissingen, 16 februari 1926 24 december 2019 9 Correspondentieadres: Noordoordplaat 25,4465 AW Goes Overeenkomstig met de wens van Saar heeft de uitvaart in besloten kring plaatsgevonden. Het wonder van bestaan,.. een meisje, een vrouw, een moeder, een kind, een dochter,.. Een nieuw leven, waarmee een nieuwe reis begint Een reis van ontdekking, Een nieuw leven, een nieuw begin En zo,, wordt steeds weer, met liefde, de cirkel van het leven doorgegeven. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, lieve oma en trotse overgrootoma echtgenote van Ronald Joseph Alphonse Maas Koewacht, 17 juli 1945 t Axel, 30 december 2019 Ronald Maas Arno en Brigitte Menthe en Thomas - lanthe Veerle Tijmen Mario en Ann Marjolein en Robin Pepijn en Chloe Seppe Trompstraat 6 4571BL Axel De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 6 januari 2020 om 13.30 uur in de H. Maria Hemelvaart- kerk aan het Dorpsplein te Zuiddorpe. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Na de dienst bent u van harte welkom aan de Tweede Verkorting 3 te Axel, waar u de familie kunt ontmoeten. In plaats van bloemen graag een gift aan KWF kankerbe strijding, collectebussen hiervoor staan in de kerk. Onze dank gaat uit naar ieder die zorg aan Marja heeft besteed. Na een leven, gekenmerkt door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde nemen we afscheid van onze moeder, oma en over-oma weduwe van Koewacht, 25 november 1926 t Koewacht, 30 december 2019 Helvoirt: Jo en Margaret, kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Cromvoirtseweg 1, 5268 LJ Helvoirt U kunt afscheid nemen van Ivonne in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 5 januari van 13.00 tot 13.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 7 januari om 16.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Laot mij zingen waddank voel Laot mij voélen waddank zeg Laot mij zeggen waddank wil Maar laot mij, laot mij even stil Ambras Wij zijn dankbaar dat haar wens om 80 jaar te worden is vervuld maar verdrietig dat het niet gelukt is om ook nog samen met ons en allen die haar dierbaar waren het nieuwe jaar in te gaan. We hebben in liefde los gelaten echtgenote van Terneuzen, 6 oktober 1939 t Oost-Souburg, 31 december 2019 Joop Will en Els, Carla in dierbare herinnering Lauran Xander en Anh Louwie en Cécile Jeroen Peter en Willy Mariska en Roel, Evi Chris en Aniek Monique en Frank Saskia en Rowan Ilse en Matthijs Wendy Theo en Inge in dierbare herinnering Pepijn Tygo Mandy en Winold Sebastiaan Regentessestraat 22,4388 JG Oost Souburg U kunt afscheid nemen van Fia in het uitvaart centrum van crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes, op maandag 6 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 7 januari om 12.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de Lounge. Waarom al dit onrecht? Waarom al die pijn? Je wilde hier niet weg. Je wilde nog langer bij ons zijn. De eerdere strijd was oneerlijk, Maar je won wel dat gevecht. En dan toch mocht je niet verder.. Volkomen onverwacht uit het leven weggegleden mijn lieve levenspartner en maatje, stiefdochter, onze schoonzus, tante en dierbare vriendin Levenspartner van Dick Kuup Terneuzen, 21 november 1962 Gent, 29 december 2019 Namens de familie; Dick Kuup Cor de Bruijne Correspondentieadres: Schuberthof 66,4536 AN Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op dins dag 7 januari om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de naasten persoonlijk condoleren en bent u welkom in de koffiekamer. U bent ook welkom als u geen rouwkaart heeft ontvangen. Nooit meer hier maar voor altijd bij ons Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Lia werkte bij ons als huishoudelijk medewerkster WMO in de regio Terneuzen. Wij verliezen in haar een fijne collega. Wij wensen haar partner en familie veel sterkte toe met dit verlies. Collega's Thuiszorg en alle andere medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen Wij zijn diep getroffen en heel verdrietig door het plotselinge overlijden van de echtgenote van onze collega, Dick Kuup Mogen Dick en verdere familieleden de kracht vinden om dit grote verlies te verwerken. Namens collega's en directie van Feyter Industrial Services B.V. in Terneuzen, 3 januari 2020. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 54