COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 Jan van Damme Kees Luitwieler Kees Luitwieler Kees Luitwieler Fia DANKBETUIGING Laot mij zingen waddank voel Loot mij voélen waddank zeg Laot mij zeggen waddank wil Maar loot mij, loot mij even stil Ambras Wij zijn dankbaar dat haar wens om 80 jaar te worden is vervuld maar verdrietig dat het niet gelukt is om ook nog samen met ons en allen die haar dierbaar waren het nieuwe jaar in te gaan. We hebben in liefde los gelaten Sophia Jacoba Verstraeten-Cornelissen echtgenote van Joseph Camilus Jacobus Verstraeten Terneuzen, 6 oktober 1939 t Oost-Souburg, 31 december 2019 Joop Will en Els, Carla in dierbare herinnering Lauran Xander en Anh Louwie en Cécile Jeroen Peter en Willy Mariska en Roel, Evi Chris en Aniek Monique en Frank Saskia en Rowan Ilse en Matthijs Wendy Theo en Inge in dierbare herinnering Pepijn Tygo Mandy en Winold Sebastiaan Regentessestraat 22,4388 JG Oost Souburg U kunt afscheid nemen van Fia in het uitvaart centrum van crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes, op maandag 6 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 7 januari om 12.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de Lounge. Ontsteld en verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve werkgever Dora Mateeva We wensen Dia, Suhaila en Victor veel sterkte toe. Maarten Janssen, Ilse Koppenjan, Diane de Bruin, Carin Crucq, Vera Koster, Emy Kempe, Femke van der Poel, Tineke Boogaart, Joanne Molendijk Tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve pa en opa hebben wij veel steun en medeleven ontvangen. Het was hartverwarmend, hartelijk dank hiervoor. Desy van Damme-Gijzel Corien en Marcel Marnix en Madeleen en kleinkinderen Oosterland, januari 2020 pzc.nl/familieberichten vrijdag 3 januari 2020 Een schip achter de horizon is niet weg, we zien het alleen niet meer. Omringd door liefde en warme gedachten van zijn gezin is rustig van ons heen gegaan mijn geliefde en zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa Middelburg, Rotterdam, 28 augustus 1935 30 december 2019 Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. Toos Luitwieler-Tiel Renè -in liefdevolle herinnering- Ruud en Els, Danny Hilde Hendrick Vroomlaan 80 4383 TN Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Kees te nemen op maandag 6 januari van 9.00 tot 9.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin wij hem herinneren zal om 10.30 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft bent u toch van harte welkom. Zijn laatste tocht, alleen aan het roer vaart hij uit... Bedroefd zijn wij dat na een kortstondig ziekbed onze lieve broer, zwager en oom is overleden. Wij wensen Toos, Ruud, Els, Danny en Hilde veel sterkte toe in de komende periode. Bram Luitwieler t en Lena Luitwieler-Roeting Nico Luitwieler en Wil Luitwieler-van der Niet Adrie Luitwieler en Bep Luitwieler-Haan Jaap Luitwieler en Mia van Eekelen Corry Luitwieler-Heesakkers t Ria Luitwieler Annie Sol-Luitwieler en Kees Sol Bertus Luitwieler en Erna van Sliedrecht Jack Luitwieler en Carry de Jong Kinderen en kleinkinderen Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn geliefde zwager, onze oom en oudoom Henk en Ineke Steijn-Tiel Jessica, Fabian, Merijn Mariska, Damian SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45